Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.025
Локација
Žrnov
Idemo na PROLAZ DALJE.... ne zanim me rezultat :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Ima li smisla biti optimista pred večerašnji duel, kada se sve činjenice iznesu na stol teško da ima smisla , pre će biti da taj "optimizam" koji pojedinci poseduju deluje više kao neko zavaravanje samog sebe i žmirenje na oba oka.

Bez obzira što nam sa druge strane terena stoji neki jebeni Tromso, ali i taj Tromso je pokazao da je igrački na terenu jači od nas u prvom meču.

Naša odbrana je toliko jalova da sam ubeđen da će mo mi i večeras primiti gol, a koliko će mo ih dati to je pitanje,nama danas svaki tim koji je iole ozbiljan daje gol kao iz šale.


Da se osvrnem na Saletov vapaj, mislim da je tu kombinacija pritiska od strane određenih ljudi iz kluba prema njemu da na svoj autoritet pokuša da malo smiri situaciju i donese pozitivne atmosfere i kombinacija njegove lične frustracije izazvane situacijom u klubu i posebno na terenu, pošto nije Sale glupav da ne vidi sa kojim balvanima igra , igrao je u raznim klubovima i sa raznim fudbalskim znalcima i neznalcima i Sale jako dobro shvata zbog čega ljudi zvižde pojedincima(mada one semenkare sa zapada koji jedva dočekaju da nekog pljunu i ne uzimam za ozbiljan navijački uzorak).

Niko sa tribina ne bi jednu lošu reč i povik uputio prema igračima da se ti igrači oduže onim elementarnim požrtvovanjem, borbenošću, izgaranjem i trkom, a to što su igrački limitirani niko njima lično zamerio ne bi , jer nisu sami sebe postavili u tim, ali ni trunke borbenosti ni zalaganja tu nema, samo svađe, šepurenja, mrljavljenja i šetanja po terenu, to je najveći uzrok negodovanju i ružnim povicima.

Tako da je Sale tu po meni ispao delimično žrtveno jagnje, no ne zameram mu mnogo.

Očekivati da će se nešto naprasno promeniti u glavama antisportista i splavara i da će im u mozgu kvrcnuti, jebbote pa daj da odigram jebenih 90 minuta za tim , za klub , za navijače, za sebe i d abar na trenutak zaboravi na splavove, kurve i slične stvari, teško da će do toga doći.

I pored svega toga i pored činjenice da su mi ubili volju za odlaskom na utakmice svojim delovanjem neljudi iz kluba, oko kluba i sa naše tribine, naravno da ću uvek navijati za Partizan i za dobar rezultat Partizana, stoga

ODIGRAJTE JEBENI FUDBAL 90 MINUTA LJUDSKI KAKO DOLIKUJE, DA MOŽETE SAMI SEBE DA POGLEDATE U OGLEDALO I DA SI KAŽETE NISAM PIČKA...

MOJE PUSTE ŽELJE...
 
Последња измена од уредника:

Dr.Hofmann

Guest
A zašto pička malim slovima, a pizda velikim?:D

Dominuse ako ti je to najbitnije u mom kompletnom komentaru šta da ti kažem,pravi si borac protiv pogrešne upotrebe reči pička:D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Чика глупи, играј једном јебени фудбал и победи.
Јебала те опрезна игра са неопрезним играчима!

Боже, дај памети глупом тренеру. Ако је то неизводљиво, даруј нам онда победу за пролаз даље.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Очекујем тежак меч и наш пролаз даље, брига ме за муку, за живце, за све, морамо проћи па макар сви колективно оседели и скренули са ума.
Не тражим од играча лепоту у игри, од њих тражим само крваву борбу, тражим да играмо мушки, јуначки, а не као пичкетине.
Иако мислим да нас не очекује много тога доброг у Лиги Европе, кад видим како нас отписују разна говна, почевши од ових Норвешких рибара, преко домаће калаштурске штампе и домаћих квазифудбалских стручњака као и усране власти која се нада да ће њено смрдљиво мезимче проћи Бордо, желим пролаз даље.

Капитен је јуче својим позивом покушао да нас овако подељене уједини барем на једно вече, и не сумњам да сви данас ка Стадиону ЈНА идемо са његовим речима у мислима. Грмеће вечерас Север, али и Исток и Запад, грмеће и Југ наравно.
Сви желимо исто, да вољени клуб победи и прође даље, нека тако и буде.

Надам се да је Сале упутио и саиграчима пар речи, чисто да им се скрене пажња да више нема зајебавања и да се од свих очекује да мељу по терену.
Рибаре морамо избацити како знамо и умемо, оправдања нема.
Резиме свега је јасан:

Напред Партизан! Идемо даље! Управа Напоље!
 

Južni_vetar

Banned
Учлањен(а)
11.08.2012
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Beograd
Dr.Hofmann је написао(ла):
Niko sa tribina ne bi jednu lošu reč i povik uputio prema igračima da se ti igrači oduže onim elementarnim požrtvovanjem, borbenošću, izgaranjem i trkom, a to što su igrački limitirani niko njima lično zamerio ne bi , jer nisu sami sebe postavili u tim, ali ni trunke borbenosti ni zalaganja tu nema, samo svađe, šepurenja, mrljavljenja i šetanja po terenu, to je najveći uzrok negodovanju i ružnim povicima.

Preko 30 godina sam u Hramu, i tvrdim da je najlakše izmamiti aplauz navijačima i zaslužiti ovacija na kraju utakmice, čak i kada se ista izgubi..

Za tako nešto ne treba ni talenat, ni "sreća", niti dobar/loš protivnik već samo bezpoštedno zalaganje na terenu !!! Zar mnogo tražimo ????

Kada jedna ekipa ima kapitena Ilića, koji svojim primerom sve to potvrđuje, samo nenavijač može da ostane hladnokrvan i da nađe razumevanje za takve neigrače!

Današnja pobeda će biti pobeda Saše Ilića!
:partizan_fan:
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
По мени један једини човјек може да нас, па макар на тренутак, извуче из овог живог пијеска у који смо упали, а који нас све брже усисава... Тај човјек је наравно, наш једини, прави КАПИТЕН !

И баш као што су неки рекли, буду ли сплавари макар на један дан заборавили на курве и пиће и дају свој максимум и преко тога, кад виде жељу за борбом, да се зној и крв пролују за дрес који носе, да дају последњи дах да пробају да остваре побједу, тада има све 4 трибине да грме као једна, без обзира на све подјеле!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Opet onaj neopravdani,nicim izazvani optimizam isijava iz mene :D:

Ajde bre da odigramo jednu onako kako treba,muski!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ako Lazar igra mi imamo igraca manje ,prvo decko se skroz pogubio u silnim premestanjima sa pozicije na poziciju ,drugo on je sada koristan samo kada nas protivnik visoko pritisne i do izrazaja moze da dodje njegova hitrina ,predpostavljam da su Norvezani odlucili danas da igraju plicu odbranu zonski pozadi ,zgusnuto u takvoj njihovoj taktickoj postavci bi nam mnogo vise odgovarao Ninkovic igrac koji moze da udje unutra i iskombinuje ,ima zavrsni pas ,Ninkovic i Ilic su igraci koji bi mogli da iskreiraju napade i drze posed lopte na njihovoj polovini ,samim tim to bi znacilo pomeranje svih linija odbrane i nas pritisak ,Nemanja tomic je igrac koji sjajno kontrolise loptu ,opasan iz prekida i sa poludistance , Sasa Markovic je neko ko mora da igra ovakve utakmice kada se rezultat juri ima odlican sut i zna da se nadje gde treba ,Meda je tu cisto da zakrpi pozadi . Dosta ce zavisiti od Volkova i njegovih centarsuteva i naravno Mitrovica i njegove realizacije ,dakle treba krenuti sa tehnicki potkovanim igracima ,koji ce moci da drze loptu na njihovoj polovini i tako stvarati pritisak posto je ocigledno da fizicki ni jednu ekipu iz evrope ne mozemo da pritisnemo zato je uzaludno da igra Lazar Markovic koji ni tehnicki ni fizicki ne moze da pomogne u ovoj utakmici,a za svoja brzinska svojstva nece imati prostora .No dobro ipak se Vermez dokazao nebrojano puta do sada kao trener i ne sumnjam u njegovu odluku .
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.683
Локација
vaginamandibularia
Nema mesta optimizmu kad isti ne dele oni koji će večeras istrčati na teren. Čast izuzecima, ali strah od poraza, neuspeha, navijača... To je ono što im je na srcima. Biću veoma iznenađen ako ne izgubimo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nisam optimista jer ne vidim da se ista promenilo na bolje sto se tice nase igre ali nadu mi daje solidan rezultat koji imamo odande zbog ta dva gola koja smo dali u gostima i koja nam dosta znace. Naravno, sad mi to treba da iskoristimo i postignemo povoljan rezultat po nas, dakle dosta nam je pobeda sa jednim golom razlike (1:0 ili 2:1) na sta ce cika crni i ici jer ne verujem da cemo igrati bas tolko napadacki posebno jer cemo krenuti opet samo sa jednim spicem, verovatno malim Mitrovicem.

Samo se nadam da cemo napokon razbiti taj "maler" naseg stadiona i da cemo nekako pobediti i otici dalje. Kad god smo jurili kuci lose smo prolazili u poslednjih par godina.Valjda ce i cika crni da shvati kako smo tamo primali golove i da ce igru prilagoditi tome da dobro branimo te njihove prekide gde su i najopasniji oni i da nam se nece desavati kao u Norveskoj da primamo onakve golove. Ocekujem da Stojke bude na mnogo vecem nivou nego onda.

Dakle, samo pametno, borbeno i da igramo vise na taj njihov gol a ne da cekamo nesto kao sto to obicno i radimo a znamo kako onda zavrsi. Necu biti na stadionu, ostajem pri svojoj odluci od ranije ali se nadam da ce navijaci veceras biti 12-ti igrac nasim fudbalerima a da ce oni vratiti njima to na pravi nacin - pobedom i prolaskom dalje!!!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
A zašto pička malim slovima, a pizda velikim?:D

Dominuse ako ti je to najbitnije u mom kompletnom komentaru šta da ti kažem,pravi si borac protiv pogrešne upotrebe reči pička:D


Zabranjeno je da se piše, slažem se tako potpisujem ;) Pa sam samo uzeo ono sa čime se ne slažem, a pidza je velikim a pička sa malim jer su ovi naši velike pizde što jure male pičke ;)))
 

Леки

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
58
Reaction score
0
Локација
Raska
Ajmo crno beli da spasimo sezonu veceras, igrajte za nas Grobare a mi cemo vec sa lopovskom upravom da se obracunamo onako kako to mi najbolje radimo gromoglasnim pomeranjem malih mozgova(jer velike i nemaju) Djuri i njegovoj sviti i govnjivoj lozi.

Nisam neki optimista ali mozda nas i bog pogleda, a tipujem na Sasu Markovica.
Uz ovo moramo da damo najmanje dva gola jer jedan sigurno primamo.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Najzalije mi je sto igramo sa jednim spicem,mnogo je tesko tako igrati a kamoli dati gol. Bilo kao bilo,bice ovo jedna vrlo zajebana utakmica gde ce mnog zivce da pogube,a tek ako primimo gol ajme :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Igraci veceras igraju u prvom redu za sebe i svoje karijere.Ako to ne mogu da shvate i prodju dalje onda ko ih jebe.

Time bi i mi onda mogli da zatvorimo pricu o 'nasoj djeci' i cekamo bolja vremena kada budemo mogli dovesti 11 afrikanaca.

Napred Partizan.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Večeras ne očekujem ništa.

Jedini razlog što ću gledati utakmicu je Saša Ilić. Poslednja legenda Partizana.


Poraz ili pobeda, suštinski ne menjaju stvari u klubu.
Ološ ostaje, klub tone. Prolaz ili ispadanje to ne mogu promeniti.

Klub nam vodi bagra koja nas uništava i smeje nam se u lice.
Sportski sektor je nikad gori, ulizice , poltroni i licemeri.
Fudbalski kadar je nikad gori. Grupa od 90% preplaćenih splavara kojima je lična promocija bitnija od svetinje za koju igraju.

Mislim da ćemo proći. Tromso je smešna ekipa. Na našu žalost, mi smo takođe smešna ekipa. Proći će manje lošiji i više srećniji tim, mogli bi mi to biti večeras.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ne verujem u igrače, ne verujem u trenera, sportskog direktora, pomoćnika, o upravi i da ne govorim. Ne verujem ni u prolaz. Jednostavno, trenutno nema ni jedne jedine svetle tačke u FK niti naznaka da se nešto može promeniti na bolje. Ukoliko prodjemo eskime, svaka čast, ukoliko ispadnemo, neću se nervirati. Predsednik lažov, upravni odbor krade, trener neznalica, sd izgubljen u prostoru i vremenu. Najbolje je ovako, očekuješ ništa, pripremiš se na neuspeh, a ako nas igrači ipak iznenade i odigraju dobro i borbeno, ili čak prodju dalje, tim bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top