Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Verujem da je ffs rekao ne.. Isto tako verujem da iza toga stoje pritisci krimosa pickoustog i coravog majmuna tzv mafijaska pudlica,njima se tolika mrznja stvorila prema partizanu da je to strasno. A ima i ono razmisljanje, sa novom vlascu dolazi i titula prljavim romima ( cisto da 10mil navijaca prljave kurve bude srecno )
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
ФК Лозница можда си у праву, али то смо ми криви!!! Шта то треба нас да боли уво ко и како стопира трансфер Абу-а? Што за те паре не може да се нађе исти такав тамнопути играч? ФСС може за сваког да каже не? Него да је све нормално, и да имамо управу какву немамо, сад би се ми покупили и нашли дупло бољег, па макар и за неку већу лову и свим тим мутантима што си их набројао увалили знаш већ шта...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Video sam da je Žurnal objavio ali sam pisao na osnovu sms poruke koju sam dobio od jednog ½čike½. Kaže da je deda Tole stopirao. Joco, šta kaže tvoj deka, tačno ili ne? :D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac

albert-nadj11.jpg


Kako to mislite Rios je potpisao za drugi klub?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Treba pitati Anđusa, ako on ne zna ne znam ko zna.
Kakva smo mi komedija, sunce ti jebem. Šta ima mi koji kurac da se preganjamo sa govnima iz FSS-a i tražimo njihovo tumačenje i odluku?
Pošalješ dopis UEFI i tražiš odgovor. Toeto.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nažalost nije, jer i kod njih ima pravilo .... "osim ako domaća federacija ima drugo pravilo", tako da je opet sve na FSS.

Zašto su presudili protiv nas je jasno, ovi iz FKP tako tražili. Ne zaboravite da je FSS štetočina koja je dozvolila ciganskom treneru, bez licence i majkom iz Ćaćka, da vodi tim u Jelen Šupakligi!!! Toliko o FSS govnarima, koji će i ove godine dozvoliti ciganima da registruju igrače iako OPET nisu ispunili zahteve da isplate bivše igrače i trenere.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ispade da, tokom sezone, po domaćem pravilniku igrač iz jednog kluba, u prelaznom roku ne može da pređe u drugi klub, zato što je bio u inostranstvu neko vreme...

Glupa država, glupa pravila, i lopine u muvare koji sve preokreću onako kako njima odgovara...
Da ih vidim obešene na Terazijama, može i naopako, kao što je Musolini visio, pa da ne žalim što sam 20 godina živeo u bedi...

Nego, ako nemaju ozbiljno pravno utemeljenje, treba im jebati kevu na sve moguće načine (nekad je moglo preko suda, kao ono sa Šajberom, sada je drugačije, ali...valjda može ipak da se isčačka nešto?!
Hudfaje žestoko pojebati, poraziti i poniziti na terenu, pa da se vidi čija nana crno-belu vunu prede...

Ja sam odrastao u zemlji i uz fudbal u kome godinama i godinama, Partizan nije mogao da bude prvak, često i objektivno zbog toga jer nije bio najbolji i najjači u državi, a sad kad JESTE najbolji i najjači, ovi bi mućkama, po ko zna koji put, po ko zna koju godinu, da pokušaju da nas sjebu, slomiju, i poraze...

E, neće moći, neće proći!
No pasarán
Smrt fašizmu - živeo Partizan!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Sad uđoh u Žurnal, nema više one vesti o Oumaruu i toga da ne može da igra za nas. Da l' se Žurnal preračunao pa sad briše svoje greške, a u stvari FSS dozvoli, videćemo, a možda se samo ja nadam tome...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Kako nema, eno je prva, odmah pored Babovića. :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Može da se uđe, to je nešta do tebe.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Moguće, samo ne znam kako samo u nju ne može, no, nema veze, ionako kao što rekoh, to je samo moja nada :?

U p.m. sad može, a ja se ponadao :-D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Pisam na sve ako je Umaru jedini igrac tog kalibra kojeg za te pare mozemo da dovedemo....cuj Umaru....pazi da se ne rasplacem. Dovedite nekog drugog, picka vam materina debilna
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ma slažem se i ja za to, čak štaviše i ne smatram ga baš nekim ekstra igračem, međutim, sasvim je pristojan za naše uslove, a uz to vidim i koliko su cigani popenili i povilenili samo da ga ne dovedemo, pa bi mi zbog toga bilo još posebno draže :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa rekli su nam odmah posle dolaska Lazovica da je to to sto se tice novog finansjera (sad da li je to verv Zahavi.. to ne znam)...
A ostali transferi (dodatni) treba ova uprava da nam dovede.. vidim sposobni su kao uvek! Govnari..
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Da je došao izgubili bismo 3 boda da je odigrao i minut. I to je najmanja sankcija. Begovic i onaj drugi su igrali jer u to vreme je u engleskoj postojalo pravilo "Hitna pozajmica" i ono je posle odluke suda 2011. godine u Lozani ukinuto jer je protivno pravilniku FIFA.

Ako neko misli da branim buđa i ostale smradove iz uprave neka prelista moje prethodne poruke i skine tu dilemu.

Čovek nije imao pravo da igra i znalo se to odma u klubu (svi osim neobaveštenog Koordinatora, pardon direktora). Grubor im je odmah rekao, ali su posle namerno ga provlacili da bi skinuli pritisak sa Babovica i da bi nam ga uvaljali.

* Inace, ovim postom se oprastam od vas. Hvala vam na divnom druženju 2-3 godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top