Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Dobrodoslica Aksentu i Lukacu,za sada se sve ocekivano odvija sto se tice prelaznog roka,ako ostanu Ivanov i Mitar premija,mada znajuci ove nase sve je moguce...Ja bi voleo Malbasica iz Hofenhajma da dodje,sad videcemo da li ce...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Koga nama Nadj predstavlja kao pojacanje, bez uvrede za Aksenta ali decko ni u ovom danasnjem Partizanu nema kvalitet da igra ni beka, a tek ne krilo, u sredini se opet uvek moze naci mesto, ali ne vidim zasto da igra i ispred Jojica, Brasanca pa i ovih klinaca novih

Kad je zadnji vezni u pitanju kako bi nam leglo u svakom smislu jos jedno oprastanje ruzne proslosti :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Aksentijević nije dobar, ali bi nam zato dobro legao buljavi degenerik koji nije ni zadnji vezni ni štoper :pop
Šta sve čovjek neće pročitati.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
ja ne znam koji je nasima kurac kad nece 100 soma eura da daju za igraca, bitno samo da se uzme nesto...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Aksentu topla dobrodošlica . Oduvek mi se sviđalo kako igra i nadam se da je bar malo sazreo u međuvremenu.
Po meni on i Miljko su nebo i zemlja ...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
evo jos jedan gol Kopuneka protiv Kameruna
http://www.youtube.com/watch?v=qD_mJ01GTeA

Cini mi se kao sasvim OK igrac, ima kontinuitet igara, u najboljim je godinama za tu poziciju, a po ovom intervjuu koji je dao za Novosti deluje kao zeljan igre i napretka.
U svakom slucaju mislim da bi bio upgrade u odnosu na Lolu kojeg su pretrcavali u ovoj polusezoni i domaci fudbalercici.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da su pametni da ne daju ni jedan dinar za pojačanja i da tih 300-400 hiljada eura što će platiti za slobodu ovog Kopernikusa daju na nove ugovore Ivanovu, Mitru i drugim bitnim igračima (kad već nisu Stojkoviću). Ovako će opet do kraja prelaznog roka potrošti oko milion eura na pitaj kurca kakve igrače!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ako nista aksent je izmislio fudbal za miljkona,mada za njega je i pola foruma izmislilo fudbal.. decko koji je promasio profesiju ali opet ima dobrog menadzera da ga gura.. videcemo u kakvoj je formi aksent,dobro dosao !!!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Spomenuo je neko vec Vulicevica, istice mu ugovor, tako da se uklapa u nasu "strategiju".

Mislim da ste se zajebali. Vulicevic produzio ugovor u februaru sa vosom:
Dovedena su četvorica novih fudbalera i to na pozicijama koje su ostale upražnjene i na kojima je jesenas "škripalo". Došli su Enver Alivodić, Stojan Vranješ, Eduardo Fijero Ribera i Igor Vujačić, a novi ugovor potpisao je i kapiten Miroslav Vulićević.
10. februar 2013
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:419159-Oumaru-ipak-ostaje-u-Vojvodini

evo jos jedna potvrda:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=02&dd=01&nav_id=682732
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Президенте било би добро да могу да осигурају останак тих играча, али нама треба задњи везни, и то што пре. Други је проблем што је ненормално то што морамо да причамо о томе шта ''бирамо'' између те две опције.
Мислим да одавно нисмо били тако танки на задњем везном. Ок Саша Марковић је ту, али и њему треба ако ништа онда бар замена. А да не причам о Европи и што нам за таква такмичења треба изузетан играч на тој позицији.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Cek, jel se ovde za vulicevica ili nekog drugog pisalo da se ubija od alkohola i sl? Ili za nekog drugog?

I voleo bi samo da pogledam jednogodisnje tokove novca u fk partizan...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
evo jos jedan gol Kopuneka protiv Kameruna
http://www.youtube.com/watch?v=qD_mJ01GTeA

Cini mi se kao sasvim OK igrac, ima kontinuitet igara, u najboljim je godinama za tu poziciju, a po ovom intervjuu koji je dao za Novosti deluje kao zeljan igre i napretka.
U svakom slucaju mislim da bi bio upgrade u odnosu na Lolu kojeg su pretrcavali u ovoj polusezoni i domaci fudbalercici.

Ovu utakmicu sam gledao cak uzivo na stadionu :D.
Ja sam za. Mislim da bi resili problem zadnjeg veznog..
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja se ne sećam da je neko na nekoj temi pomenuo da postoji fudbaler koji nije ''splavar''.
Ko da tražimo skeledžije, a ne fudbalere. D:
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Dobrodošao nazad, Aksente! U svakom slučaju će ovaj momak biti apgrejd, igrao on na poziciji desnog beka ili na krilu.

Nadam se da će lopine iz uprave ispljunuti 100-200 soma (koliko već treba) za kupovinu Kopuneka. Zadnji vezni nam je potreban k'o leba, a Kopunek je očigledno željan igranja u Evropi. Bila bi šteta ne dovesti ga.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Da su pametni da ne daju ni jedan dinar za pojačanja i da tih 300-400 hiljada eura što će platiti za slobodu ovog Kopernikusa daju na nove ugovore Ivanovu, Mitru i drugim bitnim igračima (kad već nisu Stojkoviću). Ovako će opet do kraja prelaznog roka potrošti oko milion eura na pitaj kurca kakve igrače!

Da li mislis da ce da im daju nove ugovore ako ne dovedu Kopuneka? Ili da ce oni prihvatiti smanjenje plate... Pa Ivanov ce da istrpi godinu dana ovde sa ovom platom i da ode dzabe za bar 500 soma godisnje, nece sigurno sa mutavim da se zlopati jos neku godinu, nije izlapeo toliko valjda...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da su pametni da ne daju ni jedan dinar za pojačanja i da tih 300-400 hiljada eura što će platiti za slobodu ovog Kopernikusa daju na nove ugovore Ivanovu, Mitru i drugim bitnim igračima (kad već nisu Stojkoviću). Ovako će opet do kraja prelaznog roka potrošti oko milion eura na pitaj kurca kakve igrače!

Burazeru, da se tako razmislja, bilo bi i za Mita, Ivanova i ostale, a i za fine kupovine.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd

Evo bukvalnog prevoda sa Google Translate...

Арнхем - Никола Аксентијевић полази у Витессе.20-годишњи млади међународне из Србије, клуб је најавио повратак у ФК Партизан, где је играо фудбал, до прошлог лета.

Аксентијевић у Арнхему има уговор до краја јуна.Враћам добио од тренера Фред Рутен једини пут у припреми за лиге и купа.

Аксентијевић је свирао за младе Витессе и да је разочарање. "Била сам напета", рекао је раније као објашњење за неуспех свог дебија.

© 2013 Гелдерландер, овај чланак је заштићен ауторским правима.

"bila sam napeta"... :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top