Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
priznajem bio sam u krivu...
prijavljujem se dobrovoljno da popusim kurac vujosevicu i igracima!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Kako igracina kao sto je Bogdan da kaze necemo da igramo, da se skloni kosarkaskim znalcima kao sto su Lazic, Simonovic i slovenacki hrt, ma dajte bre
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
nostradamus sa govnarskog foruma

"Ma sto se tice same igre tu sam miran bice 20+ sigurno. Samo da ih ne isprovociraju opet na neku tucu...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока"

vidovita govna, sisajte ga zajedno sa svojim mentorima

dragan j vucicevic nek nam se svima napase muda
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nadam se da sam ja debilčina i da grešim, da naši mogu da pobede večeras, ali ja u to ne mogu da verujem iz milion razloga.

Eto, pogrešio sam, nisam verovao u momke, a oni su me demantovali.
Bez obzira, neću sad zbog pobede menjati mišljenje o celoj lakrdiji koja će se najbolje osetiti u praznoj hali u četvrtak.

Utakmicu nisam gledao (tako sam se zarekao), ali sam na Twitteru hteo ne hteo pratio komentare..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
TAKO JE BREEEEEEEEEEEE....gagicu svaka cast...tako svaku treba da igra MAJSTORI:pfc::pfc:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Инат је прорадио! Богдан је прорадио, Гаугла је прорадио! Може се бре! Јачи смо!

Треба освојити ово, па онда све лепо редом пред међународни суд! Одлуку смо донели, очигледно знајући колико можемо! Идемо бре, борба бре!
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Bravo breeee bravoooooo!!! Jebi govna smrdljiva mamu im jebem u picku!
Tek ce da vas jebemo!!!
A ovi smradovi koji su Bogdanu skandirali da je ustasa, neka ponove to opet, da ga jos vise napale da ih jos zesce ubija...
AJMO MOMCI JOS SAMO 2 POBEDE!!!


:napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
E zbog ovoga je moralo da se nastavi, da im vidim picke (face) uplakane.
Celavi jebem li ti seme i pleme, ne birate nacine, ali ti je stpao Andric Grobarsku k.rcinu u usta malo posle.

Nadam se da je Bog odlucio da kaznjava bagru (Radenovic,Marjanovic).

Silov'o si kurvu Bogdane...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
He, he, Partizan vodi sa 20 razlike, a Crno Dete Dalo taktizira i neće da šutira... :D
Iako nisam pristalica taktiziranja, moram da priznam da mi je ovo izmamilo osmeh...ma, kao, dosta je, sportski je... :D

Jeste Bogdan razbio limenke, ali, svaka čast svima, ovo je recept za pobede - štediš živce, šteluješ koncentraciju, šut, skok, odbranu...

Bravo momci! :respect:clap:napred Partizan:ziveli
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Нема разлога да се сада јављају људи који сматрају да је ова одлука грешка. Сада сви требамо да дамо ненормално велику подршку нашем тиму, ова титула ће бити једна од најслађих икада.

БИЋЕ ЗГАЖЕНИ!

Svaka ti cast na prognozi, priznajem da nisam bio u pravu. Ne menjam svoje misljenje da se ovo nije trebalo igrati ali posle svega nisam ocekivao da cemo ih razbiti...
Momci imaju muda do poda, zbog toga mi jos teze pada kada njih kradu, varaju, ponizavaju.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Meni ovo nije baš najjasnije.
Odavno nisam video ovakvo suđenje.
Obično i kad dobijamo po 20 razlike,i kad dobijamo i kad gubimo krade se za ciganski klub.
Ovo večeras je bilo sa nekim greškama ali više na njihovo štetu,plus nam je kriterijum potpuno odgovarao.
OVO NEPAMTIM,BUKVALNO.
Vidi se kad smo potpuno smireni da možemo da igramo dobro.
Pavlović koji je potpuno izbačen iz igre na terenu mora da se ugleda na Bogdana,kakva samo smirenost.

Danas nisam pisao o igri,pa je lako biti pametan posle bitke ali zaista sam znao da će njima Nelson više nedostajati,i ako nama znači pre svega Milutinov,a nisam znao da Musli neće igrati i da će Gagić igrati ovako :respect.
Pavlović jeste da bi nam značio u rotaciji ali s obzirom na njegovu nervozu pitanje je kakav bi bio,mada teško gori od prvog meča.

U svako slučaju momcima bravo i svaka čast.

I ipak nešto mi nije jasno ?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nisam hteo nista da komentarisem danas jer sam rekao da cu podrzati sta god nasi odlucili. Cestitam momcima na ubedljivoj pobedi, bilo bi 2:0 da se igralo 3 na 3 u prosloj a ne 5 na 3 ali nema veze. Institucija uzvraca udarac, nisu nas dzaba kaznili sa dva meca bez publike. Bogdaneee :respect :respect :respect svaka cast naravno i celoj ekipi :clap , a i svima koji su bili i podrzali nas tim, odlicno se culo preko tva !
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Nema mjesta pretjeranom radovanju... Realno ovo je dobio Gagula, od Bogdana se svakako ocekuje 30+ poena. Gagic odmijenio Lavrentija, zatvorio sve to tamo :D

Ocekujem sad da se sudjenje vrati u "normalu" vec od sledece tekme.

P.S. Cekam da im Sasa sad jebe mamare !
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
BOGDAN!GAGI!!:respect:respect:respect
Grobari u hali:zivelikoliko su beda od tima fmp vidi se kad bez jednog igraca oni neznaju da sastave kraj s krajem!!
jos da dodam katicucu :pickaciganska
a i lazicu da se najebem majke za onaj nameran lakat u ledja BOGDANU !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top