Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Sa jednim klasicnim napadacem smo krenuli na Tun koji i nije nas.Sto drugo i ocekivati od uprave.Djuricu,mrs!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
"Kako posiješ, tako ćeš i požnjeti"

Dok se nama digne kurac i smjenimo one koji su odgovorni za ovakvu situaciju, ogranizovaće se i održati olimpijada u Bijeljini!!!

Najiskrenije se nadam da nas NEĆE izvući iz šešira sutra, jer to ne zaslužujemo!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Браво за, како сте га назвали послије Радничког, "господина"! Успјешно се такмичио вечерас са Војом за титулу највеће рупе. То што је Војо био бољи од њега у претходне 3 утакмице, а он покупио признања, свака част!

Вуче :respect и да, поздравио те Саша Марковић! Чиме је Ђемба Ђемба заслужио да буде резерва богоцу Саши Марковићу?

Јојић наставља своју константно катастрофалну игру, али два гола против Туна и Звезде га лансирају у легенде. Јебем ти такав клуб и такве "легенде"!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ne kapiram kako ovi momci izlaze na splavove, kad pate od depresije ocigledno i manjka zelje za zivotom... klupski lekaru daj im neke antidepresive!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Spustili su nas na zemlju i vratili u realnost. Mozda smo pokradeni u prvom poluvremenu, mozda bi se situacija drugacije odvijala ali isto tako smo mogli da primimo bar sest komada... Sami smo sebi dali dva autogola , stankovic i markovic :prekrsti Kao da smo igrali po ledu klizaju se ko nenormalni. Zivkovic :respect za 20 minuta pokazao duplo vise nego cela ekipa za 90 minuta. BRUKA I SRAMOTA ! Jedino sto moze biti pozitivno nakon ovog ispadanja je ako Bog da da konacno oteramo mutavog i kompaniju. Plasim se da cemo kiksnuti i protiv rada sad, titula vec ozbiljno dolazi u pitanje , kola ponovo krecu nizbrdo ...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Dok sam gledao prvu utakmicu u Hramu pitao sam se kako su ovi indijanci zalutali u LE, a sada se iskreno pitam kako smo mi zalutali.
U ovo vreme ranijih godina sam skakao kao lud kad smo eliminisali Njukastl,Anderleht, a sada me blam pojede od koga smo ispali.
Ja neznam vise sta treba da se desi da oteramo bandu koja nam je zajahala klub.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
768
Reaction score
2.864
Локација
Banja Luka
Ako komplet uprava poslije ove sramote ne podnese ostavku onda ce biti tu gdje jesu jos minimalno pet godina,nevidjena bruka...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Најгоре од свега јесте што каже Деус што су ме ова говна из управе натереала једноставно да се скоро ич и не нервирам као да је ово потпуно очекивано.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Najveci krivac za ovo nije Vuk, nisu igraci....Vec Albert NAdj .... Mamu mu jebem da on ne moze da dovede ni jednog igraca da pojaca ekipu :pop :banghead :prekrsti

Treba da podnese ostavku , a ne da prima platu a ne radi nista , Mamu ti jebem :banghead
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ma opusteno sutra pre zreba ce tole da namesti nasu kuglicu i ima nas ugura u ligu evrope :D ko je ono izazvao incident,rekao bi neka grupa grobara koja je odvojena od glavne grupe ,da nisu zabranjeni mozda.. ?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
ljudi, nemojte pisati nista,ne vredi..sedite iskulirajte, mislite na nesto lepo,nemojte gubiti zivce za dzabe..ne vredi..
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Malbašić je jebeni kralj. Marković je car.
Ninkoviću i Jojiću... dečaci, molim vas... znate gde je Zemunelo.
Bez sekiracije sutra nas izvlače u žrebu i cigani će umreti od muke.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Prvo..za poraz i sramnu igru veceras..iskljucivu krivicu snosi trener.. Mi bre tri pasa na protivnickoj polovini ne mozemo da spojimo..sramota..
Drugo,ako je nekome jos uvek nije jasno zasto Brasanac nije dobijao sansu..veceras mu je 9min bilo sasvim dovoljno da vidi zasto..
Trece,momentalno..ali momentalno raskinuti sve pozajmice..Grbic,Aksentijevic,Malbasic..do vidjenja.. Zivkovic,Ivkovic,Petrovic,Pantic..sve u prvu postavu..pa da znam barem koga gledam...i da ce klinci da uzoru teren..
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Kakva bre uprava. Prosečna ekipa iz Švajcarske je trebala biti nakantana sa igračima iz teleoptika. Trener (pokušaj od trenera) je kriv i ama baš niko drugi!!! Svi koji su bili na pripremama su i igrali (izuzetak Obradović).
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
AJMO LJUDI AKCIJA!!! UPRAVA NAPOLJE!!! SVI NA STADION NA SLEDECOJ UTAKMICI I DA 90 MINUTA GRMI UPRAVA NAPOLJE!!!DA GRMI SA ISTOKA SA ZAPADA PA CE ZAGRMETI I JUG!!!DA NAPUNIMO JNA,DA POKUSAMO DA VRATIMO UGLED KLUBU!!!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Dno jebenog dna.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ali da jedan Djemba-Djemba bude rezerva markovicu :puke Mozemo se i od pojacanja oprostiti, a ako se nista bitnije ne promeni i od titule... Sladite se gosti pi*ka vam materina smrdljiva !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top