Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ma polako sta vam je...jos nije proslo ni prvih 15 utakmica, a ima posle toga jos 15 + play-off gde se bodovi rezu na pola...da ne pricam koliko je gust i tezak raspored nama koji igramo evropu. Imaaaa vremena polaaaako, doci cemo do -20 da grof ne brine....
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Nagovorio sam sam sebe da se ove sezone neću nervirati ali ja juče kad nisam umro.
Dok je utakmica trajala sve vreme sam slušao muziku koja me je kao smirivala i uticala da ne puknem. I kod izjednačenja sam uspeo da ostanem pribran, samo sam zakucao ali nisam odreagovao kako znam.
Međutim, kada je ušlo rumeno čeljade, odlepio sam. Do kraja sam psovao, pljuvao, oterao ženu u tri lepe...

Apsolutno mi je nebitno ko će biti trener jer je ovo sve otišlo do vraga.
ALI ukoliko taj trener i jedan minut dozvoli da mu se na terenu nađu Babović i Ninković moju podršku neće imati NIKADA i odmah mu poručujem da može da mi se napase!

Ima tu još igrača koji mi idu na živce ali ova dvojica ne smeju više da igraju.
Potpisujem ovo boldovano, ocekujem Tomica na mjestu trenera.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ko god da bude trener budite sigurni da ce babovic biti prva postava.. I murinjo pravi bi morao da ga drzi na terenu kamoli neki tomic,paun ,rasovic ,jokanovic itd itd
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
...eto, sad se i Surdulica (ne želim da vređam to mesto i ljude u njemu, ali...) ismeva i sprda sa nama...Partizane šta si doživeo...a i mi sa tobom...
Piši slobodno i o detaljima koje nisi dosad spomenuo...što...pa treba da znamo...nas svugde dočekuju ,,na nož,, a mi...

Prvi put u svojoj istoriji, a i istoriji juga Srbije, Fudbalski Klub Partizan Beograd gostovao je toliko južno.
Mnogi su čekali čitav život da imaju prilike gledati svoj FK blizu svog doma, a mnogi su to doživeli na drugačiji način.
Ko su ti što su to doživeli na drugačiji način?
Odem da kupim kartu u Turističkoj organizaciji Surdulica a tamo me dočeka pitanje: Jel te poslao neko?
Na moj odgovor da nije, dobio sam njihov da karte sačekam tamo negde u nekom redu... da oni ne mogu da mi prodaju. Na izlazu iz zgrade srećem nepoznatu ženu kako na telefonu nekom kaže da ide po karte...
Ah... Ta naša država Srbija...
U tom redu za karte nas 30 čekamo. Kapacitet stadiona je 3000. Ljudi se pobiše ko će pre koga da kupi kartu. Lakat u rebra, guranje žena, dece...
A šta su tek ti ljudi pričali? Ismevaše Partizan samo tako... dižući onaj njihov ciganski klub iznad galaksije i vremena... bilo je mučno i hrabro izdržati sve to. Zašto onda kupuju kartu da gledaju Partizan? A šta je tek pričao jedan čovek, kako će, za godinu dana kada oni dođu na vlast svi moći besplatno da uđu na stadion a ne da kupuju karte... da je Radnik udruženje građana i da će zbog toga svi imati besplatan ulaz, samo da oni dođu na vlast...
Čekam red za kartu i slušam političku propagandu.
Ah... Ta naša država Srbija...
Mogu da kažem da su se ciganski klinci sakupili i išarali grad kako mrze Partizan, lepili epitete Grobarima i slično. Da li su normalni oni?
Mogu da kažem da na dan utakmice nisi imao pristup gradu, jer je stadion na samom ulazu. Tako da su policajci zatvorili prilaze. Eventualno ako puste to su 4-5 momaka koji bi tražili hranu ili piće. A unutar grada, ciganski kompleksaši sede njih tridesetak ili više i dočekaju tih 4-5 momaka i kreće maltretiranje i provociranje. Klasično ciganski.
Struktura jučerašnje publike na stadionu:
Gore pomenuti sastav od 30 čoveka koji su čekali karte i gore pomenuti tridesetak četrdesetak kompleksaša. Spoj toga. Plus jedva negde neki normalni posmatrač fudbala. Nije mi padalo na pamet da delim tribinu sa takvom strukturom pa sam odlučio da budem na jugu, stavio sam po strani i plaćenike, i agente, samo da ne budem sa onakvom strukturom ljudi, jer mene to užasno nervira. Jug pun ljudi iz okolnih gradova i mesta. Ali, takođe, pun i nekih... znate, žao mi je zbog toga, ali ne znaju gde su došli.
A meni prepun... svega toga. Dok pljujem i psujem upravu ispred stadiona neki zabezeknuto gledaju, dok pokrećem tamo na tribini uprava napolje, ili kažem glasno vučiću pederu mnogi ne znaju o čemu se tu radi zapravo. Ajde što mi je žao što danas Partizan ima takvu publiku, ali žao mi je onih koji znaju o čemu se radi a ćute. Žao mi je kada se publika animira na taj način što onaj ko zna o čemu se radi pokreće te iste što ne znaju o čemu se radi i govori im kako rezultat jeste nebitan jer će oni igrati kako mi navijamo i da mi navijamo jako jer će Partizan igrati bolje.
Kakva glupost. Žao mi je, baš sam ogorčen na te stvari. Ponavljam nemojte steći sliku da je bukvalno ceo jug juče bio takav ili bukvalno ceo stadion, ali većina... I onda dodajte ovaj opis juga na onaj opis stadiona... Cigani i lokalni meštani koji su nas dočekali na nož i Partizanovci koji ne znaju o čemu se radi i oni koji znaju o čemu se radi ali se pretvaraju da ne znaju. Naravno da će da nas čekaju na nož kad smo takva sorta jer dopuštamo lošem da izbija na površinu.
Ipak bilo je i lepih grobarskih trenutaka, dok su se zagrevali igrači pokliči Radiši, Gavranu i Kljajiću! :D
Baci dres Kljajiću a on se pravda kako nema dres i kreće negodovanje publike :D
Bilo je lepih trenutaka i pre meča, i posle meča... ali osvrnuo sam se na negativne stvari.
Lokalno cigansko stanovništvo čeka Partizan na nož, Partizan ne uspeva da izdrži.
Čuo sam priče kako se u našem Partizanu vrte tri struje, kako igrači namerno bojkotuju Milinkovića...
Puno negativnosti...
Zna se šta je pozitivno, druženje i grobarstvo, to je uvek lepo i uvek će biti. Ali eto, nije Partizan da staneš na ulici i da zapevaš Hiljade Grobara, Partizan je i da ga braniš i čuvaš a ne da ćutiš kad se pljuje uprava i vučić, jer oni direktno utiču na funkcionisanje tog Partizana.
A eto, kada su gostovali cigani, nit je ko dirao njihove, nit su šarani gradovi... a sad... to je to... cigani... oni se time hvale... cigani.
Morao je Partizan da ih uništi juče, morao je.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Uf...
Kad sam se već prisetio crne sezone s kraja sedamdesetih, šta da vam kažem, da se svašta preživeti, posle crnih, dođu i neki beli dani, posle crnih sezona, stižu i bele!
Samo je pitanje koliko se dugo čeka na to!
Veliko pitanje!

Ovde sad nije samo stvar u jednoj tituli, nego i o samom opstanku kluba!
Mi NEMAMO sponzora koji će da nam upumpava milione, nego direktno zavisimo od naših rezultata, ulaska u Evropu, prodaje igrača... ako nema rezultata ( a zasad ih u domaćoj ligi nema!) ode sve u kurac, ode mast u propast!

Previse sam gledao ovih dana intevjua poznatih Partizanovaca i ovih govana iz uprave kako kao papagaji ponavljaju da Partizan i ne moze biti prvi svake godine, tako da sam juce bas pukao i ne vidim nam izlaz ako mi navijaci ostanemo nijemi na sve ovo. Svaka cast kolegi koji je porucio tim govnima sta mislimo o njima, ali, posto vjerujem da oni ne razumiju rijeci, da bi trebalo neko da im to prevede na njihov jezik.

Partizan ne igra u nekoj top ligi, a ne igra ni u ligi bivse Juge koja je bila dobra i gdje nismo stalno bili prvi jer, izmedju ostalog, je bilo i timova koji su objektivno bili jaci od nas. Danas, u ovakvoj drzavi i sa parama koje zaradjujemo od transfera i ucesca u UEFA takmicenjima, Partizan MORA da bude prvi svake godine i da redovno ucestvuje u grupnoj fazi nekog od evropskih takmicenja. Sve ispod toga je kradja i mazanje ociju.

I da, vidjeli smo sta se desava kad cigani osvoje jednu titulu, a mogu misliti sta bi bilo kad bi uspjeli da prodju u neku grupu. A mi cutimo.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ljubinku dobrodošlica. Al mi smo Ciganima poklonili toliku razliku u bodovima, da tu teško Ljubinko može da pomogne. Al dobro bar ćemo ličiti na ekipu.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Maidros tura srecnog smajlija,i to smo doziveli:D
Nismo se usrecili,ali ocigledno niko drugi nije hteo....
 
Последња измена:

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Puno srece i zivaca Ljubinku.....trebace mu.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Dobrodošao Drulo, puno sreće i što je više moguće nezavisnosti u radu ti želim.

Nadao sam se Paunu, jbg.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Znaci stize jos jedan poltron. Nece docekati kvalifikacije sigurno.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.019
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ljubinko mi deluje šonja isto kao Kizito. Ovim igračima treba za trenera jedan prokleti kurvin sin , da im jebe kevu na svakom treningu i da ne bude sa njima u istoj ravni.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Aj Ljubinko da vidimo šta možeš da uradiš.
Titula je otišla, neće je povratiti niko. Na nama je da se uigramo kako bismo sledeće kvalifikacije za LŠ dočekali na nivou šampiona jer ćemo te kvalifikacije igrati zbog tužnih i dužnih roma.

Tražim samo da NINKOVIĆ i BABOVIĆ ne vide terena, ništa više.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ne znam sta da mislim? Bio mi drag kao igrac, ali nesto mi ne deluje kao dobro resenje za trenera , cisto licni utisak. Od ljudi koje vode klub nisam ocekivao nista ozbiljno i odlucno tako da se nadam da nece biti krpa. Zelim ti da radis sto samostalnije u interesu FKP. Dobro dosao.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Gde je onaj decak sto se kleo u ban da dolazi paun...
Gore od kize ne moze
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.461
Reaction score
2.237
Ovo je vise iznudjeno resenje, ne verujem da ce dugo ostati na klupi FK Partizana. Najveci krivac za takvo stanje u klubu sto rezultatskom sto igrackom pored bivseg trenera je i uprava kluba ako ona ne napusti klub onda i izbor novog trenera nema nikakav znacaj za spas ove sezone koj nazalost je otisla u qurac.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
@House
Nije on kriv......covjek zvani DUH je, mimo svih ocekivanja, zakazao jbg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top