Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Šta bi sa Maslaćem, nisam u toku? Pričalo se da je naš još pre mesec, dva...
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Voleo bih da mi kazes kako znas da je Budurov bolji od Stepanova?Zivis u Bugarskoj,pratis litex preko interneta?Koliko puta je bilo ko od nas video ovog igraca na terenu a kamoli ga zapazio.99.99% nas je 1.culo za njega pre par dana i onda prikupljamo informacije po 'google' principu i sa sajtova posvecenih fudbalu...ne kazem da nije bolji samo ovde ljudi prerano donose zakljucke...sto je najgore i nasi u klubu kao po definiciji dovedu igraca i on je odmah u prednosti u odnosu na neko nase dete koje ne dobije sansu nego proigrava po nekim drugim klubovima....pa kada proigra mi za jedno 2godine pokusavamo da ga vratimo ali slabo to ide...a u medjuvremenu ovaj sto mu je zauzeo mesto vec je u fudbalskim krugovima zaboravljen...olako se prica ovde u Srbiji...mnoge stvari se govore napamet a usvajaju kao istina...

da se ukljucim ... :D
Stepanov ima 42 utakmice za poslednjih 5 sezona .. Nigde nije igrao ...uzeo je mnogo para si sve sto to nosi ,,,jak je nacibao se u teretani da izgleda bolje po splavovima i izgubio na brzini koju nije ni imao ...
Bodurova sam gledao u paru sa Ivanovom kako je otresao napad Holandije u sastavu Van Persi - Huntelar -Snajder i to pre 7-8 dana ..Pogledaj utakmicu ima je na netu ..

Pa niko nije lud da se ceknja za 500 000 + 300 000 plate a ima Stepanova za 300 000 eura ... Nama ne treba takava vrsta stopera imamo je Ivanova a i Stepanov je stariji od Bodurova ...itd itd
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.153
Reaction score
2.100
Локација
u srcu šesnaesterca
E ako transfermarkt kaze da je dosao, onda nema da omane.

Nadajmo se, mada po njima Diarra jos nije otis'o.
Šuler za SPORTAL.RS: Pregovaram sa Partizanom, problem je Gent

http://www.sportal.rs/news.php?news=75838#comments_box
00075838.jpg

Slovenački reprezentativac Marko Šuler važi za izuzetno brzog igrača na poziciji centralnog defanzivca. Pošto su pregovori Partizana sa Liteksom iz Loveča trenutno u zastoju zbog razlike u ponudi i potražnji za Nikolaja Bodurova, u Humskoj ozbiljno razmišljaju o centralnom defanzivcu koji je prethodni period proveo na pozajmici iz Genta u Hapoelu.

- Pričao sam sa ljudima iz Partizana. Ne mogu da kažem ni da dolazim ni da ne dolazim. Nekoliko dana već vodimo razgovore, međutim, problem je što ja imam ugovor sa Gentom. Postoji mogućnost, ako uspem da izdejstvujem sporazumni raskid ugovora da dođem u Beograd, ipak ono što da kažem "kvari" posao jesu određeni klubovi koji su spremni da Belgijancima plate odštetu - kaže Šuler za SPORTAL.RS.

Mnogi slovenački igrači su napravili veliku karijeru u Partizanu, Zlatko Zahović, Džoni Novak, Darko Milanič, da li ste možda kao mali i vi slično razmišljali?

- Bio sam baš mali kada su oni gradili karijere. Ali svi na Balkanu znaju šta znači Partizan. Uz Dinamo i Crvenu zvezdu to je nešto po čemu se prepoznaje fudbal na ovim prostorima. Prezadovoljan sam što se tako veliki klub raspituje za mene. Videćemo šta će biti...Nadam se da ćemo naći neko rešenje. Partizanu se žuri, počinju pripreme u utorak, a to može da bude mali problem zbog Genta.

Jeste li možda pričali sa nekim o Partizanu?

- Golman vaše reprezentacije iz prethodnih kvalifikacija Bojan Jorgačević mi je rekao mnogo toga lepog o crno-belima, a posebno o ultra modernom sportskom centru "Zemunelo" koji poseduju. I ljudi sa kojima sam vodio razgovore na temu dolaska u Humsku su mi predočili jedan izuzetno ambiciozan plan i stvarno mi se sviđa takvo razmišljanje. Meni je Partizan svakako interesantna opcija. Pričao mi je i Zahović o šampionu Srbije i zaista radim na tome da dobijem raskid ugovora - zaključio je Šuler.

Sad mi vise nista nije jasno :prekrsti
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Kolega Zorz, editovao sam svoj post i tu sam ti odgovorio!
Mali nesporazum, ne zameri :ziveli
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Verovatno Suler ima ugovor koji traje jos mesec dana ili dva pa ovi cepidlace i traze bar nesto.

Nemamo mi vremena ,za dan dva se sve lomi,ili Tuta dolazi ili Suler raskida....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Auh koliko bi voleo da dodje Suler . Odbrana bi dobila mnogo na cvrstini i stabilnosti ! Mutava spodobo ne cepidlaci vec odresi kesu da konacno dobijemo pravo pojacanje !
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
@Coller

Po njima Diarra jeste otisao !
Pise u Transferima da je otisao.
Samo Nije prebacen kod njih u ekipu zato sto jos nije poceo prelazni rok, a Lovre jeste zato sto nije imao Klub. :)
 

SvetoImeJe

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2012
Порука
52
Reaction score
1
Kao prvo, odusevio me opis Stepanova od kolege kezman mateja ,, nacibao se u teretani da izgleda bolje po splavovima''
sjajno, brate-naklon:)
Kao drugo, uh, sto bi lego ovaj Suler!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.153
Reaction score
2.100
Локација
u srcu šesnaesterca
Nadj za Novosti:

U odsustvu prezauzetog sportskog direktora Ljubiše Tumbakovića Nađ je govorio o aktuelnim dešavanjima na planu formiranja igračkog kadra za novu sezonu.

- Dogovor sa Lovreom je vrlo blizu, dok priča sa Filipom Kneževićem traje jedan određeni period. Mohamed Zabija u petak stiže na lekarske preglede i ukoliko ih uspešno prođe potpisaće ugovor na četiri godine.

I ovog leta klub iz Humske traži pojačanja izvan granica naše zemlje.

- Tumbaković je bio u Bugarskoj zbog Bodurova, ta priča još nije završena, videćemo. Naravno da postoje i alternative nije on naša jedina želja. Kada je reč o momku iz Severne Koreje Il-Gvanu, on će da bude uzet u razmatranje, skupiće se informacije o njemu, gledaćemo ga ako bude moguće. Vermezović je "glavni i odgovorni urednik" i njegov sud je po tom pitanju odlučujući.

Zasad je Humsku napustio samo Dijara, uskoro će to učiniti i Rnić, dok su Anderson i Manga i pored nekih priča ugovorom vezani za crno-bele.

MARKOVIĆ NIGDE NE IDE
PONOVIO je i koordinator za sportska pitanja crno-belih Nađ da Lazar Marković ovog leta sigurno neće napustiti Humsku.
- Markec je igrač Partizana i igraće za nas dok god ne bude prodat i ode u drugi klub. Očekujem ga na prozivci 11.juna i verujem da je uspeo da zaleči povredu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
kako je glup klempavi:roll:
nit' ga ko pita da li je markec jos uvek clan partizana, a on ko' iz topa odgovara kako je mali jos nas. sa jupitera sa vidi da je dete vec obecano nekome, namerno ne kazem prodato. uopste me ne bi cudilo da se ponovi isti scenario kao sa ljajicem i famoznim "kaparisanjem" od strane lukavog skota.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Iskreno ukoliko Suler dodje uz dva mlada stopera, 3 vise nego solidna beka mi ulazimo sa jednom od boljih defanzivnih linija u zadnjih par godina (po meni).

Suler je dokazan igrac za razliku od Bodurova, i sigurno da je jednog takvog igraca uvek dobro imati u timu.

Suleru molim se za tebe :D

Zabiju uhraniti malo pod hitno, razumem ja krizu tamo i vrucinu al opet...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.153
Reaction score
2.100
Локација
u srcu šesnaesterca
www.novosti.rs

Stefan Šćepović blizu Partizana?

Po povratku sa reprezentativne turneje Stefan je obavio prvu rundu razgovora sa crno-belima i cela priča ide u pravom smeru kada su u pitanju želje kluba i igrača



Stefan i Marko Šćepović



IZGLEDI da Partizan naredne sezone upari braću Šćepović u špicu su sve veći.

Po povratku sa reprezentativne turneje Stefan je obavio prvu rundu razgovora sa crno-belima i cela priča ide u pravom smeru kada su u pitanju želje kluba i igrača.

- Ta priča će za sada ostati inkognito - zagonetno se nasmejao koordinator za sportska pitanja kluba iz Humske Albert Nađ na pomen imena Markovog brata Stefana.​
http://adocean-si.hit.gemius.pl/hit...s//vecernje_novosti/izdavacki_sektor.199.html
http://adocean-si.hit.gemius.pl/hit...s//vecernje_novosti/izdavacki_sektor.199.html

Joj, neee...

Pa decko se nije sastavio s loptom u reprezentaciji. Dokaz da nema kvalitet za ozbiljnijeg fudbala. Doduse, pitanje je i da li su ostali nasi igraci sposobni za vise? :roll:
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Cooler, Scepovic je dokazao da ima kvalitet igranjem u osrednjem Izraelskom klubu u kom je dao vise golova od bilo kog naseg napadaca ove sezone.
Sacekajmo da decko dodje, odigra pa onda da ga pljujemo ako vec mora da se pljuje.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.153
Reaction score
2.100
Локација
u srcu šesnaesterca
Ne pljujem ga, nego zakljucujem na osnovu onog sto sam video prethodnih dana. Daj Boze da si u pravu, rado cu polizati sve :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top