Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ма и ако не постане ми идемо на ф4 оне тамо сезоне. Млечни пут је граница :lol:
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.168
Reaction score
699
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Је ли истина да Жаре Вучуровић преузима наше млађе категорије ?


Знам да је било приче о томе, ал да ја он хтио да сачека хемофарм, пошто су га они примили кад га нико није хтио...

Колко је то близу реализације ?


И кад ће више она чувена хала ?


Ако ово реализујемо , подићићемо клуб на још виши ниво који ће нам обезбиједит сигурност још много година....а и репрезентација би требало да профитира !



Још кондициони тренер....
 

Partizan_ale

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
73
Reaction score
0
Sa više strana je potvrđeno da Žare preuzima naše mlađe kategorije.. Možda i najveće pojačanje koje smo dobili..

Dule excluded
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ma meni to smrdi na "poruku" Hezonji. Ko zna i oni tamo sa kakvim se sve pritiscima srecu.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ne znam kakva mu je porodica, u kakvoj okolini živi, ali mislim da je preterao.

Jel on jedini Hrvat koji bi igrao u nekom srpskom klubu?

Kako hoće, on je na gubitku. Nama je bilo i biće dobro i bez njega.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ау невоље, кад смо почели да их зовемо и преко форума. Дакле ништа од тога. Мораће наша деца да искористе вишак минута. :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
24sata.hr je uistinu respektabilan izvor kad je sport u pitanju! :D

Index.hr nije ništa bolji!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ima jos prepreka do realizacije, ali daleko od toga da nije izvodljivo.

Prema nekim informacijama ovako bi trebao projektovano nas tim da izgleda (naravno ako se nesto otvori na trzistu moze da se promeni)

1 Leo Miljenovic
2 Gagi Andjusic Bogdanovic
3 Bertans Cakarevic
4 Lucic Marinkovic
5 Amer 4na5 Varda Omic
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Pretanko,pretanko,pretanko...
Minimum još jedan igrač nam je potreban i to na poziciji 4!
Da se ja pitam,a hvala Bogu ne pitam se,umesto Čakarevića bih doveo kombo beka a minute na trojci bi delili Bertans,Luče i Bogdanović po potrebi.
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.493
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bice veliki problem sa tim 4,5 strancem.
To bi po logici da bude neki atleta tipa Lazme, koji ce da zakljuca reket, ali opet jebada je sto je napadacki limitiran, a naci i jedno i drugo na trzistu je nemoguce.
Doduse ja sam iskautovao neke nigerijce i francuze(i jednog sa bliskog istoka) ali da ne spamujem :D
Bila bi po meni idealna varijanta sa jednom napadackom cetvorkom tipa Dz Mesi, i laznom peticom tipa Pops Mensa. Ovo samo navodim kao tipove igraca ne potenciram njihovo dovodjenje.
Sada bi nam realno uz tu laku peticu, Macvan legao odlicno, on bi mogao da zida dole ka kosu, a petica bi zakljucala sve.
Takodje jedan kombo bek (Rasic, posto je Tepa pod jakim ugovorom) bi nam dobro dosao, mada bih licno voleo sto vecu minutazu za BB.
 
Последња измена:

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Rašić: Partizan, zašto da ne?

S obzirom na to da sa suprugom Katarinom očekuje prinovu, nema dileme gde bi mu bilo najbolje tokom narednih godinu dana.

"Uvek prija kad si kod kuće. Lakše je zbog porodice, a Partizan je klub koji volim i u koji bih se uvek rado vratio. Za sada me niko nije kontaktirao - ni lično, ni preko menadžera - a videćemo gde će put odvesti i mene i Partizan".
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Bice veliki problem sa tim 4,5 strancem.
To bi po logici da bude neki atleta tipa Lazme, koji ce da zakljuca reket, ali opet jebada je sto je napadacki limitiran, a naci i jedno i drugo na trzistu je nemoguce.
Doduse ja sam iskautovao neke nigerijce i francuze(i jednog sa bliskog istoka) ali da ne spamujem :D
Bila bi po meni idealna varijanta sa jednom napadackom cetvorkom tipa Dz Mesi, i laznom peticom tipa Pops Mensa. Ovo samo navodim kao tipove igraca ne potenciram njihovo dovodjenje.
Sada bi nam realno uz tu laku peticu, Macvan legao odlicno, on bi mogao da zida dole ka kosu, a petica bi zakljucala sve.
Takodje jedan kombo bek (Rasic, posto je Tepa pod jakim ugovorom) bi nam dobro dosao, mada bih licno voleo sto vecu minutazu za BB.


D'or fisher:love

Rašić je slobodan i voljan da dođe u Partizan,a za Tepića nisam siguran koliko je vezan ugovorom jer ne verujem da je zadovoljio partijama prošle sezone.
 
Последња измена од уредника:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Rasic bi bio odlican u ovom trenutku, moze da igra dvojku,a moze u jacim mecevima i da odmeni ovog malog francuza koji je po meni jos uvek mnogo zelen za evroligu, pogotovo sto igra tako odgovornu poziciju..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.085
Локација
ante portas
Raške može da bude taj kombo bek . Moj omiljeni igrač . Može na pleja ako zatreba, dvojka mu je primarna pozicija , ima meku ruku , odličan šuter /retko maši otvorene šuteve/ . Bio bi ogromno pojačanje .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top