Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Zanimljivo je da nekolicina psuje Vucelica a sad su odjednom odusevljeni njegovom odlukom koja je u najmanju ruku skandalozna...
Ko ce to da da novac za pojacanja, da nece mozda prodaja Nemanje Mihajlovica?

Svaka odluka koja odlaze dobijanje predsednika i UO kakav god da je je uzasna po FKP.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Na pučini ostaje pukovnik Kgb Voochela, Mile Burek i general.
Sjebao ih Zec samo tako.
Rekoh da je Zec nepobediv.ruska škola :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
@krme

Lepo je napisao AR. Da li sam pre za Zeca, Vucelu i ostale lopove ili za nedica, bika, djuru i struju koju podrzava kreten i terza. Ipak mi je bliza prva opcija.
Iako su govna i jedni i drugi.

Kako izgleda kad pobedi nediceva struja videli smo u kk. Ikebana 100% , a trofej mozemo da vidimo samo na Sosu u nekoj emisiji tipa secanja.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Znači, tebi je ok da ostanu ovi? Da se PFK brani lažiranim prebrojavanjem glasova? Da Vučelić i Vazura smiju da uđu u prostorije PFK? Da je pukovnik Božović obezbjeđenje kluba?
Onda ništa...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
A sta nam je alternativa... kad god smo mislili da ne moze gore uvek nas je neko jos vise zavio u crno.

Ja mislim da je zekina opcija manje zlo od ,,opozicije". Cim vidim da ih cigani sa juga podrzavaju odmah,mi je sve jasno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.298
Reaction score
18.588
Локација
Kej Republika
Karaju se preko kluba. Pa lepo baš. Ko ce da obezbedi budžet? Pojačanja? General možda? Ili Lemi Burek?
Mi smo tek najebali izgleda. Jebo me i ko me navuče na Partizan. Joj, ćale ćale.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ima li neko pametan da objasni ovo oko prinudne uprave?
Da probam:
Preveslao i prejebao ih dugouhi za medalju.
To ce da se vidi sad brzo kad krene buka sa druge strane.
Radna grupa ne moze vise vremenski da funkcionise.
Pretile su privremene more od strane ministarstva.
Sad nema sanse za to.
Razni direktori zelenila,eps i ostalih kuraca i palaca sto su rekli na skupstini Partizana rekli su,tamo vise da divljaju nece da moze.
Nema vise onakve skupstine,pokoj joj dusi.
Pozicija dobila i do 6 meseci vremena da smisli sta i kako je najbolje za nju.
Ne za medalju nego za sve tri medalje ih je dugouhi prejebao.
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Znači, tebi je ok da ostanu ovi? Da se PFK brani lažiranim prebrojavanjem glasova? Da Vučelić i Vazura smiju da uđu u prostorije PFK? Da je pukovnik Božović obezbjeđenje kluba?
Onda ništa...

A tebi je ok da udje premijer u klub sa sve ciganima i radovcima na celu????
Da coki i terza upravljaju klubom, a da placeni batinasi samaraju sve neistomisjenike?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Kad vidim Vazuru smuci mi se, ali sve sumnje oko toga koga bih podrzao same se otklanjaju kada se iz suprotnog tabora promole njuske poput Dragana Djurica, SN(edića)S i cigana sa JUGA.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
A kosarkaski klub brze bolje izdao saopstenje da njihov predstavnik nije glasao za ovu odluku sportskog drustva hahaha, pa ne ocekivali smo da cete se slikati sa Vesicem i Covicem a gurati Vucicu prst u oko. Sad Tomic i Ilijev imaju vreme na miru da odrade prelazni rok kako treba, ako Bog da udjemo u grupu LE i dobro krenemo u prvenstvu, sve je na njima pa da ih vidimo. P.S. Jebi Zeko glupe sns cigane!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@27
Bruko.
Gazda, tjeraj mene ili ovog bota odavde. Čovjek hladno podržava krađu glasova na Skupštini Partizana.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ova odluka samo znaci vise nemira po mediji i prepucavanja od nekog mira nema ni govora..Zec vise nema vecinu i to je njemu sada definitivno jasno...

..nadam se da ce sada otjerati Trbojevica jer su mu vec uzeli auto pa neka zavrse prljav posao do kraja...picke.
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Milo mi je sve sto je protiv interesa sns-a, krvi im se napijem. KK Partizan podredjen Vucicu da je to ogavno, muka mi je od tih izdajnika.
Jasan cu biti, ako je Jug za crne, protiv bijelih onda MI Grobari treba da budem za bijele, jer iako nismo sigurni da je to najbolja opcija onda bar mozemo biti sigurni da nisu ti koji su poslati da uniste Partizan. Proci ce i ovaj pakao, punicemo kucku.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Da li je moguce da cemo opet da se podelimo i to oko 2 lopovske struje.:buhaha:buhaha

Ja stvarno ne znam kako neko moze da podrzava bika, djuru, nedica i cigane sa juga.

A sto se tice KK. SRAMNO JE NA STA JE TAJ NEKAD SLAVNI KLUB SPAO. Da se ogradimo sto pre slucajno da nam ne zavrce vodja usi:puke
 
Top