Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Ma uopšte ne čitam sastav i ne zanima me.... tunjevinu iovako ne volim...

samo POBEDA i PROLAZ su mi u radaru :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Pre početka dvomeča, rekao sam da bi prolaz u grupe LE bio senzacija.
Po prirodi sam optimista, ali toliko smo bili u kanalu da je to bila realna procena.

Svi smo se složili oko 2 stvari:
1) Tun je prosečna ekipa
2) ako mi odigramo kako možemo, prolazimo uz malo sreće.

Počeli smo da igramo fudbal, još je to daleko od onoga šta svi želimo, ali opet je bolje nego na početku sezone.

Biće zeznuto večeras, mi moramo postići bar jedan gol!
Nadam se da će naši igrači biti dovoljno hladnokrvni da iskoriste šanse kojih će sigurno biti, a da će odbrana izbeći nepotrebne kikseve.

Pomozi Bože (uprkos Upravi), zaslužili smo barem mi koji volimo Partizan.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Grbic moze i zadnjeg veznog da odigra vrlo pristojno

Питам се да ли Вук размишља о таквој могућности. Мени се чини као врло занимљиво решење.

tunjevinu iovako ne volim...

ваљда Туњевину не волим, а ако је ипак туњевину, онда морам да кажем да сам готово па констерниран таквим ставом.:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
ma ni Tunjevinu ni tunjevinu....

Ja sam ti kao onaj ciga (Rom) kad ga pitaju jel voli morske plodove, a on kaže:

"Volim, kako da ne volim.... volim lignje, dagnje, JAGNJE" :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Veceras izdrzti prvih 45 min i to bi trebalo da bude dovoljno.U drugom samo da sevne jedna kontrica i to je to
@JASMINAT U pregovorima sam sa Biljom i Snezom da se registruju na forum(naravno ako Gazda dozvoli) pa bice tebi i Zorici dagnje,jagnje....
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Aj u pauzi između tih opajdara pusti meni mail. :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kratko i jasno: PROLAZIMO!
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Nadam se da ce veceras Vuk dokazati ono za sta ga smatram a to je trener
kome treba utakmica koja lici na sahovsku partiju ! Naucio je on to od
Stanoja ne brinem za to,briga mi je veca od crvendaca i onih nasih penala!
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Ova utakmica je biti ili ne biti,to svi znaju,moramo proci kako znamo i umemo,zarad svih nas,ali i ovih pacova koji pokusavaju na sve nacine da dodju u prvi plan
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote ja već sad imam ogromnu tremu :D Strašno bitan meč, samo da momci ne sjebu nešto zbog pritiska. Najviše me hrabri to što nam je ipak Stojke na golu, a ne recimo Živko ili ne daj bože Petrović i što je u odbrani komandant Obradović. Aksent mora dooobro da pazi svoju stranu. Mi moramo stvoriti bar neku šansu i treba voditi računa da se ona iskoristi. Ajde momci uđite u meč da igrate fudbal a ne da se branite i IDEMO DALJE BREEEEE!!! U INAT SVIMA!!
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Ma idemo dalje, ima da im uvalimo dva komada tamo, samo da neko ne pocrveni opet.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ajmo momci!Stadion ce da nas mozda biti vecinski popunjen svajcarskim navijacima,ali ce grmeti i bolje nego JNA.Razvaliti ih danas hrabrom igrom,a onda jebati majku Radu u nedelju.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Grbic moze i zadnjeg veznog da odigra vrlo pristojno

Питам се да ли Вук размишља о таквој могућности. Мени се чини као врло занимљиво решење.

Grbić možda UME, ali NE MOŽE da igra na toj poziciji. Niti na nekoj drugoj...
Možda MOŽE na poziciji golmana, ali NE UME.
I treba da ga bude sramota što je Obradović 5 puta spremniji od njega.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.386
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ђемба Ђемба на клупи против Туна, Малбашић пре Грбића!​

Од Журналовог извештача из Туна

Foto-V.Markovic000501.jpg

Ђемба Ђемба вечерашњи меч између Туна и Партизана чека на клупи.

Вук Рашовић сматра да некадашњи фудбалер Манчестер јунајтеда нема снаге за игру у истом темпу више од полувремена и одлучио је да утакмицу против Швајцараца почне са Сашом Марковићем на позицији задњег везног и
Сашом Илићем који би требало да му помогне приликом зачетка нападачких акција:
Могао сам да ризикујем и почнем са Ђембом од почетка, али мислим да је боље да он уђе на терен последњих пола сата и затвори прилазе, стане на лопту – објаснио нам је Вук Рашовић.

И Малбашић ће добити предност у односу на Грбића:
Нећу мењати тим који је почео утакмицу проив Радничког, изузев што ће Митровић играти уместо Фофане.
То практично значи да ће Партизан вечерашњу утакмицу почети у саставу: Стојковић – Аксентијевић, Обрадовић, Станковић, Волков – Марковић, Илић – Јојић, Нинковић, Малбашић – Митровић.

Zurnal

Ne znam koliko je dobar potez ostavljati Djemba Djembu na klupi.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Kazu ljudi, fudbal mnogo brzo napreduje, svake godine je sve brzi, jednostavniji i kvalitetniji! Ipak, nas bi vecina prethodnih generacija razvalila sa petardom!

Svejedno, kakvi god da smo ovaj ulazak u evropu je nas poslednji trzaj svake sezone..
veceras ulazimo sa prednoscu, i sa velikim motivom, zato, neka nam je sa srecom! Da se barem malo skine teret sa ledja ovim igracima, pa ce mozda zaigrati jos bolje u nastavku sezone!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top