Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.123
Reaction score
16.062
Локација
Храм фудбала
Jel onaj Francuz dolazio uopste na probu i koliko je bio, posto sam negdje procitao da je se on vec vratio u Francusku?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Info iz prve ruke, doduše od pre 20ak dana - Bezbradica je dogovorio da potpiše standardni ugovor za igrače njegovog godišta u Partizanu, znate otprilike kakav je raspon plata. Čeka se naravno odblokiravanje računa.

Inače jako talentovan igrač, ponikao u FMPu i bio na pragu prelaska u Albu prošle sezone, svinjče namirisalo pare i tražilo 150k. Transfer je propao, a kasnije mu je Miško lično izdejstvovao slobodu, čak i platio neki keš - "mali" vredi.

Inače gotivan lik, pozitivac.

Videćemo da li su prestali da duvaju vetrovi u njegovoj glavi. Ja baš i nisam oduševljen...

Izvinjavam se ako je ovo pogresna tema ali igrom slucaja sam u Americi sljakam preko leta i danas mi je u prodavnici bio Corsley Edwards sto je igrao za Igokeu prosle godine kaze da je u kontaktu sa nasima traze ga i musavci ali bi pre kod nas jer je dule da ga citiram "the best and craziest fuckin' coach in Europe"

p.s. znam da ovo zvuci malo baronski ali imam i sliku sa covekom :D

On je stariji igrač i verovatno bi mu više odgovarao porodični koncept FMP-a.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
"Država je napravila veliki napor da pomogne po tom pitanju, kao što je i Partizan uložio veliki napor. Naša poruka je jasna, mislim da će i ljudi iz Partizana reći koliko smo bili pravični. Porez u ovoj zemlji plaćaju svi i izuzetaka neće biti. To pravilo važi za sve.

Košarkaški klub Partizan, kojem je blokiran račun od juna, na ime poreza duguje 1,4 miliona evra. Od te cifre oko pola miliona evra je glavnica, a ostatak sume ide na kamate.

"Rekao sam Ivanu Simiču da se zalažem za nultu toleranciju. Nijedan mesec ne smeju prihodi od poreza i akciza da budu manji od 72 milijarde. Ja to neću dozvoliti, nama je potrebna promena svesti i ponašanja. Ubeđen sam da će Partizan platiti porez", poručio je Vučić.
Očekivana pomoć :?
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Sve je na mestu sto je rekao vucic i to cemo uraditi,ali necemo placati kamate i zaloziti nekretninu vec kroz dogovor iz vise rata namiriti postojeci dug.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.517
Reaction score
41.684
Локација
Žrnov
Ooooo, Vučiću Spasioče, jebem li ti sve na ovome i onome svetu...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Само да се рачун одблокира после сам сигуран да ће наши снаћи. Чим је Дало у Француској значи да га потписујемо, вјероватно тамо сређује шта му треба.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Na pripremama su Đoko Šalić, Mihajlo Andrić, Nikola Milutinov, Leo Vesterman, Mladen Đorđević, Dragan Milosavljević, Dejan Musli, Aranitović, Ivan Marinković, kao i igrači koji su trenutno na probi u Partizanu, Nikola Malešević ('89, krilo, 201), Dražen Zlovarić ('90, krilo, 207), Stefan Pot ('94, plej, 195), Miloš Milisavljević ('93, bek, 198), Nemanja Bezbradica ('93, krilo, 207), Aleksandar Marelja ('92, krilni centar, 207) i Strahinja Mićović ('92, krilo, 201).

Ko je ovaj Micovic?
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Mali Micov :), realno treba ocekivati samo ozbiljno pojacanje na poziciji 3, na ostalima smo tu i tamo popunjeni i da ce sa ovih proba jedan ili 2 igraca ostati. Za Andrica ne znam, ali ako moze Salic zasto ne bi mogao i Andric u prvih 12?
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
Ni ja u ovom momku Andriću ne vidim ništa specijalno. Mada ko zna, možda Dule od njega napravi nešto.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Pa ono sto sam gledao na SP, ne bi rekao da ne moze kad hoce... E sad da li hoce, to zavisi samo od njega... Mislim da ce opet biti blizu prvih 12 ali videcemo...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ima on pracku i ume da pogodi kad je najteze, narodski receno ima muda.. ono sto je njegov najveci nedostatak sto je veoma trom i spor.. pa ja se sa mojih 100 kile brze krecem od njega..

edit:

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/32/Кошарка/1381122/Партизан+и+даље+у+блокади.html

Од састанка са порезницима у Влади, клуб Партизан је више очекивао, али је на столу, и даље остала само могућност репрограма дуга на 24 рате, без могућности отписа камата. То је најповољнија понуда, кажу у Пореској, али је и за њу неопходно да клуб обезбеди гаранцију.

cime se ovi drogiraju???? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jbga posle f4 sezone nismo podmladili ekipu i poplacali dugovanja. Sad mogu da nas jebu kako hoce. A i mogli su da nam otpisu kamate kao fku da je neko o tome razmisljao
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Da li stvarno mislite da su nasi pristali da plate 1,5 miliona? I da Dule izadje i kaze da je zadovoljan posle sastanka, a osnovni zahtev nije ispunjen.
Pa sam reprogram sam po sebi podrazumeva otpis kamata ako se izvrsavaju obaveze, ako se ne varam.
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Dok neko sedi u kafanicama, mozzartima neko je resavao dugovanja. Ovo sto i drzava sada nudi je previse, trebao je neko na odredjenim funkcijama ranije da brine o porezima.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Dok je neko osvajao titule i pravio mesta u vitrini za nove pehare, neko je kupio na kredit od 5 godina novi zamrzivac.
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Cudno je da znate na koga mislim, i to kucanje preko Sabonisa itd))

Koliko imamo smisla za kosarkaski deo i stvaranje(rezultatske institucije), toliko nemamo sposobnost za resavanje poreskih, sponzorskih, finansijskih i drugih pitanja.
Inace, postoje strucnjaci koji se bave poreskim pravom i koji zastupaju privatna lica, ali o tome vec u nekoj od narednih nedelja. Ipak su ljudi u klubu kompetentni za vodjene svega, od finansija, cistacice do struke))
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top