Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Наша прашчад су већ поприлично подгојена. То и јесте невоља што нам је Хумска прави свињац.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ako Vazuri danas ne iskoči hematom po sred čela ne priznajem prelazni rok.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kakva jebena komedija. Nudis milju i po za klinca a sa tim parama mozes dovesti dva zadnja vezna koji jedu malu decu i dva stopera razbijaca na najkriticnijim pozicijama u timu da pozatvaras celu odbranu, plus da ti i ostane keša.
Druga je stvar sto su oni kurac moj ponudili milju i po za ivanica.
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Treba dobro (ali ne po dobrim) zapamtiti danasnji dan i datum.
Ako ga ne racunamo kao uobicajenu sado-mazo nirvanu za naivne grobare, onda ga trebamo zaokruziti crnim u kalendaru, kao datum kada je zapecacena ciganska omca nad klubom. Cigani nam vode klub, cigani nam ne daju igrace, cigani su poodavno na jugu.
Ako zelimo da vratimo bar pocetno slovo od onoga sto smo nekada bili (avangarda), onda za pocetak bar simbolicno da potpisujemo peticiju i prosledimo je svim medjunarodnim sportskim institucijama u kojoj zahtevamo da se politicari najure iz Partizana, jer su oktroisani sa namerom da ga uniste, striktno sprovodeci naredbu premijera.
Shvatite ljudi da je ovo mnogo vise od sporta, ovo je lakmus na kome ce se testirati novo drustveno uredjenje, poredak ili tacnije rezim u kome ce carevati selektivna pravda, razdor medju narodom pomocu kojeg ce rezim zadobiti jos vecu cvrstinu, a u takvom drustvu nikada nece biti mira niti blagostanja. Tu gde caruje nepravda, nema ni mira.
Pokrenite se partizanovci, bar da znamo da se nismo predali bez otpora. Iako je ovaj vapaj konstantan, daj da jednom krenemo regovati.

PS: Molim vas, premestite u temi Uprava...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
1,5 milion za Ivanića?

Koliko je to Drinčićevih i Dankovih plata?
Svima vam želim preranu smrt govna lopovska!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
U klubu trenutno vlada totalni haos, koga god pokusali sa dovedu dobili su korpu! Ovakvo blamiranje je gore od Kroacije i 5:0. A svima je jasno da sa ovakvim timom nismo jaci od kluba koji je u minusu od 50 miliona, a da bi uzeli titulu moramo biti 3x jaci.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Da stvar bude gora, nema magovestaja da ce bilo koga dovesti :banghead
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Шта знам, ако је већ тако килаво, дај да дамо то пара што има чергарима, па нек доведу још кога да не пропадне новац безвезе. И тако нема јаког Партизана без јаке Черге, па би тиме свакако и сами били на добитку.
Осим тога то би био добар залог за будућност. Не би нико морао да прискочи и саботира клуб кад устреба, него просто будемо слабији и све иде природним током.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
meni je bolja vest sto se sat vremena niko ne pominje nego da svakih pet minuta iskoči neko ime.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Idealno vreme da se napise ona poznata sa ovog foruma:

"Grobari nije vreme da ih sada pljujemo,dajte im jos malo vremena.. Kada smo vec kod toga ocekujte strani investicioni fond koji ce da ulozi pare u fkp. Bolje vreme dolazi,nisu oni djurici.."

A sada ozbiljno. Da su vam posle ofk ponudili dva " pojacanja" da li bi digli obe ruke za to ? Od koga je i ova dva igraca su previse..

UPRAVA NAPOLJE ! Jebo vas drug pickousti u dupe
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne znam, koliko god bio besan i nervirao nekako ipak mislim da moraju u narednih 2h da dovedu bar jednog igraca...npr.rajkovica jer je zvucno ime i zamazace oci navijacima.
Nemoguce da su toliko drski da totalno iskuliraju i predstave da su mega pojacanja u stvari otpadnik iz prosecnog poljskog kluba i 22godisnjak koji je harao ligom BiH i nema iza sebe jak mec!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
@maestro:
sto nam nisu mazali oci posle odlaska skulete i danka.

ni gram nade nam ne smeju dati, pa makar to bilo i zamazivanje ociju u liku tamo nekog igraca, koji bi jelte mogao i eksplodirati u nasem dresu.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Medo kamara potpisao ugovor na dve godine sa nama.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ako je tacno, mislim da sam mirniji nekih 30-40%... 'Leba imali ko sto nam zelite dobro...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne znam, koliko god bio besan i nervirao nekako ipak mislim da moraju u narednih 2h da dovedu bar jednog igraca...npr.rajkovica jer je zvucno ime i zamazace oci navijacima.
Nemoguce da su toliko drski da totalno iskuliraju i predstave da su mega pojacanja u stvari otpadnik iz prosecnog poljskog kluba i 22godisnjak koji je harao ligom BiH i nema iza sebe jak mec!

Ti ocigledno ne znas ko je Partizanova uprava i ko ih je doveo u Partizan. Mozda nisi shvatio do sada da im unistenje Partizana nije dovoljno, to mora da bude potpuno transparetno i da nam se smeju u lice. A kad sam citao sta vodeci "grobari" ovog foruma pisu o Vujosevicu, mozda tako i treba i nismo za bolje.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Zadnjeg veznog smo resili, stoper i spic su tu jos malo.
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Idemo, gazimo, ludilo Medo Kamara oooo :pfc: :pfc:

Jebo mater jedan od stresnijih dana u mom životu u poslednjih ko zna koliko godina. Tačno sam puko...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top