Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Blam blamova.
Zbogom!:pop
Al ce ciganski majmuni veceras da se slade!:pickaciganska
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Tri A: amater trener, amateri igrači i naravno amaterska uprava !!! I jedno pitanje, koji je faktor Profesor ovde? :-D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
koja ozbiljna ekipa ide sa jednim spicem na revans lige evrope koji sutra postaje igrac anderlehta?
koja normalna uprava dozvoljava da ono stvorenje stankovic igra stopera u prvoj postavi?
jojic i ninkovic najgori, pa nije ovo radnicki kg, pokazite muda sisice.
malbasic stojicev pulen promasuje presudnu sansu na utakmici.
ne treba kupiti djurdjevica, sve njegove igrace oterati iz kluba.
sasa markovic me je prilicno bacio u dilemu o njegovim ozbiljnim namerama na ovoj utakmici po drugi put u zivotu posle derbija, jebo ga terzic u usta.
aksentijevica vise ne treba komentarisati.
rasovica pod hitno najuriti, dokazao je da nema veze sa trenerskim poslom, drzi djembu na klupi iako nije spreman, ali je za markovica izmislio fudbal.
kapiten vise ne moze da igra, to je jasno svima, samo rasovicu nije.
uprava je postigla cilj rak ih pojeo sve, cerga ce konacno vaskrsnuti.
ovo je moj posledniji post na fudbalskoj temi, ako me ne banuju komentarisacu samo instituciju zvanu KK PARTIZAN, oni su vredni nerviranja, pracenja i navijanja do poslednjeg daha.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Djuricu jebem li ti sve mrtvo za ovo sto si napravio.
Rasovicu podnesi ostavku, veze ti nemas.
Stankovicu i Sasa Markovicu vi ste promasili profesiju.
Ninkovicu sine ti nemas nikakav talenat, imas samo ruznu frizuru.
Mitrovic prespor igrac, cinjenica je da nista nije uradio u Partizanu za ovo malo vremena koliko je bio. Da je danas Fofana mogao da igra sigurno bi uvaljali jedan gol.
Aksentijevica smesno komentarisati.


Za Malbasica mi je krivo sto nije dao gol, mislim da je dobar igrac.
Andrija Zivkovic :respect, steta sto samo moze da nazaduje sa ovim saigracima oko sobe.

Tunjevina da nam da 3 gola, a mogli su da budemo iskreni bar jos toliko.
Neka nam je Bog u pomoci..
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ovo je nas definitivan krah na svim nivoima. Zbogom Vuce. Kad vidim s kim kosarkasi dele ime i boje dodje mi da se ubijem. A tradicija sa crvenim kartonima se nastavlja - Bravo grbavi!!!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Kakva je prevara ovaj Mitrovic , pa ne godine , ne veka , vec stoleca. 5 miliona za njega to moze samo madjionicar da uradi. Steta samo sto od tih 5 miliona necemo videti ni prebijenog centa.
Jedina svetla tacka mali Zivkovic. A mutavom jebem mater i sve zivo , idi vise u picku materinu iz Partizana.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
86. минут бруке и дебакла, ја куцам ово у бесу, чекам да судија одсвира крај, да не кршим правила форума.

Шта рећи после овога? Како бити паметан? Шта је ово? Па, ови су могли 6-7 да нам дају! Ни игре, ни играча, ни жеље, ни хтења, ни идеје! Важно да је Бики-сики тамо, са целокупном "управом". Јебем им матер свима! Ја пиздим по кући, а њих боли курац! 'Еј, а ми се заносили неком Лигом Шампиона! Па знате где смо ми са оваквом игром? У Швајцарској би били последњи на табели!!!

Да будем искрен, очекивао сам нашу добру игру, очекивао сам чак и да победимо тамо, да лагано прођемо даље, у јебени други шешир јебене Лиге Европе. Јебо ме и други шешир! 3:0, технички нокаут, лезите само ви фудбалери које нико није хтео да купи, па сте остали у овом јадном Партизану.

Шта ће се десити? Нормално, иде смена тренера, проверен рецепт мутавог говнета. Оде нам и ролекс у министре, шта га брига, оставио је број текућег рачуна, да му сваки менаџер уплати 10 %, не мора ни да буде присутан на ЈНА.

Ево, судија нас је поштедео већих мука, одсвирао крај, и ја могу да оставим своју поруку, да се некоме изјадам.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
svako ko uputi losu rec prema rasovicu treba da se zapita da li razmislja normalno.. da li bi neko sa ovim timom mogao da izbaci i bsk borcu u dvomecu? ali realno ? stankovic,aksent,markovic,malbasic... ostaje nam da zacementiramo 2go mesto u ligi i da igramo opet kvalifikacije za ligu evrope. svi iz uprave neka mi poduvaju jaja,pisam vam u usta mrtva !!! da sam na mestu gazde ZATVORIO BI DEO FORUMA VEZAN ZA FKP DOK NE ODE UPRAVA...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
To je to narode,koliko para muzike i previše!Vuče budi čovek pa otiđi sam,nema ovde leba.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.839
Poruka za upravu: iskoristite ova 4 dana i prodajte Živkovića, vidite da je dobar.

Poruka za Rašovića: ako ti pored 4-5 prevara od fudbalera Đemba sedi na klupi ...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
STRAJNICU JEBEM TI CELOKUPNU FAMILIJU GOVEDO JEDNO SMRDLJIVO!!!
ZIVIM ZA DAN DA TI PLJUNEM PO SRED LICA MAJMUNCINO JEDNA GADNA!!!
DA BOG DA TI OVO ZADNJA UTAKMICA BILA U ZIVOTU SMRADINO JEDNA!

Sve sto zelim tebi zelim i ovom smradu od sudije!!! Da bog da pare od ove utakmice dao na lekove govno jedno!!!

A O IGRACIMA NE BIH OVAJ PUT JER CU DA DOBIJEM BAN!!!! :kur:kur:kur:kur:kur:kur:kur:kur
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Možda nije znao sa kojim igračima može da raspolaže, jeste ga uprava uništila sa odlascima, jeste u svakoj utakmici Partizan ušao sa drugom ekipom, ali Vuk Rašović je trener koji trenutno nije za Partizan. U ovoj sezoni ja još nisam vidio nijednu akciju Partizana u Evropi. Vuk Rašović snosi barem 40% odgovornosti za našu bruku u Evropi.

Jasno je da su noćas A Živković i Grbić morali da igraju. Ovaj prvi što zna da prođe, ovaj drugi jer je jak i zna da skoči, ako ništa drugo Grbić je morao da počne drugo poluvrijeme, ali tu dolazimo do trenera koji nema muda da odigra malo rizičnije. Naravno uz njih dvojicu morao je i Đemba da igra barem se ne bi krio od lopte.

Iako ga ne podnosim ne mogu da krivim Šćepovića što ne želi da igra poslije onoga sa kapitenskom trakom.

Igra noćas očajna, odbrana kriminalna, sredina ne postoji. Neko reče da se Marković krije od lopte nama se čitava sredina krije od lopte veći dio utakmice.

Što se tiče prelaznog roka pokazatelj kakav smo prelazni rok odadili je činjenica da Partizan večeras nije imao nijednog napadača na terenu koji ima ugovor sa Partizanom.

Nema potrebe da se Vučić i Čović muče da namjeste titulu, prepustila im je titulu naša uprava svojim radom ovog ljeta.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Сад најбоље да се затвори ова тема и да се пређе на управу јер лично ја немам снаге да критикујем играче без обзира колико им је игра килава....

Какав курац Страјнић, играчи, тренер, стручни штаб, ... зна се ко је највише крив.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Браво гробари. Предраг Аздејковић поноси се вама.:partizan_fan:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Јесу нас судије одрале, али искрено и ми смо се итекако измајмунисали и примили смешне голове! Тун иде даље, а док ми тражимо нападаче, у одбрани смо шупљи као сито! Кратко и јасно! Измашили смо се, шанса Малбашића је за причу! Поништен нам је чист гол Митровића, још један офсајд и није нам свиран пенал.


Мали ЖИВКОВИЋ показао за 20 минута боље него сви остали заједно!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
hahahahahahahahahah
nemojte me mrzeti, ali meni je ova vecerasnja igra bila smesna.
najpre zalosna, pa tuzna, pa tragicna, pa tragikomicna i na kraju samo komicna!
boze mili kakva sprdnja i blamaza..aj sto smo pukli sa tri komada..ali kako smo igrali... blamaza klasicna, cak i za nas...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ko ide da gleda ovaj klub daje legitimitet upravi.
 

dare024

Početnik
Учлањен(а)
10.12.2009
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Subotica
SRAMOTA!!!!! Neznate da igrate za Partizan!!!!! Za njega treba srce ostaviti na terenu!! SRAMOTE!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top