Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.407
Reaction score
4.455
dok je NIS sponzor voda bi trebalo da bude Jazak...tako da mislim da treba da tražite neko druge ideje... :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.467
Reaction score
41.154
Локација
Žrnov
A meni se učinilo da oni uopšte nisu skontali da se pevalo na melodiju Marseljeze...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
U 17:00

Pa znači naš Francuz Lav nema sluha za muziku, ali dobro. Neka pojača sluh za asistenciju i biće super.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Da li neko slučajno zna gde mogu da nađem kalendar ABA lige u PDF-u, kao onaj koji je bio okačen ovde za prošlu sezonu?

edit: našao na sajtu Budućnosti,evo ako nekome treba ABA liga-kalendar, pdf
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.558
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Tomcat

A ova?:D

images



U svakom slucaju, odlicno da je nesto na tom planu pocelo da se desava. Bilo je krajnje vreme.
Човићевска подметачина, зна се да Гробари воду не пију :D
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Po cenu poena :) Grobari vodu ne piju! Nisu loši, iako su Francuzi :) Stajem sa off-om.

images
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
nadam se da su termini za eventualni top16 vec rezervisani, a ne da se desi kada prodjemo da bude zauzeta Arena.
Ipak je to 7 datuma i treba uklopiti.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
izvinjavam se za off, ali mozda dodjem u bg, gledacu pre svega da stignem na utakmicu ali nemam sa kim da idem.., ukoliko bi neko zeleo da mi pravi drustvo neka mi se javi u inbox da ne idemo u off.. nije sigurno jos uvek
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.827
Локација
Храм фудбала
Za one koji ne mogu da dodju u nedelju.. evo ko nas prenosi..

Знаш или знали ко хоће ови Мађари сад да стално преносе Абу?
Њих једино могу гледати на тв-у, па би ми значило барем коју нашу утакмицу да погледам нормално ко човјек, ови стримови сјебаше очи :D

Едит: сад видим да ће ипак и РТС некако скуцкати кеш па да ће и они преносити по коју утакмицу.
 
Последња измена:

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Za one koji ne mogu da dodju u nedelju.. evo ko nas prenosi..

Zna li ko hoće li neka TV u Srbiji ili možda ne daj Bože u Crnoj Gori preuzimati prenose nekih utakmica sa Arene ?
Isto to pitanje, možda je rano i nije prava tema, za Evroligu, hoće li opet biti samo na SK?

Najvjerovatnije ćemo opet mi koji nemamo Arenu da se patimo sa stream-ovima.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
RTS ce prenositi kao i prosle godine po jedan mec nedeljno.U prva dva kola nema nas na programu, vec Mega u prvom i cigani vs radnicki u drugom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.827
Локација
Храм фудбала
http://www.zurnal.rs/2013/10/03/partizan-i-folksvagen-potpisali-dvogodisnji-ugovor/index.html

Какав је лик овај Кинси :D
"Фолксваген је изашао у сусрет Партизану и један аутомобил марке „тигуан” аутоматик возиће Американац Теренс Кинси, „пошто не зна да вози аутомобил са мануелним мењачем”."

Значи они су нам дали само аута, или је ипак пао и неки кешић?
Зрно по зрно погача:D:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
I ovi Nemci su cicije u pm.Dali su samo sedam automobila na koriscenje.Sta je njima problem da daju 10-ak komada.Propasti sigurno nece.Nek podele golfove,lupo,polo i ostale klasicnije modele.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
http://www.sportal.rs/news.php?news=110608
mozda i mi odigramo jednu na stadion!!

PS:
CSKA kao klub nije sposoban da sam sebi izgradi dvoranu. Pre svega, to mnogo košta, a takođe nemamo ni zemljište za tako nešto - objasnio je Andrej Vatutin :confused
pa sta tek mi da kazemo!!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
opipavaj utrziste zato je 2 godine i samo 7 automobila,ako se lepo pokaze saradnja verujem u duzu i unosniju saradnju ;)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top