Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja ne znam za vas, sve je naravno stvar ukusa, ali meni ovaj logo Lav piva prelijepo stoji na našem dresu, tek mi se sad kupuje jedan :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Reklama je krajnje očajna. Još nisam kupio novi dres, a sada sigurno i neću!

mnogo vas prica o stvarima u koje se ne razume
logo firme ne moze da se menja kako se kome digne ona stvar
boja pozadine na necijem logou je deo logoa
'msi' je onda napravio veliki ustupak partizanu kad je pristao da se odrekne plave i stavi crnu pozadinu na svoj logo
to je ogroman izuzetak a ne pravilo
....'.

Razumem se ja i to dosta. Uvek se može dogovoriti oko izgleda reklame, a ne da ti neko rugobi dres! Već sam rekao da nam je dres sa reklamom Imlek izgledao očajno, moja lična procena, a ovo sada je skoro ista šema. Užas!

Uvek može da se dogovori da u Evropi imaš jednu varijantu, a u JSL drugu. Problem je što naše boli kurac da tako nešto odrade, a da nije bilo Voje ni MSI ne bi bio u crnoj boji u superligi.

Razočaran sam, ali šta je tu novo. Kad je ĐurGarden u pitanju malo puta su me oduševili! Govna!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
da su ga barem poluzaokruzili, da lavlja glava bude u prvom planu, a natpis ispod. ili varijanta bez plave podloge, na isti fazon. ovako izgleda amaterski. no, sacekajmo da vidimo kako ce izgledati sutra.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Nama ove godine istice ugovor sa Adidasom
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Mislim da ce ga produziti, to je neko moje misljenje. Ne vidim razlog zasto Adidas ne bi nastavio saradnju.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kakve veze ima velicina logoa sa njegovim dizajnom? OK bi bilo cak i ovaj logo,ali preko transparentne pozadine,a ne ove kontrastne plave. Kakva je tek rugoba jednobojan dres sa ovom nalepnicom ne smem ni da pomislim.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel moze neko da iscacka tacne dimenzije logoa sponzora za evropske utakmice, ja se ubih trazeci :S
Na belom dresu ce po meni lepo da izgleda...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Najružniji dres Partizana od kad pratim fudbal.

Непрејебив по том питању, онај са танким белим линијама и Аустротерм рекламом, ношен у Железнику, против Бежаније у победи од 4:3 (полувреме 1:3).
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Smanji sliku i ponovo je postavi!

WebCrew edit


Pticica! A ne :D Kazi Laaaaaaav!

PS. Ogromna je slika. Izvinjavam se nisam znao da je toliko velika!
 
Последња измена од уредника:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.422
Локација
vaginamandibularia
19.jpg


Ovo?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Није тај, овај је имао смо две мале беле црте, све остало црно, исто Аустротерм, исто Капа.
 

Прилози

  • odita.jpg
    odita.jpg
    5,3 KB · Прегледа: 81

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Pa dobro jaci je do Austroterma i od Imleka , dobro nije najgori priznajte :D.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
ja licno ne bi voleo da se ugovor sa adidasom produzi.Dresovi nam izgledaju nikad gore,bukvalno u majicama igraju ni d od dresa(jebao vas clima lite).Evo lepe prilike da nova direktorka kontaktira UNIQLO i da sa njima potpise visemilionski ugovor.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Da je lepa reklama - i nije, ali ja pamtim dosta grđih dresova. Po meni još od superfund-a nijedna reklama nije lepo čučnula na dres.
Sve u svemu, toliko smo kukali za sponzora i eto nam ga sponzor. Pa kako čuči da čuči...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Adidas pravi jako kvalitetne dresove, ja ne znam da sam jos video da se neki dres pocepao otkad su nam oni sponzori.
Setite se kappe kakve je krpare slala, najk sta je radio zvezdi...
I otkad Uniqlo proizvodi dresove, ili sam ja nesto propustio :S
Molite Boga da produzimo ugovor sa njima da nam ne zabodu neku ledjeu ili loto ne daj Boze.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Setite se kappe kakve je krpare slala

Оно што је продавано на стадиону ЈНА, није била Капа, већ дресови из домаће радиности (не упирем прстом, не знам детаље, али могуће да је преЦедник-шнајдер имао ту неку своју комбинацију).
Ја скупљам дресове, имам свашта у колекцији, и слажем се да је Адидас најквалитетнији бренд, три црте на рукаву су и део историје ФК Партизан.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
al nikako mi ne ide u glavu da je 'jelen' ovo dozvolio
ok,oni nisu klupski sponzor nego sponzor lige ali opet je ovo samar za njih
ili nisu vodili racuna o tome kad su postajali sponzor lige u fazonu da stave u ugovor da nijedan klub ne sme da stavlja neku drugu pivaru za sponzora,ili su imali takvu neku zastitu pa su sad za nekakvu nadoknadu odustali od toga
samo sto ta nadoknada mora ond da je bitna,velika
pojeo lav rogonju,makar na nasem dresu :D

Nikakve klauzule o zabrani reklamiranja konkurentskih pivara nije bilo u ugovoru pa samim tim ni bilo kakve nadoknade (to je tek nezamislivo).
Mislim da Jelen uskoro postaje jedan od glavnih, ako ne glavni, sponzor reprezentacije.

Meni nije jasno kako su ljudi iz Marketinga Carlsberga toliko coravi kod ociju ako su vec ovi nasi. Ova glava lava je toliko amaterska kao da je izabrana iz Auto Shapes, prosto nevjerovatno. Na crnom dresu to ce da bude bruka... Nadajmo se samo da je ovo neko prelazno resenje i da ce carslberg nakon negativnih reakcija pokrenuti pricu da se ovo malo dotjera. Mozda da im saljemo mailove sa negativnim komentarima jer znam pouzdano da su veoma osjetljivi na to (ako nam je sve ovo zaista toliko bitno).
 
Top