Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@Vlayco

Jebaše nas bezveze sa ovim crncima a Mutu sedi dokon i drogira se. Pod njegovu crtu su mogli troje dece podvući a ne jednog Zeku. :D
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Lane Jovanović verovatno završio karijeru
Novosti online | 05. februar 2014. 14:57 | Komentara: 2
Veoma su male šanse da ću ikada više zaigrati. U mojoj glavi ja više nisam fudbaler - istakao je nekadašnji reprezentativac Srbije

Milan Jovanović Foto Arhiv VN
Milan Jovanović Foto Arhiv VN
SRODNE VESTI
Lane Jovanović o ponudi Vojvodine: Za dve nedelje sve jasnije
Lane Jovanović o ponudi Vojvodine: Za dve nedelje sve jasnije
Lane Jovanović u Humskoj?

Lane Jovanović u Turskoj?

Nekadašnji reprezentativac Srbije Milan Jovanović namerava da završi karijeru. Tridesetdvogodišnji napadač je od letos bez angažmana, a u intervjuu belgijskim medijima je priznao da u fudbalu više ne vidi motivaciju.
naše potecijalno pojačanje

- Veoma su male šanse da ću ikada više zaigrati. U mojoj glavi ja više nisam fudbaler. U aprilu ću napuniti 33 godine. Prošao sam kroz sve u fudbalu, osvojio brojne trofeje i iskreno, daleko sam od takmičenja. To ne znači da ništa više ne radim. Treniram svaki dan sa novosadskom Vojvodinom, trećim najboljim timom u Srbiji - rekao je Jovanović, koji je prošlu sezonu završio u Anderlehtu.

Iskusni napadač je imao brojne ponude iz više zemalja.

- Dobio sam desetak ponuda, ali mi nisu bile interesantne. Da li ih je bilo iz Belgije? Da, ali ne od Klub Briža - poručio je Jovanović, nekadašnji fudbaler Vojvodine, Šahtjora iz Donjecka, moskovske Lokomotive, Standarda i Liverpula.

Pominjala se mogućnost da Jovanović pojača Vojvodinu ili Partizan, ali do realizacije transfera nije došlo.

novosti.rs
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Steta sto nije dosao kod nas da osvoji istorijsku titulu sa Partizanom :)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ja sam se nadao da će on završiti kod nas sad kad je propalo ovo za Abua, ali jbg.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Zar nije bilo ono: nećete kuratog, dobićete qurac? :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jeste, ali to bi bio dil sa Tatom. Mozda se drugacije iskombinujemo :D
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Rekli su izmedju redova svoje tumacenje, ne verujem da bi uopste pravili bilo kakav problem, njima je vazan integritet takmicenja a ovde se radi o 3 potpuno razlicita.
Kada novinari postavljaju prava pitanja, sve bude mnogo jasnije.

Ovi iz zurnala dobro sto nisu pitali cistacice u Zemunelu da im tumace pravila.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Коштуница стил. :D

Па кад се једног дана деси смена Управе, он ће се и тад правити блесав, јер он као војник Партизана не жели зло клубу, а све ово што је засро као СД или координатор - није био обавештен о томе.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Je li ima još negdje osim u žurnalu? Njima ništa ne vjerujem.

Joco reaguj :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top