Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@Bokkie, kriv je zbog mnogo cega, prvo sto je uopste dolazio, drugo sto je kiksao i na predhodnim meceva gde se nije smjelo kiksati, a trece sto drzi Aksentu na klupi. Budi realan i reci da li bi bilo ovako da je Sale i dalje na klubi ?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
А шта је овде Грант крив? Имали смо 4-5 100% прилика и сад је Грант крив што ми то нисмо искористили. Тактички смо одиграли један од бољих дербија и изгубили на најглупљи могући начин, само нама својствен.

Brate, da li si jebeno slep? Imas Granta koji nas vraca na ono da mi igramo a oni dobijaju i imas Stanoja kod koga "nista ne igramo" i uvek dobijemo. Sta biras, jebote, sta biras koji krasni kurac, reci mi?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Stvoriti 3-4 OGROMNE sanse, ne dati gol i izgubiti utakmicu NIJE iskljucivo greska trenera. Sale Ilic nas je LICNO kosta dva gola. Jedan sto je dao za njih i jedan sto je lepo omasio. Dijara je pokazao svoje trenutno znanje. Ajde realno malo da izanaliziramo ovo, kenjanje po upravi mozemo i na drugoj temi.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не могу ништа да причам, јер не могу да верујем! И поред свих прича мислио сам да ћемо нешто урадити! Ово је бре немогуће!

АВРАМ ГРАНТ МАРШ ИЗ ПАРТИЗАНА!!!!

Док се утисци не слегну!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Zar vam nije jasno da je UTAKMICA NAMESTENA!!!
POSLE 5 MINUTA JE BILO SVE JASNO.
2 IGRACA SU ZNALI I ODRADILI: ILIC I IVANOV (pogledajte njihove kikseve pred golom i promasene sanse).
Markovic ulazi tek 60tom minutu!?
Smiljanic ne igra uopste?!
SMESNO I PROVIDNO!!!
AJDE SADA NEKA DEBELI (D. Vujosevic) OBJASNI KAKO JE ZNAO REZULTAT 20tog FEBRUARA NA SKUPSTINI KADA JE REKAO:
"... kada budemo izgubili u Kupu protiv Zvezde nece biti kriv trener ili uprava, vec pucisti i ulicari koji destabilizuju klub..."
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Rnic, Ivanov, Sale KRIMINALNI! Sami smo sebe pobedili, penal nam nisu svirali. Jbg, okrenimo se jedinoj dobroj stvari, a to je da IMA I REVANS!Usralo ih je za sve pare, ali idemo dalje. E, da je Sale tu, pa da ih motivise... Djuricu, teraj se u tri lepe...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sramota. Od strane "trenera", stopera, kapitena...

Fudbalski strucnjak od Djure najavljen kao neko ko ce nas uvesti u LS, a u stvari obicni diletant, Avram Grant, jevrejin sa zabolikom facom, postavio je taktiku koju nijedna normalna osoba ne bi postavila. U derbiju igrati sa Babovicem aka Beskorisna masa na zadnjem veznom, a ispred njega sa matorcima Vukicem(koji je dobro odigrao) i Ilicem je samoubistvo.
Gubiti utakmicu, a izvrsiti samo jednu, ej, bre JEDNU izmenu je meni totalno nestvarno.

Nase stopere je nadmudrilo jedno deblo od igraca Borha. To dovoljno govori na kom su onda oni nivou. O bezbroj pasova u noge protivniku, bespotrebno je govoriti.

Kapiten. Ne znam da li je mogao gore odigrati. Kakvo gradjenje lopte ispred 16m crni Sasa. A tek promasaj kada je sam ispred majmuna bio. Amaterski.

Vukic, Diara najbolji. Tomic i Kamara solidni.

Djuricu, majmuncino mutava, raspala!!!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
979
Reaction score
320
GNBG

Kako ne shvatate nije nama problem u golmanu, vec u treneru golaman koji je svakog glomana koji je dosao u FK Partizan unistio ...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Svaka vam cast:clap, ali svaka vam cast svima koji radite na tome i volite da FK Partizan propadne i ne osvaja vise trofeje! Skidam vam kapu, pruzam vam ruku, uspeli ste, necemo osvojiti ove sezone niti odbraniti ni jedan trofej. Imamo takvog trenera da igraci sami moraju nesto da probaju jer ne dobijaju nikakve instrukcije, takvog trenera koji rotira igrace bez ikakvog smisla, Lazar mu igra levo, Babovic zadnjeg veznog:banghead, nemamo nacin da zapocnemo napad. Ne napadamo protivnika koji ne zna gde se nalazi prvih 20 min, pustamo ih da razvijaju napad, igramo 4231 sa 5(4+napadac) igraca od kojih se ne zna ko gore igra odbranu. Da je Prosinecki sastavljao nas tim veceras bilo bi teze Zvezdi. Nas tim je bez kormilara, bez kapetana, tonemo.

Sto je najvaznije uvek mogu reci da je AG igrao finale LS i time nam zapusiti usta. Sve su predvideli. Jos jednom Bravo unistili ste FK Partizan.

Place mi se i ogorcen sam jer jadniju Zvezdu nisam gledao punih 20 godina. Sa Stevanovicem na klupi bi ih dobili, a sa Stanojevicem razbili. Poklonjena pobeda bukvalno, a bice i poklonjena dupla kruna. Ako nek se ljudi raduju, a ja vise necu kidati zivce. Nemam sta vise da pratim sve mi je jasno kao dan.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Dobise nas na Stanojevu taktiku. Ne bi mi bilo krivo da smo se raspali, ovako gorak ukus, jbg. Ne mogu da verujem sta su Sale i Dia promasili, zao mi je sto kazem ali Ilic najgori veceras. I nemojte da pucate protiv Granta, nije on covek promasio prazan gol i onolike sanse...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja ne mogu da verujem da na jednoj utakmici promašimo onakve šanse, a da primimo 2 gola ni iz čega! :banghead:banghead:banghead

Ne pamtim da smo stvorili onoliko šansi, a da smo ovako nesrećno izgubili.
Bolji smo za klasu, ali koliko mi nismo imali sreće, toliko su oni imali.

Stojković - prvi gol, nije kriv, kod drugog je mogao ranije da izađe.
Miljković - nije me nervirao kao što zna, ovaj put je bilo mnogo gorih od njega.
Lazevski - odigrao odlično u odbrani u napadu ne zna bolje.
Rnić - onoliki broj pogrešnih dodavanja a da ga niko ne napada...:prekrsti
Ivanov - najgora igra u Partizanu. Kriv za prvi gol, mnogo grešio u dodavanju kao i Rnić :prekrsti

Medo - dosta grešaka u dodavanju, žao mi što nije razbio ono govno Milivojevića.
Ilić - sve je dobro... ALI pogubio se kad je Ivanov zasro, a o promašaju :pop
Vukić - igrao solidno.
Tomić - video sam da je u postavi na terenu, ali ga se ne sećam da je igrao :pop
Babović - osim što voli da drži loptu po minut, nije me mnogo nervirao

Dijara - ubica cigana je ovog puta ubio nas.

Marković - mnogo nervozan, posle izlaska Ilića nismo imali adekvatnu zamenu.

Verujem da možemo proći, mnogo smo bolji, ali kad se onako nešto promaši... :banghead
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nije da branim granta, on je realno napravio dobru igru mada uvek moze bolje(na stranu to sto su igrali babovic i miljkon), ali jedno je sigurno da je SS bio aspirin za cigane i tacno je znao kako treba da se igra protiv njih.

Napravio je kurac a ne dobru igru. NAPRAVIO JE PORAZ!

Sad cu da repliciram na svaku poruku u kojoj branite granta dok me ne banuju, dok ne crknem.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Последња опомена - свака увреда било којег играча биће од сада жестоко кажњена! За тренера и гамад из управе нас боли курац, пљујте их до миле воље јер говна то и заслужују.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
А шта је овде Грант крив? Имали смо 4-5 100% прилика и сад је Грант крив што ми то нисмо искористили. Тактички смо одиграли један од бољих дербија и изгубили на најглупљи могући начин, само нама својствен.

Zato sto smo poceli kao pre ove nase serije protiv cigana da igramo i da mrsimudimo kao muva bez glave, dok cigosi cekaju lepo nase greske (a ima ih na pretek) i igraju pametno!! JA NISAM ZABORAVIO KAKO JE PRE BILO. BAS OVAKO SMO IGRALI, A GOVNARI SU NAM UVEK UVALILI NEKI SMRDLJIV GOL I POBEDILI NA KRAJU!!
Nema vise onog taktickog nadmudrivanja kao kod Stanoja i Jokana. Da igramo ruzno ali pametno i da im uvalimo gol iz kontre. Ne mi krecemo kao neki somovi sa svim silama u napad i masimo zicere.
I ZATO JE ISKLJUCIVO KRIV GRANT! JER JE POSTAVIO TAKVU TAKTIKU.
 
Последња измена:

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ne dirajte igrace, zna se cija je krivica za ovaj poraz, veceras smo gledali posljedicu, uzrok je poznat. Ni moja pokojna baba ne bi postavila ovako ekipu.
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Teško je kad ostaneš bez voljenog kluba, kao da ostaneš bez domovine. Ali, sve se vraća, sve se plaća. Stići će i ovu upravu zasluženo.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
jel moguce da ovako stoper neki odigra,kao sto je odigrao rnic?coveku je od 15 pasova 11 bilo pogresno i direkt stvara polukontru ciganima i zavrsetak naseg napada...
tuzno je gledati bilo njegovu igru vcrs...
Vukic me najprijatnije iznenadio,odlicnaa igra,nesecam se da je ovako odigrao,lopte nije gubioo,trudio se,uposljavao...
ALI ONOLIKO SANSI PROMASITI,PA JEL MOGUCEEEEE????
DIAAAA BRATEE,PAA DVE SI MINIMUM MOGAOOO DATI ZATVORENIH OCIJU,ONU U PRVOM POLUVREMENU KAD SI SA 5 METARA UMESTO DA JE ZAKUCASA U MREZU TI TRALJAVO UDARAS I U GOL AUT,A U DRUGOM ONO SA 3 METRA STA DA KAZEM,ONO BI JA MISLIM I borha TRAKTORISTA DAO...
IGRA U PRVOM I DO MOMENTA KAD NISMO PRIMILI DRUGI GOL I NIJE TOLIKO LOSA BILA,ISLA JE LOPTA DOSTA U NAPRED,ALI NEMOGU DA VERUJEM DA SE ONOLIKO SANSI PROMASI U DERBIJU....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
А шта је овде Грант крив? Имали смо 4-5 100% прилика и сад је Грант крив што ми то нисмо искористили. Тактички смо одиграли један од бољих дербија и изгубили на најглупљи могући начин, само нама својствен.

A ko je kriv... ja, ti, neko treći!!!

Naseo je na taktiku i dobili smo jeftine golove, kao što smo ih uvek dobijali na derbiju. Ovo kao da je preslikan derbi iz '80 i '90. Slika i prilika... mi igramo cigani postižu golove ni iz čega.

Sa Jokanom i Saletom smo okrenuli tu sliku, ali to derventskom govnetu nije odgovaralo, jer ipak je dogovor da se ciganima prepuste trofeji ove godine, a Sale i Krle to nisu hteli. Zato su i oterani. Sada znate i to, ako već niste!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top