Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sad sam bio na sajtu FKa i nesvidja mi se sto je logo Adidasa odmah ispod logoa Lav-a. Trebalo bi da Adidas bude uz one druge sponzore,a Lav sam na vrhu kao generalni. Ili da se uradi neka piramida. Lav pa dva sponzora pa onda ispod tri sponzora itd. Sajt bi izgledao lepse i ozbiljnije.
Pa i adidas nam je tehnicki sponzor, i verujem da vise kesa ulecu oni od Lava... Sve ukupno mislim, oprema, lopte, pa i novac...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.822
Локација
Храм фудбала
Snežana Filipović - Prva dama crno-belog tima

N. ILjUKIĆ | 17. septembar 2012. 08:41 | Komentara: 5
Želim da radimo više i bolje, da dolazak na stadion ne bude običan događaj nego ritual – ističe novi direktor marketinga Fudbalskog kluba Partizan



Snežana Filipović Foto N. Paraušić

Srodne vesti



Srodne teme




BOMBA letnjeg prelaznog roka u fudbalskom klubu Partizan "pukla" je pre 15 dana. Što bi sportski novinari rekli, čekalo se veliko pojačanje na terenu. A osvanulo je u kancelariji direktora marketinga na prvom spratu u Humskoj 1.
Petostruki uzastopni šampion Srbije pojačao se, baš u vreme kada se zatvarala kupovina i prodaja igrača, novim direktorom. Snežana Filipović, 30-godišnja Užičanka, sela je na mesto na kojem nikada u 67 godina dugoj slavnoj istoriji crno-belih nije bila žena. To je u davna vremena, kada se vojska pitala skoro za sve, pa kasnije kada su se neke druge "muške glave" pitale baš za sve, bila skoro nemoguća slika.

Snežana Filipović dočekala je "Novosti" tačno u podne. Kada je njen radni dan već bio prilično odmakao.
- Radno vreme je od devet, a ja sam svako jutro na stadionu već od osam. Ne izlazim pre šest uveče, a sekretarica me u međuvremenu nekoliko puta podseti da je red da nešto i pojedem - otkriva Snežana osmeh pobednika.
U marketingu, logično, radi sa muškarcima i već je pokazala kakav je šef.
- Sa njima devetoricom sam svako jutro već oko devet na kolegijumu. Već se žale da imaju manjak slobodnog vremena. Nisam strog šef. Što bi rekao Marks, više sam blaga u formi, a jaka u suštini.
Eto, i nešto od Marksa da se čuje u Partizanu. Dobra krilatica zna da motiviše pospane. Bitan deo biografije koji je preporučio Filipovićevu ponos je svakog partizanovca.
- Rasla sam u sportskoj porodici. Tata je bio fudbaler, brat je trenutno aktivan golman. Od pete godine su me vodili na utakmice. Volim Partizan, obožavam fudbal.
Nova direktorka otkriva nam pet strateških tačaka i ispita koje će pokšati da položi sa "desetkom".
- Pokušavamo da unapredimo sektor sponzorstava i TV prenosa, zatim sektor digitalnih medija, pa članstvo i tiketing, odnos sa javnošću i organizaciju događaja, kao i sektor licenciranih proizvoda. Svaki od njih je važan, a ja poseban značaj pridajem onom u kojem će digitalni mediji biti prepoznatljivi uz Partizan. U narednih 30 dana redizajniraćemo naš vebsajt, obnavljamo stranicu na "Fejsbuku". Znamo šta su potrebe ljudi koji nas prate.
AKCIJE ZA PONOS Rezultati marketinga Partizana biće vidljivi već sledeće srede.
- Iz štampe će izaći publikacija namenjena svim ljubiteljima fudbala i navijačima Partizana. Osim toga, već 15. oktobra krećemo sa akcijom "Da nam svima bude toplo". Za socijalno ugrožene ljude i beskućnike u Srbiji počinjemo da sakupljamo topliju garderobu. Kraj akcije je predviđen za 15. Klinci koji pre utakmice uz igrače istrčavaju na naš teren, uskoro će imati zadatak da na stadion ponesu na dar bar po jedan svoj stari odevni predmet.
Borba za svakog navijača, nastavlja se i od trenutka kada je startovala sezona.
- Ne navija se za Partizan samo u Beogradu. Potrudićemo se da još više ljudi iz unutrašnjosti bude na našim utakmicama. Želimo da dolazak na stadion u Humskoj 1 ne bude događaj, već ritual - dodaje Snežana Filipović.
Novi projekti u marketingu FK Partizan nisu na "kratkom štapu".
- Ovo je dugoročni, godišnji plan. Svih onih pet tačaka, iz pet sektora, pokušaćemo da najefikasnije sprovedemo u delo. Prateći tradiciju Partizana, ali i moderne tokove, želimo da dokažemo da i pohvale ljudi iz UEFA nikada nisu bile slučajne.
A o tome koliko je ženi teško na takvom mestu i među tolikim muškarcima, Snežana kaže:
- Red je da se i žene izbore za svoje mesto u fudbalu. Ovo je idealan način, zar ne? Ako moj tim i ja uspemo da pomognemo Partizanu, svi ćemo biti srećni i ponosni.
Snežana je iskustvo sticala godinama pre dolaska u Partizan.
- Završila sam Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu. U Užicu sam bila predsednik Upravnog odbora Turističke organizacije, vlasnik sam ugostiteljskog objekta na Zlatiboru. Volim da radim. Dve i po godine sam bila u marketingu Univerziteta Megatrend. To su poslovi koji su me preporučili - dodaje Filipivićeva, koja na Megatrendu sprema doktorski rad na temu "Sociološki vidovi političke komunikacije u Srbiji".
PODRŠKA PORODICE SAMO Dragan, Ljilja i Nenad Filipović znaju koliko je teško bilo Snežani na putu od Užica do Humske 1. Otac, majka i brat su velika podrška.
- Porodica je oslonac i motivacija. Oni me čine srećnom. I onaj uzak krug prijatelja na koje sam ponosna - kaže Snežana, nekadašnja odbojkašica Jedinstva iz Užica.
A ljubav?
- Stalno sam zaljubljena. U život. I svaki novi dan.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.506
Локација
U Kinšasi
- Završila sam Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu. U Užicu sam bila predsednik Upravnog odbora Turističke organizacije, vlasnik sam ugostiteljskog objekta na Zlatiboru. Volim da radim. Dve i po godine sam bila u marketingu Univerziteta Megatrend. To su poslovi koji su me preporučili - dodaje Filipivićeva, koja na Megatrendu sprema doktorski rad na temu "Sociološki vidovi političke komunikacije u Srbiji"

O maj gad. Odoh da se ubijem. I ovu su skautirali preko dvd-a.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ma, jok, bre, devojka je provereni kadar, ima iskustva u poslu, a ja sam verovatno ljubomorna na njen batak :D

Evo i ja obožavam da radim... jel' ima neki poslić za mene u nekom upravnom odboru...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
sp-filipovic_620x0.jpg



i parket u prostorijama kluba je u ocajnom stanju:cry:

inace, dobra riba.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Mogao je djura da je postavi i kao počasnog predsednika kluba, svakako je prijatniji prizor od njegove loknaste glavudže.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ok sa svim ovim preporukama, da kao i poverujemo da imaju neku težinu, ali kao predsednik UO nekog budžetskog korisnika, sve je jasno. Cura je politički kadar. A obzirom da je Užice bilo, ne znam sada, žuto crvena koalicija, a ima nekih crvenih kadrova sa Megatrenda, to je ta veza.

Drugarice, solidna si riba, Bane te lepo uhlebio, uživaš, bole te uši.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Jedino da malo prelista i taj bonton, poglavlje o tome kako žene treba da sede (osi ako se ne slikaju za Playboy).
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Jasmina batak joj je najbolja referenca za posao, ne može tek tako da ga zapostavi :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ih, a ja bila u zabludi da su to ove dve godine na Megatrendu... :forgot
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
А ја још увек чекам шал са натписом МАРКЕТИНГ :)

Шала на страну, мислим да она, ако се некада појави без килу цемента на лицу, осим батака неће личити на ову цуру са слике :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Jeste Mijatoviću žnjiruksica je u licu itetkakva,telo joj je solidno, pa se Đuro i sa tim zadovoljio...

Viđu Jasmine ona bi da mala i po bontonu sedi:D


Ajd da je pustimo da radi, pa možda i napravi neki pomak u marketingu(mada sumnjam), kada se uzme u obzir ko je doveo tu gde je doveo, vrlo je lako predvideti njenu budućnost...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta sve neću ovde pročitati. A kako bi bilo da joj damo mesec-dva da nešto pokuša da uradi pre nego što počnemo sa pljuvanjem.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
"Ради" она сваки дан, у то сам 100% сигуран :D

Како год, лошије него до садa и не може бити па самим тим ће имати сигурно успеха!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Хтео не хтео морам да се укључим у дебату о нашој директорки маркетинга. Видим да је та мудра одлука о њеном постављењу завредила неподељене симпатије свих нас, али веома су забрињавајуће бројне примедбе на њен стајлинг, а да практично још није ни почела да ради свој посао.
У томе посебно предњачи Јасмина и ми се морамо одупрети таквим покушајима за рушење институције директора маркетинга, како споменутој Јасмини не би допустили да нам не-дај-Боже отера Снежу као што је отерала и капитена Бабовића.
Разлога који оповргавају све те злураде коментаре има много, а навео бих само неке од њих.
Примедбе како се директорка оскудно облачи, заправо су само доказ више њеног реалног сагледавања актуелног тренутка у клубу, јер су и финансије веома оскудне, тако да треба очекивати да како се временом под утицајем нашег маркетинга ситуација буде поправљала, то ће и директорка додавати комад по комад одеће, продужавати оно што је кратко, а затварати оно што је на изволте. Само слепи код очију не виде да је она заправо један својеврстан барометар који верно осликава нашу финансијску ситуацију.
Није наодмет споменути и секундарно дејство њене појаве на довођење стања свести и позитивних емоција на један виши ниво после многих трауматичних година нервног растројства проузрокованог сабласним призорима Ђуре, Раше, Бурека, .........
И најзад сасвим је демократски дати директорки известан период да се покаже и својим делима одговори потенцијалним критичарима.
Ове прве фотографије које стижу до нас, показују како ту има врло мало места за било какве критике, а остаје нам да се надамо да ће све кулминирати Партизановим календаром за следећу годину и да ће кроз тај пројекат директорка дати све од себе како већ и приличи једном расном маркетингу.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ja njen dosadašnji (ne)rad nigde niti jednom rečju pomenula nisam.

Možda je ona marketišnki mag, vreme će pokazati, ali da veze nema sa poslovnim dress code-om ili barem pristojnim odevanjem da radnom mestu - to stoji.

Više liči na neku promoterku sa splava nego na zaposlenu na ozbiljnoj i odgovornoj funkciji.

Da ne bih ja ovde ispadala ljobomorna ženeTina, pogledajte malo slike direktorki (bilo čega) u manjiim i većim firmama (koje su tu zbog svojih kvalifikacija) a ne zbog toga što su nečije žena/ćerka/svastika/švalerka, i ako nađete i jednu jedinu koja je zasićena i sa ovilikim veštačkim noktima - ja častim, ne gajbu piva, nego večeru. (i neću da zbrišem sa foruma :wink:)
 

Dr.Hofmann

Guest
Jebote što 1 par bataka izazove kompletnu lavinu komentara, prosto neverovatno:D

Što kaže moja baba kad vidi ovu današnju golotinju na tv-u
" VIDE JE ŠTO SE SKINULA I ONDA KAD JE ČOVJEK STISNE KMEČI SILOVANJE":D
 
Top