Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

black rats

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
192
Reaction score
13
Kako god da se zavrsi sezona ja zadovoljan, tim lici da ima i glavu i rep, sve u svemu dosta bolje nego li jesenas.

Titulu smo izgubili van terena, ali i tu smo uradili najvise sto smo mogli, stvari smo isterali na cistinu, ogolili smo ih, naterali da pozatvaraju vecinu utakmica, da udju u niz od neverovatnih osamnaest pobeda, da nas sudije bezocno kradu da bi musavi dosli do titule.

Cela Srbija je jasno videla kako su dosli do trofeja i to je nasa najveca pobeda.

Vucicu smo poslali nedvosmislenu poruku sta mislim o njemu, na ovo sam posebno ponosan pogotovo sto je skandiranje doslo od ljudi sa istoka i zapada.

Neko bi rekao da smo mogli bolje i vise, obzirom ko nam sedi u upravi i rukovodi klubom i ovo je puna kapa.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ako tabela na sajtu superlige ne laze, mi smo prosle godine do ovog kola imali 3 neresena i 2 poraza!
Znaci da smo u isto ovo vreme prosle godine "prosuli" 12 bodova..
Nikolic je ove sezone za isto vreme "prosuo" "samo" 4 boda..

pametnom dosta!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Просули смо 7 бодова, заборавио си Напредак.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Jedino što je Nikolić prosuo to je poraz u Kruševcu, ostalo mu je ukradeno.

Da nam nisu ukradene pobede protiv Pazara i Vojvodine, mi bi sad bili na prvom mestu.

Da je ovo regularno prvenstvo, u kome se jedan tim ne bi gurao na sve moguće načine a drugi masakrirao, mi bi sad već protiv Voždovca slavili titulu.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Наравно.То је свима јасно, зато нисам наглашавао.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.742
Cak i da Sloboda odigra posteno i uzme bodove ciganima oni ce OFK dobiti pa sve da igraju i sa redarima, a Vosa ce im se natrtiti ako bude potrebno, a ako ne bude potrebno ta utakmica po meni 99% dolazi iz 2-1 tako da mozemo nesto i zaraditi na ciganskim namestanjima.
Cudo treba da se dogodi pa da mi osvojimo titulu, a kad kazem cudo mislim na to da ce preostale 3 ekipe odigrai maksimalno protiv cigana - sto je jelte ravno cudu....
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Opet kažem, dobro je što je Sloboda izgubila. Odigraće na nož sa čergom (ako izađu na teren), i nije nemoguće da im otkinu bod ili bodove. Vojvodina ako ne osvoji Kup će možda biti u situaciji da mora da dobije da bi uopšte igrala Evropu, a svako svoju guzicu najviše voli. Naravno, od OFK se ne nadam ni da pokušaju.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
U Engleskoj se prvo gleda gol razlika.

Svakom normalnom čoveku koji prati fudbal je jasno da je od vlasti stiglo naređenje ko će biti prvak ove godine u fudbalu, ali sva sreća pa im ne treba kupljena titula.
Naše je da odigramo do kraja maksimalno i da kada dođe odluka iz uefe konstatujemo kako se evropske vrednosti moraju poštovati, i koliko god da bude gorka pilula za srpski fudbal mora se progutati, naravno prvo bih dao dvopadženom Grujiću, rošavom i jarećoj bradici na suvo da zgutaju.

Kad već ne mogu da je osvoje, pa ni kupe, mora da se otima. Što se tiče našeg FK-a u kosmičkom poretku se više ne zna da li je red da najebemo ili da nam se za nešto vrati, jer koliko god smo nepravde trpeli zbog toga što smo tu gde jesmo i među ovakvim neljudim toliko smo i sami sranja napravili i zaslužili da nam sreća okrene leđa. Igranje kvalifikacija za LŠ nam omogućava da pokušamo da napravimo solidan tim i da se sa pravom nadamo makar LE, što u prenesenom znači da preživimo. Sve manje od toga je katastrofa a sve više od toga je nemoguće.
Najveć je šteta to što nećemo preuzeti vođstvo po broju osvojenih titula, ali i to će se jednom desiti. Svakako je sada lakše govoriti o tome nego pre 5-6 godina.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Obradović: Odlazim iz Partizana!

sp%20obradovic_620x0.jpg


Meni se još igra fudbal, nastaviću karijeru u Srbiji ili inostranstvu – ističe iskusni štoper, koji će posle samo godinu dana napustiti Humsku

PARTIZAN dve nedelje bez Milana Obradovića. Iskusni štoper koji je prošlog juna došao u Humsku 1 kao veliko pojačanje šampiona, sa ambicijom da napadne sedmu uzastopnu titulu, zaustavljen je na mestu gde i "parni valjak" - u Kruševcu. Sva je prilika da će gostovanje Napretku, posle kikseva u Novom Pazaru i protiv Vojvodine u Humskoj, biti stanice na kojima je, još uvek aktuelni prvak, izgubio vozni red. Bliži se kraj sezone, ali po svemu i rastanak Obradovića i Partizana.

- Nisam igrao na poslednje dve utakmice, ali nije moje da komentarišem odluke stručnog štaba. Suviše dugo sam profesionalac. Moje je da vredno treniram i čekam svoju priliku - kratak je Obradović koji nije bio u sastavu crno-belih u derbiju protiv Crvene zvezde, a ni na gostovanju u Novom Sadu protiv Donjeg Srema.

Posle skoro godinu dana boravka u Humskoj, uskoro će nastup u crno-belom dresu sa brojem 26 biti samo još jedna stanica u bogatoj karijeri koja je počela još 1995. godine.

- Meni se još igra fudbal. Ako se pojavi neka povoljna i konkretna ponuda, nastavljam karijeru u Srbiji ili u inostranstvu - jasan je Obradović.

Tri kola pre kraja prvenstvene trke Crvena zvezda je tri boda ispred aktuelnog šampiona. Remi ishodi sa Novim Pazarom i Vojvodinom i poraz od Napretka u Kruševcu verovatno će skupo da koštaju crno-bele.

- Partizan pobeđuje i to je u ovom trenutku zaista najvažnije. Pred nama je jasan cilj do kojeg nam je put, realno, otežan posle nekoliko kikseva u prolećnom delu prvenstva. Gubili smo bodove tamo gde nismo smeli. Već na startu proleća u Novom Pazaru, a onda nam se desio i onaj nesrećni remi u finišu meča sa Vojvodinom - kaže Obradović.

Iskusni štoper morao je ove sezone silom prilika i na poziciju desnog beka. Odbrana šampiona bila je na velikim iskušenjima na nekoliko mečeva u kojima se san o tituli pretvorio u noćnu moru.

- Na nama je da sa mnogo energije i u pobedničkom duhu odigramo preostala tri kola. Ostaje nam da se u ta tri meča nadamo nekom kiksu Crvene zvezde, mada moram da priznam, prema onome što večiti rival pokazuje poslednjih meseci, da će to biti veoma teško - zaključuje Obradović.

NE GUBIMO NADU

PARTIZAN na papiru ima povoljniji raspored od komšija. Dočekuje već za vikend Voždovac, pa ide u goste Spartaku i na oproštaju od sezone je domaćin Čukaričkom.

- Raspored ne mora ništa da znači. Zvezda je bila u seriji od 15 pobeda koju smo mi prekinuli u večitom derbiju. Mi u preostala tri kola gledamo svoja posla, želimo sve tri pobede. Dok postoji teoretska šansa za odbranu titule, mi je nećemo ispustiti. Nada u ovom slučaju zaista umire poslednja - zaključuje Milan Obradović.

( Novosti )
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pa dobro ,pošteno !

Tebi se igra ,ali ovo što pokazuješ u prolećnom delu je jako slabo . Toliko slabo ,da je čak i Voja trenutno bolji od tebe . Jesenes si bio pravi ,ali ostaje gorak ukus u ustima zbog onog auto-gola sa čergom .

Od leta bez Obradovića i Stankovića . Ajde bre smrdljiva upravo, dajte jednog pravog štopera ,da ne drhtimo više .
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ens, ovo nije bilo lepo.

nema vajde od kalkulacija u vezi slobode, ofk i vojvodine. scenario po kom bi mi bili prvi, realno ne zavredjuje vise od 5%.
uzdati se u nion, a sanse su nam, po svoj prilici ogromne. of kors, odigrati maksimalno do kraja, jer postoji mogucnost oduzimanja bodova. da se tu ne nadjemo u nebranom grozdju.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa u pravu je ENS, onakav autogol u rupi, koji nam je jebo majku i verovatno će nas koštati titule...

Jeste imao dobrih 2 meseca, učinio se kao veliki gospodin, a onda je i to poništio svojim ponašanjem na početku prolećnog dela.

Treba nam baš ozbiljan štoper od nekih 30 godina...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Mislim da nije u redu pljuvati po jedinom igraču koji je bio gospodin kad niko drugi u timu to nije bio.

Dao je autogol, pa šta. Dešavalo se i drugima. Ko je tada mogao znati da će gurbeti da ostvare niz od milijardu uzastopnih pobjeda.

Ja i dalje mislim da je taj čovjek bolji štoper od Voje Brisela. Kad svako drugi ima pravo na loš period, valjda ima i on.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.949
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Mi u timu nemamo ni jednog jedinog dobrog i pouzdanog centralnog beka. Na takvog jedino Obradović liči. E, to je tužno.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Nisam za to da se Obradović gleda kroz prizmu tog autogola. Ali nisam za to ni da počinje do kraja jer je Voja trenutno sigurniji.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Niko ga ne pljuje . Samo ,ako si gospodin ,ćutiš i radiš ,a ne ovako preko novina . Nije igrao dve utakmice i odma ljutnja . Nije to baš gospodski !

A naravno da je bolji od Voje ,što i nije neki uspeh.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Naravno, poseban akcenat na kulinarsko umeće autora tekstova na temu ozloglašenog Partizana. Zakuvavaju čorbu cigani, gde god stignu danas, ne verujem više nikome.

Edit: čitam sad ovo u Žurnalu i ne verujem.

Он је истински голгетер. Његов посао је гол. Његов хоби је гол. Вероватно и када спава сања гол.

Sanjamo ga mi majke ti ga zabijem seratorske, on ga ubode ponekad. Kakav opis, pomisliš vratija se debeli Ronaldo, kao ono naš Škule. :D
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Putuj igumane, doneo si trofej u rupu.

ens, ovo nije bilo lepo.

...

Pa u pravu je ENS, onakav autogol u rupi, koji nam je jebo majku i verovatno će nas koštati titule...
...

...
Dao je autogol, pa šta. Dešavalo se i drugima. Ko je tada mogao znati da će gurbeti da ostvare niz od milijardu uzastopnih pobjeda.

...
Jbg, fudbal zna ponekad da bude i surov...

U očekivanju ,,raspleta,, ovog prvenstva, razmišljam i o tome da je moguće da zapravo samo jedna jedina utakmica (tj. tri boda) odluči o prvaku i - ono jebeno pravilo o međusobnom duelu...

I onda kad čovek pomisli da su na kraju svi bodovi isti, bez obzira od koga su osvojeni ili izgubljeni - ostaje to prokleto pravilo o međusobnom duelu, i, mada ne samo zbog tog pravila, sećanje na najgori derbi koji sam ikada video (a cenim da sam ih lično video oko (ili preko) 80 - mada tu ubrajam i kup)...

Naravno, niko tada nije znao da će gurbeti da ostvare niz od milijardu uzastopnih pobeda, ali, kao što rekoh, jbg, fudbal zna ponekad da bude i surov, tako da ću Moreiru večno pamtiti po tome što nije znao da izgubi derbi, Dijaru što je bio Ubica ,,cigana,, ali i (za vreme Granta) promašio na derbiju nepromašivo, a Obrada po tome što je dao precizno neodbranjiv autogol na najgorem derbiju ikada, te tako gurbetima dao blagu ali, posle ispade i znatnu prednost u međusobnim duelima, koju je Mažić posle finalizovao kao dovoljnu...
Jbg, šta ćeš...
Dešava se...
Ali, mnogo je teško kad pomisliš što baš nama (tj. Obradu, pa nama) da se desi...

Ma šta rešila UEFA, biće ovo sezona koju ćemo svakako pamtiti...
E sad po čemu sve, ostaje (još malo) pa da vidimo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top