Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
@ Jasmina

Pa ako su toliko nesposobni da ih jedan mutavi smrad uslovljava time sto ce im prodati sve sto vredi a ostavi dugove i krs igrace onda bolje i da ne dolaze...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Dajte ljuti sta se odmah panici zbog jednog novinskog teksta.

Zato sto jos samo stative sa JNA nisu prodate. Ne mora da znaci da ce Ninkovic odmah u Lacio, ali sve ovo se radi u sklopu priprema za prodaju nasih mladih igraca. Recimo, ne ode sad na zimu u Lacio nego na leto u Sahtjor i mi kazem - Uh, dobro je, odigrao je mali bar jednu sezonu. Samo gledajte, sad ce se pojaviti neki Djurica ili Tumbica i saopstiti kako je Ninkovic nas igrac i nece biti prodat, a Budj ce stidljivo dobaciti: "Dok ne stigne prava ponuda". Povraca mi se.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Razumem ja sve, samo se nadam/mislim/zelim da lopovi iz uprave sad imaju vaznija posla (kako da spasu sebe) od rasprodaje igraca. A crni gavran, ptica zloslutnica je vec izjavio da od prodaje Ninkovica nema nista, nadajmo se da jednom bar zna o cemu govori.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ljudi nešto razmišljam da nisu ti novi ljudi na čelu sa Miškom Popovićem
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
ma prodace ga iza kulisa. nece tu biti nista za javnost. da li biti isti scenario kao sa nastasicem, ili fora fiksnog zavaljivanja agencij(lazar markovic), nama se isto pise:roll:. uglavnom, do kraja sezone otici nece. uzivajmo dok mozemo, braco i sestre.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
zasto ne igra? pa jbt, doveli PETOG stopera slovenacke lige, i pitamo se sto ga nema. kladim se da je ostojic, onakav kakav je, pokazao na treninzima da je jaci od njega. treba jebati majku onom ko ga dovede. kad se setim da nam je suler bio u ruci...:banghead
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Kapiten sutra odmara , Vova menja Lazevskog . Minute dobija i Brasanac .

Sto se tice Zabije ja mislim da je ovo prevrsilo svaku meru . Ne secam se kome se ovako nesto tolerisalo . Ovo moze da ima ozbiljnog uticaja na ekipu .
Tolerisu ga kao da nas je uveo u grupnu fazu LS .
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja se samo nadam da kod nove uprave Tumbakovic vise nece biti sportski direktor i nadam se da nova uprava moze da vrati Jokanovica ili Stanojevica na kraju sezone!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат

Da li se razmišlja o eventualnom raskidu ugovora sa njim?

"Nisam čovek koji seče preko kolena i preko noći, treba dosta toga da se desi. Ja sam čovek koji hoće da pomogne, želim da razgovaram sa igračima, ako može da se nađe neka zlatna sredina...Nije nikakav problem ako igrači hoće da poštuju ono što je postavljeno pred njih, ali sa igračima koji to ne žele ili neće da prihvate onda je to drugačija situacija, ali sešćemo, razgovaraćemo, ovo je kompleksan posao", odgovorio je Vermezović.
За полу-аматера стрпљења колико хоћеш, а за Вукића преки суд....
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Valjda ce mo sutra videti na delu Tumbina "pojacanja" Knezevica,Lovrea,Sretenovica,Pauljevica a ne da ih gledamo samo na tribinama + pomalo zaboravljene igrace Brasanca,Babica,Smiljanica...

Sutra ocekujem sastav : Petrovic-Volokov,Sretenovic,stankovic,Pauljevic-Smiljanic,Lovre-Knezevic,Brasanac,Babic-M.Scepovic(Mitrovic)
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Sutra ocekujem sastav : Petrovic-Volokov,Sretenovic,stankovic,Pauljevic-Smiljanic,Lovre-Knezevic,Brasanac,Babic-M.Scepovic(Mitrovic)

Ја очекујем комбинован састав, где бре да убаци све ове распале полуфабрикате одједном.
Ал ајде видећемо, тренер каже да у сваком тренутку има два тима на располагању...

Ако Сретеновић не заигра против ових друголигаша онда не знам који су га враг и довели.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
zasto ne igra? pa jbt, doveli PETOG stopera slovenacke lige, i pitamo se sto ga nema. kladim se da je ostojic, onakav kakav je, pokazao na treninzima da je jaci od njega. treba jebati majku onom ko ga dovede. kad se setim da nam je suler bio u ruci...:banghead

Slovenacko prvenstvo je jace od naseg. Maribor je nalupao Panatenaikos sa 3-0 a prvak Srbije je igrao sa Nefcijem 0-0. Da li bi Partizan dobio grke kod kuce sa 3-0? Odgovor znas i sam.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ljudi stoper je mesto u timu koje se najredje menja,dok god 2 uigrana igraca igraju solidno duze vreme, stoper se ne menja tek tako. Kukali smo kad je bilo 3 stopera u timu,sad kad ih ima 4,kukamo sto ne mogu sva 4 da igraju odjednom. I ko moze da kaze da je Sretenovic uopste bolji od Ostojica,kad ga jos nismo ni videlu na delu u Partizanovom dresu (sem protiv Macve).
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Babić - veliko razočarenje. Umesto da ''zapne'' na treningu, on bio u vezi sa onim mutantom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top