Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
ja licno ne bi voleo da se ugovor sa adidasom produzi.Dresovi nam izgledaju nikad gore,bukvalno u majicama igraju ni d od dresa(jebao vas clima lite).Evo lepe prilike da nova direktorka kontaktira UNIQLO i da sa njima potpise visemilionski ugovor.

Ne,najbolje bi bilo legea ili kappa da nam budu sponzori.Eventualno Nike moze sa Adidasom da se poredi,ali je Adidas avangardniji i lepsi po meni i od Nike-a.I ne secam se da smo imali lepse dresove u poslednjih pitaj kur*a koliko godina.Umbro nije los,ali njega na nasem trizstu nema tako da treba u dupe da se sutiramo sto su nam dresovi ovaki :wink:
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
U Celarevu je vecina bila protiv promjene starog tradicionalnog znaka lava (lav sa krunom), ukusi su razliciti. Ovaj sada je totalno neprepoznatljiv i sam za sebe ne bi nista znacio...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Tacno sam znao da ce ovako da stave, samo sam ocekivao jos veci logo :pop

Al sta's sad, sta je tu je.
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Ne valja kada nemamo sponzora, ne valja ni kada imamo sponzora, ne razumem neke ljude ovde, cinimi se kao da niko nikada nije zadovoljan... Dres izgleda totalno ok, ako predsednik nije po vasoj volji ne morate po automatizmu da pljujete bilo sta sto se tice kluba.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Niko nije rekao da ne valja sponzor, ali valjda imamo prava da nam se nešto dopada ili nedopada...

...ako predsednik nije po vasoj volji ne morate po automatizmu da pljujete bilo sta sto se tice kluba.

A i mogao bi malo manje da patetišeš....
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
I meni ovako zalepljen sponzor na dresu deluju poprilicno ruzno. Ali sta ces kad ovi iz uprave nisu hteli ni da dovode sponzora, a tek pa da misle kako ce da ga stave na dresu!?:banghead

radikakomislis.jpg
Recimo ovako nesto, sa plavom pozadinom (treba uocljivije da bude zbog televiziju, jel?) ne verujem da bi se ljudi previse bunili (recimo neko bi rekao zasto da bude plava boja u pozadini).
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ovi dresovi su nam jako lepi i kvalitetni, ne znam kako mogu nekome da se ne dopadaju.

A sto se reklame tice, ne znam da li sam ja ovde jedini, ali meni ne izgleda lose. Mozda zato sto sam navikao na gore. :) Sada smo nekako kompletniji i delujemo kao za trunku ozbiljniji klub. :)
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Добро си приметио, каква спрдња. :buhaha
На левом рукаву Јелен, на стомаку Лав, још само фали да уместо рекламе Реноа ставе Никшићко.

I pozadi dole da stoji SKOPSKO.:wink:
Pravi alkoholicarski klub.Ako je pivo alkohol?:D
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Надам се да ћемо наставити сарадњу са Адидасом. Умбро је врхунски избор за пругасте дресове али на нашем тржишту их нема.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Posto si pomenuo Umbro,interesantno je da nikad nisu bili sponzori Partizana,a ni ovih smradova sa druge strane.Kod Hrvata su saradjivali sa Hajdukom(mozda i sa Dinamom,ne secam se),ali kod nas ne.E zasto je tako,jbm li ga,a inace su odlicna firma,u to nema sumnje.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.460
Nosili smo na jednom derbiju umbro devedesetih, ali tada smo valjda zbog sankcija bili bez sponzora.
Zeljko, na koji mail da im posaljem zalbu? Drago mi je sto je pivo na dresu, pa makar i ono koje ne pijem. To mi dodje nekako navijacki(grobarski:) A pocecu da ga pijem kada sam mogao da kupujem kappa majice kao podrska klubu, mogu da pocnem i ovo pivo da pijuckam.

Sto se tice kappe pomenu akiopaki kvalitet tih dresova u butiku. Javna je tajna da je fitex to sio u svom proizvodnom pogonu ne znam gde bese u unutrasnjosti, ali je neko rekao da oni imaju karrinu licencu. Sad ne znam sta je istina. Cinjenica je da sam pre neki dan dobio ovaj sivi rukometni dres i lep je, nije los, ali ne mere da se nosi sa adidasom. Ja sam apsolutno da nam ostane adidas ako je umbro nemoguca misija. Jedino mi jos pada na um puma, ali secanje iz osmadesetih ne bledi kada je adidas bio nas, a Pedersko Udruzenje Mladih Amatera(akronim iz tog doba) ciganski. Nike licno ne bih voleo, ali opet licni utisak mi je da nam je najlepsi dres u istoriji (posle onog psihoDelicnog vocado:D ) bas onaj nike sa verano reklamom. Ne znam kako stoji reebok i tu bi se krug potencijalnih tehnickih sponzora zavrsio.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.460
Nosili smo jedan derbi 92, 93 ili 94. Znas ono bio vocado, pa sankcije pa Admiral kao, Diadora, pa Asics, a sve to nekkako na divlje zbog nepravednih i nicim izazvanih sankcija. Skeniracu sliku iz knjige "Derbi". Evo da se ogradim, mozda cak nije bio dres, sada gledam sliku, ali sorc sigurno jeste i jasno se vidi znak na sorcu Brnovica koji je u duelu sa tvojim zemljakom Stojkovskim.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Meni se baš sviđa ova reklama na dresu uopšte nije loša još pivo reklamiramo, jedino smo mogli rubinov vinjak.:D
Znam da je bilo na forumu pisanja na temu kako bi bilo dobro da nam neka pivara bude sponzor a sad još oćete da zakerate oko reklame e pa ne može.:D Šta znam meni se baš sviđa reklama lepo je uklopljena nije prevelika a nije ni premala.

Inače u ovoj situaciji ovo je sporedna stvar totalno s obzirom kakvo je generalno stanje u klubu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Видећемо да ли ће се наставити сарадња са "Адидасом", по мени имају најбољи дизајн и квалитет, права класика што се тиче дресова а и некако су препознатљиви као наш спонзор јер 80-их док су цигани, Хајдук и Динамо носили "Пуму", ми смо једини имали три штрафте.

"Умбро" је такође сјајан, квалитет феноменалан а и дизајн, ипак је то фирма из колевке фудбала. Додао бих још "Пуму", с тим да је "Пума" коју смо носили 2000-2003 била нека Б варијанта, мислим да је то спонзорство ишло индиректно, преко неких заступника.

"Најк" јесте снабдевао Партизан лепим дресовима крајем 90-их, чак сам чуо од упућених људи да су били крајње коректни али ово што сада "Најк" ради је најобичније скрнављење дресова. Ту и тамо се појави неки леп дрес, ето видео сам данас Сосиједадов, прави ретро и класик. Ово остало - види се да су америчка фирма, дизајнирају дресове у тоталној супротности са духом фудбала.

Има ту још фирми које су у последње време направиле пробој на европском тржишту као на пример "Хома" или "Макрон", али уз Партизан ми некако највише иде "Адидас", затим "Умбро" и "Пума".
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Не знам за вас, слажем се да је Суперфунд дрес био баш леп, али по мени на наш дрес није легаo ниједан лого генералног спонзора боље од VW
 
Top