Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.245
Reaction score
2.828
Dule odlican na konferenciji. Sad je bukvalno nacrtao. Nadam se samo da makar vecina navijaca Partizana prati ove konferencije. Za ove druge me i nije briga.

Inace, Miss MVP, svaka cast na trudu, ali nemoj Sonju da nam uskracujes :D.

A ovi "nasi" clanovi po ovim tijelima kao ovaj Mladenovic pa tamo Babic sto je glasao sa sudijsku organizaciju su vec slucajevi sa promatranje ili vracaju neke dugove ili cuvaju fotelje. Bojim se da nazalost nije prvi slucaj u pitanju.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mi i slučaju poraza u Ljubljani ne ugrožavamo F4.
Pobediti Solnok. Realno je da Igokea u Banjaluci i Cedevita u Zagrebu pobede Cibonu i Budućnost. Dakle, dva kola pre kraja bežaćemo po pobedu i Budućnosti i Ciboni.
Evo sve i da puknemoi i u Podgorici, opet ćemo imati utakmicu kući sa Cedevitom u zadnejm kolu, kojom obezbeđujemo F4. Naravno da bi to bila stresna utakmica i teška za igranje, ali samo hoću da kažem, da mi i sa 2-2 do kraja, imamo isto pobeda kao Cibona i bolji međusobni skor, sve i da FMP pusti zadnje kolo Cibonu, jer Cibona ne može da pobedi u Banjaluci.
Naravno, ako pobedimo u nedelju, mi smo već obezbedili treće mesto i gledamo ka drugoj poziciji u slučaju nekog poraza Cedevite...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Победа против Олимпије би нам решила много, онда би Солнок и повратак Бертанса били шлаг на торту.

Још ако вечерас Солнок победи Цедевиту, отвара се неколико опција:
- победом против Олимпије прилазимо Цедевити на победу заостатка.
- у наредном колу Цедевита дочекује Будућност, буквално нам је сваки исход добар.

Све снаге усмерити да се добије Олимпија.
Надам се да ће Богдан играти.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dule odlican na konferenciji. Sad je bukvalno nacrtao. Nadam se samo da makar vecina navijaca Partizana prati ove konferencije. Za ove druge me i nije briga.

Inace, Miss MVP, svaka cast na trudu, ali nemoj Sonju da nam uskracujes :D

Vala baš! Teško sam razočaran u rad gospođice MVP. Čekam ceo dan snimak kad ono od Sonje ni traga ni glas :cry: :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Olimpija je jedna očajna ekipa i prikazuje bednu igru ove sezone, to se jednostavno mora dobiti.

Uz naš maksimalan pristup mislim da pobeda ne bi smela doći u pitanje.

Ono što nam dodatno ide u prilog jeste to što Ljubljana u ovom trenutku nikako nije vruć teren i vruće gostovanje, velika dvorana(ne baš posećena) jedan komfor koji će nam značiti.

Ne treba da se ponavlja koliko bi nam značilo da ostvarimo pobede u naredna 2 kola i time praktično rešimo pitanje plasmana na F4.

Ovim bi dodatno rasteretili ekipu i omogućili joj da se dodatno uigrava i rehabilituje.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
gXRRHW

Реално Олимпија ове сезоне игра очајно и надам се да ће нам ово бити једно од најлакших гостовања. Ако одиграмо одбрану на нивоу побједа ће бити рутинска. Са одмореним Богданом, Кинзијем и Сашом, у нападу не би требало да буде проблема.

Што се тиче преосталих утакмица у лиги прижељкујем следећи расплет: побједе против Олимпије, Солнока и Будућности и пораз у задњем колу од Цедевите. Пошто онда 99% идемо на њих у полуфиналу, тј. борби за ЕЛ догодине, нема шансе да изгубимо од њих три пута за редом :)
 

Dr.Hofmann

Guest
Još da dodam Pavlović polako ali sigurno stiče samopuzdanje u igri posebno u napadu, to nam treba , i to me posebno raduje.

To može biti jedna od ključnih stvari ove sezone, da on namesti ruku i da oseti sigurnost.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Последња измена:

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
1653979_10203544071221803_179036887_n.jpg
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
E jbg, Lokomotiva dobi Makabi kod kuce... :banghead
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Vec sam jednom pitao ali mi niko nije odgovorio. Sta nama donosi eventualno drugo mesto u odnosu na trece? Posto na abaliga.com nema nista u vezi toga...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Dobar ovaj Amerikanjec, kako otima lopte i igra odbranu, sut sa poludistance..kako vreme vise odmice sve mi se cini da ce briljirati na f4 aba.
Poznato je da im se forma uvek obara pred zavrsnicu.

Sale upalio motore, vidi se da je igracia i sa kojom on lakocom igra pokazuje klasu. Spasibo Sale. :respect
Mogli bi se druziti jos jednu godinu.

Jes, pa d osvojimo euroligu! pa jesi ti normalan??:D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Posto su Madjari drknuli Cedevitu,nama se otvara vise solucija... Ja sam za onu najtezu i najbolju za nas... Dobiti sve do poslednjeg kola,a pred Cedevitu videti sta i kako u tom zadnjem kolu...
 
Последња измена:

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Ako se ne varam, mi mozemo da posaljemo CEDEVITU na pantere? Neka kaze neko ko bolje stoji sa matematikom da li postoji sansa.

Hvala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top