Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Cudno je da znate na koga mislim, i to kucanje preko Sabonisa itd))
Pa toliko je bilo očigledno... Odmah smo prepoznali našeg Šapinu!

untitled.jpg


Ne reče nam Je-Ne-A da li ova gromada ostaje sa nama i u predstojećoj sezoni!?
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Zato što Đoko zna i može, a Andrić ne zna i neće ni moći. Jedino što ih povezuje jeste mladost, a sve ostalo(pozicija,umeće,talenat...) se bitno razlikuje.

Dobro sad, ne mora da znači i Lučić je bio neko ko eto nije važio za nekog talenta pa je izrastao u kapitena čim ga vodi na pripreme Dule onda bar će da bude pri prvom timu sad da li će da iskoristi šansu realno ne zavisi samo od igrača.

Što se dugovanja tiče mogli smo to i na lepši način imal ism opriliku i da te kamate otpišemo ili kako već je išlo i realno tu je naš klub zakazao, sad da li je to namerno urađeno ili ne, ne znam al da možemo bolje po tom pitanju(mislim generalno na finansiranje kluba) možemo.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ja se pomalo razumem u te poreske zajebancije.

Stvarno je veliki peh to što nismo iskoristili reprogram koji je država ponudila. Pogotovo ,jer se tome trubilo 3 meseca .
To što smo tad mogli dobiti ,sad nema šansi .
Otpis kamate , mirovanje duga 2 godine i posle plaćanje na rate na još 2 godine.
Pa vi vidite koliku smo glupost napravili.
Jebiga, veliki klub mora imati makar 1 običnog knjigovodju koji bi ovo sigurno uradio,ovako ostaje da kukamo Vučiću.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dok neko sedi u kafanicama, mozzartima neko je resavao dugovanja. Ovo sto i drzava sada nudi je previse, trebao je neko na odredjenim funkcijama ranije da brine o porezima.

Svako upoređivanje sa dotičnom Legendom je samo po sebi uvredljivo i zbog toga bi trebalo da te bude sramo.Ali, očigledno da nije.
Ma koliko da si za neke stvari u pravu, ovaj ispad te je diskfalifikovao kao ozbiljnog sagovornika.

Dobro sad, ne mora da znači i Lučić je bio neko ko eto nije važio za nekog talenta pa je izrastao u kapitena čim ga vodi na pripreme Dule onda bar će da bude pri prvom timu sad da li će da iskoristi šansu realno ne zavisi samo od igrača.

.

Lučić je bio mršav,ali je bio brz,okretan,skočan.Andrić nije ništa od toga, nema definisanu poziciju i ubeđen sam da nikada neće biti ozbiljan šraf u ekipi Partizana.A to što ide na pripreme je rezultat deficita igrača na toj poziciji.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa vi vidite koliku smo glupost napravili.
Stoji da klub nije reagovao kako je trebalo, neka bude i da smo napravili glupost, ali u kakvom smo mi stanju bili tada, a u kakvom smo sada... Gotovo na istom!?

I tad su u nekim klubovima igrači dizali dževu jer im plata kasnila 3-4 dana, a kod nas je klinci nisu videli mesecima... Dule sa jednom platom izneo celu godinu!

Prisetimo se... Mart mesec, još uvek neobezbeđen F4 ABA lige, samim tim ni Euroliga u ovoj sezoni, tek se nekako prešlo preko onog kriminala u Kragujevcu... A mi smo tada trebali još da mislimo o zulumu koji država hoće da uzme, ista ona država kojoj smo godinama unazad najbolja moguća reklama, ali koja nas rezultatima ne drži za svoje, a parama želi da smo njeni.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pustite sad demagogiju, nismo cokijevci...
Nema opravdanja za propust koji je napravljen i o tom segmentu upravljanja klubom mora da se vodi racuna ubuduce. To je cinjenica koju treba da priznamo, ali nikako ne moze biti opravdanje za ovo sto drzava radi sa nama. Ovako se ni jedna normalna drzava ne ponasa prema uspjesnoj firmi, uspjesnom sportskom drustvu, svom najboljem predstavniku...
Pa sta mislite da, u nekom zamisljenom svijetu, Djokovicu zatreba neki reprogram, poreska olaksica...Koliko minuta bi trebalo da se to rijesi i koliko politicara bi pohrlilo da 'pripomogne'?

Ali jbg, tako je kako je... U situaciji kada svi gledaju kako da nas osakate, ne smijemo vise sakatiti sami sebe ovako FKP-artizanskim potezima.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pa nije baš isto.
Sad će morati svaki mesec po 5-6 miliona da plaćaju inače će opet krenuti blokada.
Zamisli da te pare usmeriš na plate ?!

Ali dobro ,šta je tu je. Valjda će i ovako dati neku sličnu priču.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Branislav Đekić se nalazi na probi u MZT Skoplju. Via Đorđe Matić
--------------------------------------------------------------------------------------
Izgleda da nam odlazi jedan od trofejnijih igrača :)
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Kakvu god da je on ulogu imao, meni nekako skroz drag lik i zao mi sto ide. Odusevio me onim rolama na kraju sezone :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Od igraca koji su se pojavili prvog dana na pripremama , na spisku ako ste primetili vise nema 3 igraca : Bane Djekic, Marko Cakarevic i Nemanja Todorovic(bio na probi)....

Sutra nas ocekuje prva pripremna utakmica sa OKK Bg , i da vidimo kakvu ce statistiku imati toliko hvaljeni Zlo i "trojkas " Malesevic :D
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dok neko sedi u kafanicama, mozzartima neko je resavao dugovanja. Ovo sto i drzava sada nudi je previse, trebao je neko na odredjenim funkcijama ranije da brine o porezima.

Prvo sramotno poređenje.
Najviše me u državi nervira ta ciganska zloba ali pre svega glupost.Koliko glup treba da budeš da porediš Vujoševića i Čovića.Znači sa jedne strane košarkaški trener a sa druge strani agent i kriminalac,i na sve strane se čuje isti su.Zato nam kriminalci i vode državu i uništavaju je.

Misliš da smo mi iz čista mira propustili taj reprogram.
Nismo imali pare,dugovalo se igračima i za prošlu i za ovu sezonu,a Poreska Uprava je tražila da se da nešto pod hipoteku i da se odmah počne sa plaćanjem.
Odakle?
Šta misliš da li su cigani dali nešto pod hipoteku ili je Prvi sve završio?
A dao im je i pare da plaćaju.

Ta priča zakasnili smo je smešna kao moglo je pre 6 meseci a sad ne može.Sve može kad vrh hoće,nego nas namerno uništavaju.
To je jasno kao dan.

A posebna je priča kamata.
Kakva država dozvoljava takav zakon?Ja bih rekao mafijaška.
Pa bolji su uslovi kod mafije.
Ej dug 500.000 evra,a kamata na to 1.100.000 evra.Pa to nema nigde.
Ej da je kamata 250.000 evra,50% pa i da platiš,ali jok kamata je 220%.
Sasvim je jasno da je zakon donet kako bi se ucenjivali i uništavali pojedinci,dok se manja grupica bogati.
U ovakvom vremenu gde ogromna većina kasni sa plaćanjem,takva kamata dovodi do direktnog gašenja firmi ili eventualno utaje poreza i neplaćanja.U takvom sistemu sve zavisi od dobro volje vodećih državnih ljudi.Kamata se otpisuje onima koji su privilegovani i bliski vladajućim strukturama,dok se drugi teraju da plaćaju kriminalne kamate,i tako se stvara nelojalna konkurencija.
Takvi se bogate i stvaraju monopol,o njima se priča kao o uspešnima dok su drugi osuđeni na propast.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Sad je mnogo bolje, ali nije sjajno

BEOGRAD, 21. avgusta 2013. (Beta) - Trener Partizana Duško Vujošević rekao je u sredu da je situacija u tom košarkaškom klubu sada mnogo bolja u odnosu na ranije, jer je obezbedjeno preživljavanje, ali da će biti potrebni i novi koraci da bi se zadržao sportski nivo.

Vujošević je pozvao i navijače Partizana koji su u stanju da pomognu klubu materijalno i da se angažuju na raznim funkcijama u klubu.

Trener crno-belih i predsednik Sportskog društva kazao je i da mu je drago što je na sastancima sa potpredsednikom Vlade Aleksandrom Vučićem mogao da upozna i njegovu ljudsku dimenziju i vidi sličnosti u načinu rada njih dvojice.

"Klub je bio u kritičnoj situaciji. Bez obzira na rezultate koje je postizao, stajalo je otvoreno pitanje generalnog i drugih sponzora... Zahvaljujem se NIS-u što je postao naš generalni sponzor, ali i Telekomu... Naravno da to nije dovoljno za funkcionisanje kluba, ali u odnosu na situaciju u kojoj smo se nalazili, sada je mnogo bolje", rekao je Vujošević agenciji Beta.

Partizanov račun blokiran je odmah po završetku prvenstva, a Vujošević je kazao da očekuje da se "ovih dana" odblokira. To je učinjeno zbog neplaćenog poreza, na koji su se nagomilale kamate.

"Mi ćemo platiti ceo porez. Izvršen je reprogram na 24 meseca, a nadjene su banke koje će da daju garanciju. Plaćamo i glavni dug i kamatu i nismo presrećni zbog toga, ali smo svesni da obaveze moraju da se plate", rekao je Vujošević.
Verujem da tu ima još nešto,ali najbitnije je da počnemo sezonu.
Ne bi me čudilo da banke koje daju garanciju uzmu na sebe obavezu otplate kamata, ili nešto tome slično.Uglavnom, smatram da je ovo priča za javnost kako bi se umirili veći dužnici.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Trener crno-belih i predsednik Sportskog društva kazao je i da mu je drago što je na sastancima sa potpredsednikom Vlade Aleksandrom Vučićem mogao da upozna i njegovu ljudsku dimenziju i vidi sličnosti u načinu rada njih dvojice.
Al' Dule hrani ego Prvovenčanom!

Vujošević je pozvao i navijače Partizana koji su u stanju da pomognu klubu materijalno i da se angažuju na raznim funkcijama u klubu.
Za KK Partizan ako treba ću i da kradem.

Stojanče i Nikola70 mogu odmah da budu skauti!

Izvor, link?

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Дуле је овдје извукао нешто само што неће да прича чини ми се. По мени су три варијанте ту: 1. Дуле покупио доста можда отпис камате па мало хвали Вучка. 2. Спонзор даје веће паре да би камата вратила. 3.Банка враће дуг као можда вид неког спонзорства.
 

Verica

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2012
Порука
52
Reaction score
10

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Od svih ovih sto su na probi, Aleksandar Marelja je najveci prospekt. Neverovatno je da takav igrac nikad nije igrao za reprezentativne mladje kategorije. Iz Sloge pred kraj prethodne sezone otisao u Mursiju. Ovaj bi umesto Djekica legao kao budali samar. Pri tom ima potencijala da nasledi Lovernja dogodine na mestu prve cetvorke. Sad pitanje je da li nasi traze bas takvu 4-ku ili vise igraca koji moze da se spusti na 3. Sigurno je samo da nije slucajno na probi.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Od svih ovih sto su na probi, Aleksandar Marelja je najveci prospekt. Neverovatno je da takav igrac nikad nije igrao za reprezentativne mladje kategorije. Iz Sloge pred kraj prethodne sezone otisao u Mursiju. Ovaj bi umesto Djekica legao kao budali samar. Pri tom ima potencijala da nasledi Lovernja dogodine na mestu prve cetvorke. Sad pitanje je da li nasi traze bas takvu 4-ku ili vise igraca koji moze da se spusti na 3. Sigurno je samo da nije slucajno na probi.

Вероватно му Мишко није менаџер, пошто је репрезентација испод 16 (сребрна) његова цела, а знам бар 3 играча из те генерације која су боља од свих 12, али им дотични није другар. Тако ни овај момак није носио дрес репрезентације.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top