Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
"ali bi
bilo veoma neozbiljno da puste
Stojkovića u trenutku kada ne
postoji mogućnost dovođenja
zamene."




Ma da nema sanse da se to dogodi jer kod nas se sve radi planski, i mi sebi ne bi dozvolili da prodamo prvog golmana pred sami pocetak prvenstva i sada kada vise ne mozemo dovesti zamjenu.




Naravni ovo gore sve stoji ali kad bi se salili.Jebe se Djuricu mozeli se dovesti zamjena ili ne vazne si suske.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Mi Stojkovica ne treba da prodamo vec da produzimo sa njim ugovor na jos 4 godine i na taj nacin resimo pitanje golmana na duzi period
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Podrzavam to sto si napisao.Golmani se ne menjaju kao drugi igraci.Ako si zadovoljan golmanom...ne menjaj.
Oni su kao vince,sto stariji to bolji!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kako on stoji sa povredom, dokle je to stiglo?
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Па под неким условима би вероватно и Ђура пристао на то да голмана имамо на дуже, али Стојке има 30 година, последња шанса да марне неку лову у Русији претпостављам!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ako proda Stojkovica sad mutavko to je vrhunac debilizma, ali zasto me to ni najmanje ne bi zacudilo cak stavise on bi i majku prodao pri prvoj ponudi u bilo kom iznosu i dao bi familiju ostalu gratis iz Dervente.

Ako ode Stojke ne daj Boze ja sam za Zivka Petrovic mi ne uliva ni malo poverenje, red je da Zivko dobije sansu ali ovo su sve spekulacije jer Cika Crni "pravi tim na duze staze" nece dati da mu prodaju prvog golmana u smiraj nastavka sampionata, hrabro ce se suprostaviti Tumbi a on po hijerarhiji ima da odbrusi Snajderu i resena stvar:D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Petrovic moze sa svojim menadzerom da se dobacuje na dva gola.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Bojim se ja, da ako sadašnja garnitura Partizana hoće da pravi tim na duže staze, da to znači da će iskusnog golmana u najboljim godinama odmah da prodaju, a umesto njega da na gol stave nekog mlađeg ,,na duže staze,,...
A ako taj nema pojma, usrali smo motku, a ako bude imao pojma, odmah će ga prodati nekom Čelziju, Fjorentini, Koreji, ili Kini...svejedno gde, samo da stigne prva ponuda...
Pa opet, ,,jovo nanovo,,...
Dokle bre više?!
:angry:no no
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nije najgore sto ce oni njega prodati, vec sto u Srbiji ni na vidiku nema kvalitetnog golmana, ako izuzmemo Brkica, da vrate Bonju tesko, a opet da dovedu stranca, ko je lud da gubi mesto stranca i plati ga koliko bi i Stojkovica placao :S
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Ako nekim nesrecnim slucajem ode, brat Zivko na gol i mirni smo na duze staze :cool:
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Samo da onaj skretničar što protiv cigana brani pogledom, ne staje više na gol.
Bude li on još neko vreme na golu, jebali smo čvorka.
Bonju bi ja potpisao doživotno, kakav kurac kratkovid...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Vrlo je diskutabilna ta klasa čini mi se. Tanki smo tu, čini mi se nikad tanji. Samo da Stojke ozdravi.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.006
Reaction score
26.066
Локација
ante portas
Jedini respektabilniji golman ovde u Srbiji je Aleksic iz Spartaka za kojeg smo bili zainteresovani . Sve ostalo na ovim poljanama je plac majke Bozije !

Pucali bismo sebi u noge ako bismo prodali Stojketa !
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Za JSL nam ne treba, a iduće sezone Vermez napada LE trofej sa svojom nenadjebivom taktikom 451 + 5 poslednjih minuta i to samo ako se gubi 442, a tu ako ta dva zadnja vezna i ogromni spori štoperi ne odrade posao, golman ne pravi neku razliku...

(naravno ironičan sam)
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Možda preterujem, ali rekao bih da bi prodaja Stojketa bila pogubnija od prodaje bilo kog drugog fudbalera. Čini mi se da na svim drugim pozicijama nisu takve razlike u kvalitetu između prvog igrača i njegove zamene. Sa druge strane, takav potez bi bio sve, samo ne neočekivan. Ovo što je urađeno u prelaznom roku do sad je suviše lepo da bi bilo istinito. Posebno kad se uzme u obzir da je Stojke, po meni, jedini kvalitetni golman na ovim prostorima u zadnjih "X" godina i da se dobri vrlo teško pronalaze.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Verovatno se vode time da ne bi ni branio dok se potpuno ne vrati u formu, u tom se završava sezona, ovako im je prilika da ščepaju lovu odma, a posle šta bude. Lopovska posla.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.006
Reaction score
26.066
Локација
ante portas
Ja se najezim od pomisli da nam je sd Czv menadzer 2 kljucna golmana . Petrovica i Stojkovica i da oni kao takvi treba da nam cuvaju mrezu u derbiju . Izvinjavam se na off-u.Zivko brate imas moju podrsku :D
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Mame vam se najebem lopovske, sad moze da nas spase samo to sto Stojke nece prihvatiti bilo kakvu ponudu.

I da, pre Stojke cigan sa jednom rukom na gol, nego ova dvojica istovremeno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top