Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.266
Reaction score
3.032
-Lomic---Sve dogovoreno,dolazi,iznenada,ne da Mordovija,promenili misljenje u poslednjem trenutku!
-Devic--Dogovoreno sve sa igracem! Iznenada,problem prave rusi(Ukrajinci) velika plata,veliko obestecenje!
-B.Jovanovic-- Sve dogovoreno sa igracem! Iznenada njegov klub trazi ipak obestecenje!
-Zdjelar -- Dogovoreno sve,dolazi! Iznenada ,zateze Olimpijakos!

.... ..:prekrsti

Alo bre kretencine iz Uprave,pa da li ste vi normalni???:prekrsti:prekrsti
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Zaigrala se vizura menadzera. Samo da se pavijani do ponoci ne sete da nisu jos uvek prodali Zivkovica.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.476
Reaction score
12.375
Локација
Beograd
Uvek nam je haos poslednjeg dana prelaznog roka zato sto i isti ti igraci i njihovi menadzeri cekaju do poslednjeg dana ponudu neke Legije,Sparte,Viktorije itd koji su platezno mocniji od nas a i liga je jaca.Kada im sve kombinacije propadnu onda pogledaju nasu,nazalost.Ovo ne opravdava upravu za ove sto su ispalili,narocito za Lomica pred Bate Borisov,ali ipak mora da se zna gde nam je mesto sto se tice platezne moci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.829
Reaction score
29.877
Локација
Beograd
...

ovoliko ljudi na forumu nije bilo ni kada smo dovodili klea..

Ljudi iz Partizana kontaktirali su čelnike Vojvodine i pitali koliko traže za Ivanića. Dobili su, najpre, odgovor: "MIlion evra".

Partizan je odgovorio na tu ponudu i poslao je u Novi Sad.

Međutim, iz Vojvodine je stigla nova cifra: "Mi našeg igrača cenimo na 1,5 milion evra".

Iz Partizana su potom rekli: "OK, evo vam i ta ponuda".

...
A ja bih im na to rek'o evo vam kurac a ne milion i po... sad nećete dobiti ni taj milion...
Ozbiljno, da li je taj Ivanić znatno bolji od vezista koje već imamo?
I on mi deluje kao ,,laka konjica,, a takvih imamo kol'ko 'oćeš...

https://www.youtube.com/watch?v=4IMT8LLEzdI
Naše dete iz Republike Srpske...
Da se ne uvredi na moju muzičku reakciju, ne znam da l je primereno odnosima u regionu, ali poludeću ako nešto ne komentarišem i ne kačim ovde...ovaj prelazni rok je napet ko Mapet šou! Samo da žabac Kermit kad isturi glavu iz slova O u reči Show kaže KOJI je to igrač stigao kod nas?!
https://www.youtube.com/watch?v=cE337D_V4vA


Samoooo bahato hahahahaha ... jbt ovo je ultra zanimljivo... da su tako bili siroke ruke kao sto sada pisu mi bi bili u LS.
Ovo je emotivnije od latino serija, u indijskim serijalima (Indija, Pakistan...) brže, (a vala i više i na kilo) dovode igrače nego mi, ni rijaliti programi nisu ono što je finiš prelaznog roka u Partizanu!
'Ajde Partizane, možeš ti to, pa nema ni nas ,,Čvorovića,, malo majku mu - ima valjda fudbalera i naših simpatizera svuda po ovoj planeti...
(bez želje da se mešam u politiku, čak ne razumem ni o čemu je pesma, al jedna mi je od omiljenih...em emotivna, em se pominje Partizan...)
https://www.youtube.com/watch?v=WrlnW4vL2OA
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Je li moguce sa je svako ime sa kojim su pregovarali i dali ponudu, izaslo u javnost, automatski su vrseni pritisci za Zdjelara, Ivanica? Stvarno veci amateri nisu vodili Partizan, od debelog Vazure i ostalih degenerika.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.936
Reaction score
13.915
Smesni ljudi...do juce gajili svinje, a sad se kao razumeju u fudbal....kao marica u kriv kurac..
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ovo je onaj fazon tresla se gora rodio se mis...
Ovi nikog nece ni da dovode samo onako nas iskusno jebu..
Il smo mi toliki baksuzi da se sa svakim igracem kojim ,,dogovorimo,, nas ,,izjebe,, njegov klub...kukasmo za levog beka i evo sad imamo tri.. daj da ,,kukamo,, i za trenera i napadaca :-D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Znam da je i grcka debela pustolovina kao i srbija, ali da u klubu redovnom ucesniku lige sampiona pritisak na upravu imaju navijaci zbog igraca koji ne da nije u prvom planu nego ni u drugom cisto da sprijece transfer zbog nekih ''bratskih odnosa'' to jednostavno ne pije vode.

To samo moze u nasoj magicnoj srbiji, vjerovatno dr.mr ili neki njegovi drugari su imali svoj doprinos ovoj sapunici sa Zdjelarom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.995
Reaction score
8.135
Igrac koji je izjavio da nece da predje u rivalske klubove, koji nam je umuvao gol, oteo 3 boda, da platimo 1.5 miliona plus procenti.

U Partizan nikad manje strucnih ljudi nije bilo nego danas, NIKAD MANJE!
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Ljudi zajebite stopera, napadaca pa i Ivanica... Mi ulazimo u sezonu sa jednim zadnjim veznim, a ceka nas najduza sezona u istoriji.. Tacnije polusezona...
Neka me isprave upuceniji forumasi, mi ako dovedemo slobodne igrace ne mozemo ih prijaviti za Evropu jer se valjda sjutra salje spisak igraca???
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
I dalje ne kapiram zasto se sve ostavilo za poslednji dan.. Kao da im je vrhovni vodja, njihov partiski drug pickousti ,dao zeleno svetlo da pokusaju nekoga da dovedu ?

Ne mogu da progutam da su toliko glupi i da nisu ovo sve pokusali posle steaue. Prosto ne mogu..
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
400 i kusur magaraca (ukljucujuci i cigane i mene samoga) koji lupaju F5 na ovoj temi da bi ispratili svinjariju "sportskog direktora" Vazure. Decko ne zna gde udara ocigledno... Klasican mentol od 30 godina kome je neko (citaj: isti oni koji ga dovoze u sluzbenom Audiju pod rotacijom iz Nemanjine) dao da se igra u nasem svetom klubu kako mu padne na pamet.

Dao Bog, pa ti propali svi transferi svinjaru jedan napredni! Kad vec nisi radio u korist kluba od Januara meseca, nemoj da se cimas ni ovih 12 sati... Majku vam bezobraznu i pokvarenu. Dovedi jos jednog prosecnog levog beka. Stoper, zadnji vezni, napadac... To sve imamo. Mamicu ti naprednu. Tebi i tvojim drugarima.
 
Последња измена:

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
(Не)Мирко Иванић

Шта мислите, ако су навијачи, Терзић или ко већ спречили Здјелара да обуче наш дрес, да ли ће исти плус премијер дозволити Иванићу да дође код нас. Не будите смешни. У овом моменту се претресају досијеи и шаљу инспекције у фирме свих чланова управног одбора ФК Војводина Нови САД. И да смо понудили 15, а не 1,5 милиона нема шансе да мали Иванић дође код нас.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.352
Reaction score
35.096
Локација
vaginamandibularia
Najjace da uopste i pokusavaju da dovedu Ivanica, klasicna laz da se zamaskira nedovodjenje onoga sto nam fali, a ns govnarima lepo dodje da ga izreklamiraju..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ova uprava je postavljena od strane vladajuce bulumente da ne dozvoli preterano odlepljivanje Partizana, kako takmicarsko tako i finansijsko.

Za mene je to dovoljno da oni nece uraditi nista. Jebem vam familiju svima.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.180
Reaction score
6.074
Локација
100 кураца
Nista nema od Ivanica, manite se coravog posla,samo dzaba habate tastaturu.

Dajte tog zadnjeg veznog govnari jebeni!!!!:banghead:banghead:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top