Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
auuu sunce ti poljubim! teh.dir. i struka bila da se tatino derle dovede, ali mudra uprava stopirala da se degenerik ponovo vrati:prekrsti. tako nam pisu zurnal i mocart. jebo te, koja fekalija od zurnalistike! i upste ne mislim da je ova saga zavrsena.

upravi po milioniti put jebem sav porod na svinjariji oko abubakara. picke nijedne! da zavisite od volje jednog polutajkuna, koji uslovljava cash dolaskom svog cupavca!? jebali vas cigani koji vam uvukose strah u kosti sa satro regularnoscu.

sto rekose gore, pre mene...KATANAC! ne mora niko vise da dodje, samo da nabedjeno pseto ne potpise.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
pa fazon nece doci sve tamo do 11.-12. februara,a onda kad nam ga uvali i potpise na godinu ipo/dve ipo da se rokamo :banghead

nadam se da nece biti ovakav scenario,ali kao sto rece Nikolic koji ga odjednom hoce da ne zakrlja ovaj tamo za 10-tak dana al ne bi trebalo..
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Tata ce dati pare za Oumarua ako mu udomimo sina, bahatog , nabedjenog, ciganskog idiota za koga znam da redovno cita ovaj forum, i eto, ljut je sto ne zelimo da ga docekamo sa crvenim tepihom jer on misli da nije zasluzio ovakav tretman i veoma je potresen stvarima koje cita ovde.

Шта рећи? Пошто чита овај форум, онда само да нагласим колико је дечко глуп!!! Ако после оних транспарената, хамбургера, и звиждука њему неке ствари нису јасне, шта друго рећи осим да је Бабовић или идиот, или се прави идиот! Јебо га тата, да га јебо, што даље од Партизана!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Dodje mi da vise nikad ne procitam novine u zivotu.
Na nekoliko portala vidim vest: Babovic se ne vraca u Partizan!

I kao sadrzina teksta navedu ovu izjavu Marka Nikolica: "Deseti jubilarni put ponavljam da je Stefan dobar igrač, a da li će se kockice sklopiti i omogućiti da nam se priključi, videćemo. To je ipak pitanje za sportskog direktora."

Pa gde je to ovde receno da Babovsen dolazi ili ne dolazi?
Mozda ja ne znam da citam izmedju redova ali nadam se da ce naslov ispasti tacan.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ako SOS nije isjekao izjavu, Nikolic nigdje nije ni spomenuo Babovica. Covjek je samo rekao da zeli da ima konkurenciju, ali u pravom smislu te rijeci i da je to pitanje za Nadja.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Ovo je drugi put da je hampa (frka) koja je krenula odavde sa foruma urodila kakvim-takvim plodom.
Zahvaljujem se, a ujedno i čestitam kolegama forumašima!
Hoćemo predstavnika "107+" u Skupštini, to je grupa koja, dokazano, stavlja interese
Partizana ispred svega!!!

:roll: :buhaha koji si ti kralj
Nema babuna,nema Oumara?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.749
Локација
Beograd
...
i eto, ljut je sto ne zelimo da ga docekamo sa crvenim tepihom jer on misli da nije zasluzio ovakav tretman i veoma je potresen stvarima koje cita ovde.
...
Ako je to tako kao što piše u ova dva Senseieva reda...

Stefane, navijači reaguju impulsivno, i često ,,na prvu loptu,, - ali razlozi zbog kojih je tako kako je, nikada nisu van neke logike...doduše, kada usvoje neko mišljenje, onda ga se tvrdokorno drže, i potrebno je da se mnogo toga promeni, pa da bi i oni promenili svoje mišljenje...
Da bi te prihvatili, ti bi morao da igraš 3 puta bolje nego dosad, a valjda i sam znaš da to nije moguće...

Kao čovek u ozbiljno srednjim godinama i sa poprilično iskustva u svemu i svačemu, pa tako i u praćenju Fudbalskog Kluba Partizan, skrenuo bih ti pažnju, da, bar ja, iako mi je, priznajem, smešno da čitam raznorazne ,,pošalice,, na tvoj, (ili na račun nekog drugog, npr, Sneže i Bilje iz Marketinga, ili Vučića iz politike) - odvajam ono što spada u šalu, od onoga što već spada u posao...
Odvajam ono što je kod nekoga privatno, od onoga što je kod nekoga javno...

Tako ja privatno nemam ništa protiv tebe (a ni javno), čak sam nekom prilikom čuo i vrlo pozitivno mišljenje o tvojoj ličnosti (a u prilici sam, eto, i da čitam dosta toga negativnog, uglavnom na Forumu) - ali, radi se o ovome:

Objektivno, bilo je i puno gorih fudbalera u Partizanu od tebe, ili Marka Šćepovića (koji je takođe imao problem sa navijačima), itd, itd, ali, (tvoj, naš) problem je u tome, što je bilo i puno boljih igrača od vas dvojice!
Partizanu je uvek potreban novi Moreira, Mijatović, a ne igrač kao ti, (jer, objektivno, nisi na tom nivou igre), kao što je i od M.Šćepovića daleko uspešniji bio, npr, Kleo, ili Savo Milošević - dakle to se traži, neko ko ima veće sposobnosti, nego što ih ti na primer imaš...ili što ih je Marko pokazivao...
Mislim da su Partizanovi navijači, u velikoj meri, velike estete, i da ih zadovoljava samo ono najbolje, vrhunsko...Tako je kako je.
Da, utrape nam i igrače koji nisu ni stoti deo tako nečeg, ali, ako nam ti igrači nisu dovoljno poznati, mi se bar ponadamo da možda od njih može nešto da bude...kasnije...
Ali, ako nam je neko dobro poznat, a nije ,,svetska klasa,, - kojoj mi težimo...nismo za takvog...

Evo uporedi situaciju u K.K. - nama su tamo merilo NBA igrači, pa da bismo bili zadovoljni njihovim dolaskom...manje od NBA nam je već upitno...

Lepo je voleti Partizan, lepo je misliti da možeš da mu pomogneš, ali, nekad to znači sedenje na klupi, tribinama, a nekad i samo u gledalištu...nije pomoć samo biti na terenu, nekad je pomoć i ne biti na terenu...

:napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Burazeru, džabe trošiš svoje vreme, jer da on to shvata ne bi ni pomislio da posle svega što se desilo ne tako davno, opet dođe u Partizan.

To je sorta ljudi koja misli da nikad nije pogrešila, da su svi ljubomorni na njih, jer su najlepši, najbolji, sve naj naj... Misle da im je sve dozvoljeno i da su svi drugi glupi i idioti ako kažu bilo šta protiv njih.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Gola govna su ova trojica sto su ostala posle mutavog... Gruberu,fosilu od 100inu ljeta,Jovicic bureku jebem vam majku,cerke i unuke onoliko puta koliko Ratomir ima godina... Prodali Jojica,bagro neotesana i opet cekate pare da bi doveli Abubakara... Ni manje ni vise nego od Tate,uz uslov... Zna se koji. A pare od Jojica,nisu dovoljne,skup Abu... Jebem vam mater stoko jedna!!!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Sad, kad je Štefanov kambek propao, treba se moliti da se ne pomiri sa Džajkinom malom i potom završi u taboru večitog rivala. Sa Ninetom, Lazom i njim to bi već bio sastav vredan svakog respekta.
Štefi, Lazo, majstor Nine, marš u 3 pičke materine.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kamo lepe sreće da ode tamo. Poklali bi se za tri dana!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Nek crknu mandovčine gurbetske

Ништа од повратка Бабовића у Партизан

4 феб, 2014
Стефан Бабовић жели да се врати у Партизан, али у руководству црно-белих нису сви за ангажман везисте који је са Парним ваљком освојио три титуле и куп!
(ФОТО: В. Марковић)
Управа српског првака, на челу са председником Драганом Ђурићем, по завршетку пријатељске утакмице са Хајдуком одржала је састанак и на њему није дошло до консензуса да се испуни жеља спортског сектора и играчки кадар оснажи некадашњим репрезентативцем Србије и интернационалцем у Француској, Холандији и Шпанији.
- Нема ништа ново – кратак је био Алберт Нађ, спортски директор црно-белих, упитан да ли је дошло до стиска руке са Бабовићем.
Неколико сати раније, тренер Марко Николић је, такође, био неодређен:
- Стефан је добар играч, нема дилеме. Да ли ће се неке техничке ствари поклопити, хоће ли постати играч Партизана данас, сутра или за седам дана – то је питање за људе из клуба. Видећемо…
Очито – везиста Вождовца је по укусу тренера и спортског директора, али не и људи чија се реч у Хумској и даље више поштује… Мада, ни Николић и Нађ ниједном нису гласно рекли: Да, желимо Бабовића!
Наредни дани одгонетнуће дилему, тек – Стефан се није нашао на списку путника за Турску…

žurnal
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley

Ja sam jos pre desetak dana rekao da su sanse za povratak govneta ravne 0 :D

Napokon vam je sada jasno da su to namerno kenjali svi ovi ciganski mediji nebili nas makar malo sjebali i uznemirili.


Mada ne iskljucujem mogucnost da bi govno stvarno doslo da ovde nije krenuo cunami negativnih poruka protiv njega i njegovog dolaska. Dakle sigurno je i nas uspeh u ovoj prici da govno necemo gledati u nasem klubu!
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
evo malo i dobrih vesti posle jucerasnjih sr..a,kakve bi to mucne scene bile sa babunom u ekipi,dalje cigana od kluba
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.822
Локација
Храм фудбала
Мени сад није јасно јел ово стварно тачно, да је спортски сектор хтео Бабовића, а да су нас ови говнари из управе спасили и нису га довели?
Чини ми се да се Нађ опет заиграо менаџера, неће ме зачудити ако му се опет допадне неки нападач Новог Пазара :pop
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Pravna komisija fss u petak o zahtevu Partizana

Došao, ne došao, nije bitno.
Ali stručnjaci iz žurnala su uspjeli da demantuju sami sebe u jednom tekstu.
Dogovorite se da li oni neće da prejudiciraju odluku, ili su je usmeno saopštili. :buhaha
 
Последња измена:

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Sve je ovo magla da se zaboravi prodaja Jojica. I Majmun i Abu su posluzili govnima da nam bace kosku oko koje cemo da se glodjemo dok nam obezglavljuju vezni red prodajom najboljeg igraca. Po stoti put su nas namagarcili.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisu nas namagarčili, jer meni Jojić neće nedostajati, a i očekivao sam da prodaju njega ili Ninkovića. Jebiga, treba Đuri za kauciju!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ne vjerujem da će Đura bježati, tako da nam je sigurnije da nam pare čuva sud, nego da ostanu kod ovih u klubu. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top