Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Tako je! Po mom skromnom mišljenju možda i najbolje desno krilo (ili kako već da ga krstim) u ligi.

Mislim da nema utakmice protiv nas a da nam nije stvarao možda i ponajviše problema, bilo da je dao gol ili ne.

Jedva čekam da vidim kako krljamo po bokovima sa Lomićem i Andrijom/Nikolom/nekim trećim (Sale kapiten isključivo u sredinu) a Vuličevićem i Alivodićem na drugoj strani.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.345
Локација
Žrnov
....Mislim da nema utakmice protiv nas a da nam nije stvarao možda i ponajviše problema, bilo da je dao gol ili ne........

Biće da je to do loše odbrane, a ne do njega kao vrsnog igrača.

Ljudi, jeste vi svesni da se ovde oduševljavate sa JSL vedetama? Vi stvarno očekujete da sa tim igračima prođemo kvalifikacije?! :pop

EDIT: Konobari su nas istamburali baš zato što smo i doveli takvu vedetu (jovančić, ko ga je zaboravio), prodali ono što je vredelo...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Extra....

Još Alivodić pa da menjamo ime u FK Vojvodina :puke:

Uz igrače iz malog kluba ide i isti takav mentalitet i karakter na terenu ....

Pa daj onda da dovodimo igrače iz FK Partizan Bumbarevo Brdo da ne bismo menjali ime.

Ili da onda uopšte ne dovodimo igrače iz naše lige pošto su svi ostali klubovi mali u odnosu na nas. Bez pojačanja iz Premier lige ne priznajem prelazni rok kao ni Ješa poraz od OFK-e!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.345
Локација
Žrnov
Da je sreće, ko što nije, mi bismo po prelaznom roku dovodili maksimum po jednog igrača iz naših klubova, jer bismo već u mlađim kategorijama pokupili ono što je najbolje kod nas.

I ko priča o premijerligaškim igračima? Neki novi Kleo ili Dijara bi nam bili dovoljni....

Hoćeš da kažeš da nam je Trajković baš-baš vrhunsko pojačanje s kojim bez bojazni čekamo kvalifikacije?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.972
Karakter, mentalitet, karma...

Ja sam vise za Nemanju Tomica, nekog novog naravno, nego za Alivodica.

EDIT: Ja mislim da se Trajkovic nije pokazao, i da pored strepnje zbog njegovih kvaliteta pred kvalifikacije strepim i zbog toga sto nije 100% fokusiran na Partizan i covek jednostavno hoce da ode...
Zajebacemo se kao prosle sezone sa Ivanovim. Mora da se zna ko je nas, ko nije. Ko je nas treba da bude 100% skoncentrisan na igru, a ne da razmislja dal ce da ode ako ne prodjemo, ili da dodje neko ako prodjemo, svasta je bilo...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Што би рекли по сељачки: ''Кад нема нутеле, добар је и џем''.

Сви ми знамо како наш ФК треба да фунскционише, али са оваквом Управом у оваквој земљи, Енвер Аливодиће је ЦР7!
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
A mozda je bolje da se odusevljavamo sa velikanima Evropskog fudbala poput Djembe Djembe i ostalih menadzerskih prevara...Po meni Alivodic sasvim solidno pojacanje.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Interesuje me traze li ovi nekog stopera, ili da se odmah vec sada oprastamo od Lige Sampiona, a mozda i Lige Evrope. Zaista za Alivodica nemam nista negativno da kazem, tipicno TSL pojacanje, ali za Stankovica moze dosta toga da se kaze u konktekstu evropskih takmicenja.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da je sreće, ko što nije, mi bismo po prelaznom roku dovodili maksimum po jednog igrača iz naših klubova, jer bismo već u mlađim kategorijama pokupili ono što je najbolje kod nas.

I ko priča o premijerligaškim igračima? Neki novi Kleo ili Dijara bi nam bili dovoljni....

Hoćeš da kažeš da nam je Trajković baš-baš vrhunsko pojačanje s kojim bez bojazni čekamo kvalifikacije?

Cleo došao iz ciganije a Dia iz raspalog BM-a u kom nije dao ni jedan gol. Ne verujem da je na prvu iko bio oduševljen njegovim dolaskom jer smo uzeli mačku u džaku. Ispostavilo se da je to bilo vrK pojačanje. Nadavao se golova jer je ceo tim bio homogen i imali smo MO-a. U ovom današnjem Partizanu Dia ništa ne bi uradio jer nema ko da mu da loptu.

Ja sam bio protiv Trajkovića ali on je realno najbolji štoper lige. Mi, koji smo kao neki giga-mega-ultra-kul klub, nismo imali boljeg štopera pa smo ga zato i doveli. Dovoljno je što skoči kako treba u našem prostoru i polomi protivničkog napadača pa ovaj posle ne sme ni da pomisli da skoči. Nama takav ludak treba, a ne neki mlakonja.
Bio bih sigurniji u mečevima ako bi on ostao nego da dođe neko novi od koga ne znam šta da očekujem, neki Brazilac sa kraćom nogom i najvećom platom u klubu na primer.

Mi ako hoćemo da u timu imamo našu decu na gotovo svim pozicijama, mi treba Vengera da dovedemo da radi sa njima ili Vujoševića. Od ove naše dece mi se sere više. Jedino naše dete koje je vredelo je Stevan Jovetić, kako fudbalski tako i ljudski. Ostali ili ostalO... Nastasiću svaka čast ali ja njega ne računam kao našeg bivšeg igrača jer u Partizanu nije ni igrao i ko zna kako bi mu se razvijala karijera da su ga dohvatili naši vrsni stručnjaci. Pored Jovete mi deluje da je jedini dečko na mestu. Opet kažem, ostalo... Ni jedan odlazak me nije pogodio. Svi su jedva čekali da odu, sa celokupnom familijom. Možda sam nekog zaboravio ko je bio korektan prema Partizanu sem Jovetića, ako jesam, voleo bih da čujem ime. Možda Brašanac, ali on je još ovde.

Bolje da mi dođe Alivodić koji će se boriti i doprineti povećanju agresivnosti tima, unaprediti drugi stil igre koji će Marko forsirati jer na sredini nemamo igrača koji valja sem Ilića, nego neki naš splavar koji će se svađati sa sudijom kad u duelu izgubi loptu.
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Kome se ne svidja ekipa, ne mora da gleda utakmice. Samo me cudi zasto se vecina divila vojvodini u proslim kvalifikacijama, a sada kada dovodimo te igrace onda ne valjaju :?
Potpisuj Elvire,pa na pripreme.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Bojim se da nam za ulazak u grupe LE treba mnogo ozbiljnijih resenja na stoperskim pozicijama i u veznom redu.

Stoperi Partizana su vrlo slabo odigrali na velikom broju utakmica u sezoni 2013/14 i zato se ne treba zavaravati da su Ostojic, Stankovic i Trajkovic odgovarajuci izbor, kao sto to nije bio ni Obradovic.

Poseban akcenat stavljam na Trajkovica koji je za mene najvece razocarenje zimskog prelaznog roka.

Ako se koncepcija Marka Nikolica u narednoj sezoni zasniva na osovini Drincic-Ilic u veznom redu, bojim se da smo u ozbiljnom problemu.

Najavljeni dolasci Lomica i Alivodica donece nam znacajan pomak na bocnim pozicijama, ali se bojim da ce to biti nedovoljno.

Nikolic bolje od mene zna sta mu i gde treba, a zreb za drugo kolo kvalifikacija za LS i termin zreba za trece fino mu otvara karte u smislu terminiranja eventualnih resenja.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Igrac Drincicevog kalibra nam je izuzetno neophodan na sredini terena, da nas ne bi opet neki novi Sanogo pojeo za dorucak. U mojoj glavi, to mora da bude igrac konstitucije Race Petrovica, takav tip igraca. Doduse koliko vidim, nas ovogodisnji skauting sistem dopire maksimalno do Horgosa, pa i ne ocekujem da ce dovesti nekog stranca za napad na Evropu.
Pozdravljam dolazak Alivodica, makar i za nase livade, ali svakako ce nam pomoci.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Principijelno sam protiv dovodjenje igraca iz JSL jer ne donose nista. Na kraju bude uvijek ista prica, nasi klinci iznesu prvenstva na ledjima a ovi drugi su na klupi ili tribinama. Ne mislim da ce sa Alivodicem biti drugacije.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
alivodica gledao u nekoliko navrata, i svaki put je bio odlican. ni ja u principu ne volim jsl pojacanja, ali eto, smatram da ovaj moze da pomogne. doduse, i za luku sam pomislio da ce da bidne kao zavisic:D.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Biće da je to do loše odbrane, a ne do njega kao vrsnog igrača.

Ljudi, jeste vi svesni da se ovde oduševljavate sa JSL vedetama? Vi stvarno očekujete da sa tim igračima prođemo kvalifikacije?! :pop

EDIT: Konobari su nas istamburali baš zato što smo i doveli takvu vedetu (jovančić, ko ga je zaboravio), prodali ono što je vredelo...

Mislim da se ide malo previše u krajnost.
Niti će FK Partizan da postane Vojvodina, niti će slaninari da se presele u Humsku 1. Ako tamo ima kvalitetnih igrača, ne vidim zašto ih ne bi pokupili dok još imamo vremena, prije nego to gurbeti urade?
Malo ko od nas je juče pao sa Marsa, ili barem došao iz Švajcarske, pa da nema pojma šta se sve dešava u klubu, ligi i državi.
Ne znam šta ste očekivali, da mutavi dovede Radovića ili da se otvori za novog Moreiru?
Jesmo li zaboravili koliko su nam značili Trajković (i pored svih bubica, neko ko najviše liči na štopera kod nas), a pogotovo Vuličević ove sezone? A da, tada nije bilo bitno što su iz Vojvodine... :/
Sva ta priča kako smo mi pobjednici a svi ostali gubitnici gubi smisao na papiru. Možda jesmo najčešće u Evropi, ali smo isto tako sebi x puta dozvolili da nas neki peti ili deseti anonimusi ili klubovi dosta nižeg renomea od FKP oduče od fudbala.
Za naše uslove, Alivodić je TOP pojačanje i stojim iza toga. Čak mislim da će nam biti izuzetno koristan u Evropi. Ako me demantuje, na kraju sezone nemam nikakav problem da se izvinim zbog toga što sam bio mlad, "jeo sam govna i bio slep ispred očiju". :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не видим проблем што се доводе играчи из војводине. Добродошао је сваки квалитетан играч. Давне 1989. године довели смо тандем из шампионске генерације војводине, Јокановић - Вујачић, нешто касније и Воркапића, па нико није причао да смо се претворили у војводину.

А више су они били аутентични чланови војводине јер су тамо стекли афирмацију и име, него Шкулетић (Партизаново дете), Вулићевић (стекао име у Јавору), Аливодић (кратко у војводини) и Трајковић (постао познат у Кули, још 2008. био на преговорима са Партизаном).

Једини је проблем што ми долазак Аливодића слути на скору продају Андрије Живковића.

А што се тиче плејмејкера, он нам је као `леба потребан још од одласка Мореире, али то је већ дуга и узалудна прича.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.345
Локација
Žrnov
Kome se ne svidja ekipa, ne mora da gleda utakmice. Samo me cudi zasto se vecina divila vojvodini u proslim kvalifikacijama, a sada kada dovodimo te igrace onda ne valjaju :?
Potpisuj Elvire,pa na pripreme.

A mene čude oni koji ni imena igračima ne znaju, a sole drugima pamet....
Daj da vidimo i ime kluba da li znaš, pa da nastavimo da diskutujemo....

A ja, za razliku od nekih, ne gledam tim nego KLUB.

......

Mi ako hoćemo da u timu imamo našu decu na gotovo svim pozicijama, mi treba Vengera da dovedemo da radi sa njima ili Vujoševića. ....

Ovo se apsolutno slažem sa tobom... dobro, ne sad Vengera (pošto ništa osvojiti nećemo :wink:), ali razumemo se ...

Ono što nama nedostaje je faktički neko ko će kvalitetno da radi sa tim igračima na prelasku u seniore. Mi tu pogubimo mnogo igrača... da li ne prepoznamo njihov kvalitet ili je nešto drugo u pitanju... verovatno je spoj više faktora....

Tipičan primer je Drinčić. ti kad pogledaš, on je najbolji igrač polusezone... naše dete koje nije imalo mesto u timu...

Priželjkuje se dolazak Lomića.... opet naš...

Isti takav primer ima FK Rad. Meni je fascinantno da oni izbacuju tehnički savršeno obučene klince, a nisu vrhunskog igrača izbacili ne pamtim otkad... pored ogromnog broja klinaca...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Alivodic je odlicno funkcionisao sa Vulicevicem po toj desnoj strani u Vojvodini.Kompletniji igrac od Luke svakako.Dobar sa loptom,ume da probije,centrira.Koristan igrac,a takvi su nam dobrodosli. Npr. Macan Zajic je dosao iz druge lige pa je bio jedan od mojih omiljenih igraca :) Pun pogodak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top