Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.491
Локација
Kej Republika
Momcima kao i uvek NAKLON do PODA !!!
Ovo što oni pružaju, ovo što oni igraju je san snova.

Igramo brzo,atratktivno ma mi prosto jedemo rivale.

Svidelo mi se dosta minijatura koje je Dule pripremio za večeras. Pročitao ih je kao bukvar.
Bogdan,Gagi i Žo jednostavno :confused:respect:confused:respect
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ne mogu da zaboravim poraz u prosloj utakmici pa mi ova pobjeda ipak ne znaci toliko. Ne svidja mi se sto smo apsolutno domacinska ekipa.

Ni meni se ne svidja sto neki napisu jedan post godisnje na KK temama i taj post mora da bude kritika i neko nezadovoljstvo. Imas svoj FK, uzivaj u njemu.

Bravo bre momci, samo kidajte, pa dokle doguramo.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Auuu kavo uzivanje ovo je moj Partizan ...ajmo crno beli jos jedna pobeda i idemo dalje!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uopšte se ne slažem da ovaj tim zaslužuje Top 16, jer da zaslužuju pobedili bi ono što su mogli i trebali.

Sa drugim se slažem, borba do kraja, pa možda nas i Bog pogleda, jer po prikazanom ni Francizu ne zaslužuju Top 16, ali bar su dobili jednu u gostima i to Barsu. Možda je vreme da i mi nekoga iznenadimo, a koga bolje nego našeg Željka :wink:
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Лепо је било данас бити у Арени и подржати ове сјајне момке. Разноврсном игром у нападу и добром одбраном смо их прегазили.

Свима наклон, али ми је најдраже због Далоа! :respect

Нека буде како бити мора у наставку али ово вечерас је доказ да је Партизан велики. :clap
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.847
Локација
Храм фудбала
Претпостављам да је ова реклама на центру била само за ову утакмицу.Јер да је нешто дугорочније вероватно би се за то чуло и знало овде.
По овоме што Дуле исприча изгледа да ми више нећемо ни тражити кеца ако стигне Тепић.
Дефинитивно га Богдан одушевио :)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Заборавих да напишем малопре:

Багатскису, напуши нам се свима курца!
Маму ли ти јебем, карао те је најмлађи тим Евролиге!
Па ти сад сери како је то срање...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
zaslužuju itekako, samo zbog one bahate otimačine protiv turaka
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
На крају, званичан податак, Партизан је против Будивељника у оквиру осмог кола Евролиге у Комбанк Арени бодрило 15.200 гледалаца

Kao što sam i najavio! Poraz protiv Francuza nas je mnogo koštao i bodovno i novčano! Da smo tu pobedili, danas bi bilo preko 20.000 i bili bi na pola koraka od plasmana u Top 16.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Газда ако Нантер изгуби од Барсе и Украјинаца ми смо готово у топ16, тако да мислим да тренутно Нантер има 60% шанси а ми 40%, а следеће недеље може бити другачије.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.004
Reaction score
2.073
Локација
BGD
Pa dobro, nije ni nama lako da pobedimo CSKA ili Fener, tako da "gotovo" nismo u top16 baš. Biće čupavo. :)

Svaka čast momcima, sjajna utakmica.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
281
Локација
Crna Gora
Odličan meč naših momaka :respect
Dobro navijanje iako je bilo "samo" 15000 ljudi, "najvjerniji" su noćas ipak bili na nivou :clap
Mnoštvo prelijepih poteza i akcija, realno najmanje 3-5 poteza treba da je naših u top 10 kola.
Još smo u igri, ali šanse su i dalje veoma male.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
po mom misljenju mi i dalje nemamo meke sanse za 16...ipak nije malo ocekivati 3 poraza u tri utakmice ekipi koja cak igra jednu i sa nasim danasnjim protivnikom - ekipom koja je vec prihvatila da od top 16 nema nista.. nadam se da se usled eventualne pobede barse sutra nece stvoriti nekakva euforija, jer da odsetim nas ceka gostovanje jednom od favorita za osvajanje eurilge i domacinstvo ekipi koja nas je pregazila i ponizila u rusiji... treba igrati rastereceno, za neki prestiz i za inat, da svima pokazemo da mozemo, da sami sebi omogucimo satisfakciju, a ako se iz toga izrodi prolaz dalje - super, ako ne- pucamo na sto bolji plasman u eurokupu u kome takodje ocekujem prepune dvorane, jer 'gde god ti da igras...' ne pevamo valjda samo iz navike, vec zaista valjda tako razmisljamo!?
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Laka pobeda,leprsavom igrom.Mec je brzo okoncan,gledali smo egzibiciju preko 20 minuta.

Ovaj mec pokazuje koliko smo skupo platili poraz tamo,ista prica sa Nanterom.Jednostavno ovakve ekipe smo morali da dobijemo u oba mec.

Riki Mening zvani bananamen,covek je dobio pun dzak banana.....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ni meni se ne svidja sto neki napisu jedan post godisnje na KK temama i taj post mora da bude kritika i neko nezadovoljstvo. Imas svoj FK, uzivaj u njemu.

Bravo bre momci, samo kidajte, pa dokle doguramo.

Mozes ti burazeru da brojis moje postove do sutra ali je sansa vec propustena svidjalo se to tebi ili ne.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Otom-potom, mi i nismo za Evroligu ove godine
Партизан је увијек за Евролигу!
Будивељник ће ићи на побједу против Нантера поготово ако ови пукну сјутра. Ако би нас пустио Жељко а Нантер изгуби имамо чист меч за пролаз да не зависимо ни од кога. У суштини нама треба Жељко да нас пусти, или туче Нантер. Ако не дај Боже да Нантер добије неки од следећа два меча, требају нам двије побједе, и да Жељко их туче у Паризу.
Немој зезати? :D
Газда ако Нантер изгуби од Барсе и Украјинаца ми смо готово у топ16, тако да мислим да тренутно Нантер има 60% шанси а ми 40%, а следеће недеље може бити другачије.
Очигледно ти ниси упознат са тим да Нантер има 3 побједе, а ми само 2.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top