Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.826
Po meni ispravna odluka, cija god bila, jer od ovog takmicenja nema 'leba.Jedino sto je ovo trebalo da uradimo jos u grupnoj fazi, a ne pred punim Pionirom.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Ма није могуће да смо их пустили? што не рекоше то Новици него се изломи овде док остали гледају..

Половина тренутног играчког састава ККП је увреда.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Naravno čim ja odem na tekmu moramo da izgubimo od indijanske ekipe.. moram da se vratim na staru odluku.

Ratkovici odmah raskid ugovora..

Idemo dalje
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dobro je ispali smo iz ovog sranja...sacuvat cu nesto zivaca za ostatak sezone. Sto kazu seljaci u Bosni...uvar je i to. Ratkovica, Majstorovic, Frenk...ovo je stvarno horor momci...jbg nemam sta drugo reci.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Auuu jebote, kakva energija, kakva igra :respect

Mi ovakvom energijom mozemo da dobijemo svakog, bravo svima koji su bili na terenu!
Necu nikog da kritikujem, video sam ono sto sam zeleo!

MIHAAA ANDRIC!!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Najgore mi od svega sto ispadamo od ekipe koja je od nas losija i to ne malo...
Evo da vidimo na cemu smo, ispusili za kup( najveca sansa za trofej u sezoni), ispali iz ove lazne evrolige, sad kao treba da necemu da se nadamo u ABA ili KLS ... smeseno, videli smo kad ciganima zagusti sta rade.
Hatcher covek na aparatima dok se vrati u formu procice sve.
Slavicu dan kad ono drvo Robinson ode iz Partizana, veze lik nema , ne zna ni da vodi loptu ni da polozi :banghead
Poslednji napad nije imao ko da resi zato sto su prisutni imali muda kao pauk, to je jedino Novica mogao...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Vise i od titule zelim da Robinson ne zaigra u dresu Partizana vise nikada. Gluplje i beskorisnije stvorenje nismo imali u dresu od osnivanja. Pridjemo na 9 razlike i veze cova promaseno polaganje, ciglu sa trice i izgubljnu loptu. Onda se opet vratimo i bacanjima nas jebe i glupim faulom nad najboljim suterom kad su jedva loptu ubacili. Bukvalno se gluposcu poseres na trud ostatka ekipe da se vrati u zuvot sa -24. Dzaba teatralna bacanja i lozenje kad nema pojma.

Elem, nadam se da je Dzikic video od Canka da se itekako zona sa ovim timom moze koristiti. Posle onakvog otvaranja vratili smo se u utakmicu i cak i poveli serijom kada smo se tako branili.

A bogme krivica lezi i u prvom mecu i umesto da smo jako priveli kraju otisli smo na revans samo sa plus 2, nadoda se cinjenica da smo desetkovani nije da smo neke sanse imali, ali eto, valjda se nesto naucilo iz ovoga. Bukvalno smo ispali za onu tricu kada nismo odbranili 3 napada sekunde

Velickovic premoren na kraju vukao ekipu (a i tu je morao da zrtvuje peti faul jer onaj idiot nije), Andric i Vrabac koji se bacaju po terenu, Pot koji prati u stopu MekFedena i zaustavlja ga, Bircevic koji kuca u facu za 2+1... Ne mogu da zalim, ali mi je jako krivo sto se ovako ispade...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Meni iskreno svejedno sto smo ispali iz ovoga(jos kad sam video da igramo u petak pa nedelju pa smo trebali u utorak da smo prosli sa Tenerifima,a mi bolnica pokretna,ne mozemo za basket da se skupimo,a kamoli kosarku) Jedino sam se nervirao kada je na terenu bio "Majstor", zeludac odmah pocne da boli,on je jedna baba prava(izvinjavam se babama koje su jos pokretne i pune zivota),energija 0000,pamet isto takva, ja se ne secam da smo mi ikada imali ovakvog igraca izgubljenog u prostoru i vremenu,jos ne udje ,tri greske napravi.
Robinson isto gresi ko lud,ali bar skoci poneku,baca se, pokusava.
Svakako nas najveci zajeb ove godine Majstor,valjda smo ga potpisali na sezonu samo,sto ga mrtvi Metalac ne uvalja nekom drugom.

Svima ostalima svaka cast na borbi i energiji,jednostavno nismo ekipa koja moze da igra 7 utakmica u 10 dana,sada sve skoncetrisati na polufinale Aba lige,nadam se da ce strucni stab tempirati formu pa sta bude.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ne znam zašto ali sam tačno znao da ćemo knap izgubiti i kad je bilo minus 20-ak.
Nije mi jasan Andrićev pokušaj "sa zemlje" kao i to šta je želio u zadnjem napadu.

Imali smo 22 izgubljene lopte, 12 promašenih slobodnih bacanja.

U zadnjoj četvrtini Robinson maši zicer, Birčević maši zicer, njihov igrač
daje koš uz korake i priznaje se... i na kraju ukupno izgubimo 2 razlike.

Volio bih da znam ko je odgovoran što je "pola ekipe" bolesno.

:napred Partizan
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Ako je umor amnestija od gluposti I promasenih polaganja onda OK, oprosteno.. Andric je Andric I svaka mu cast za borbu, svi krive njega pored zivog reprezentativca Bircevica.. pa ne ocekujem da Ratkovica bude igrac utakmice nego on, a on igrao kao baba pokojna...
Pitanje: da li smo se malo obrukali pred bracom grcima tj navijacima PAOKa.. ?
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.826
Ма није могуће да смо их пустили? што не рекоше то Новици него се изломи овде док остали гледају..

Половина тренутног играчког састава ККП је увреда.


Naravno da im se nismo sklanjali, ali da Gordon ne moze da odigra ni sekund, to sumnjam.Evidentno je cilj bio da svi prezive ovu sedmicu, a rezultat kakav bude.Trebalo je celo takmicenje gurati rezerviste pa sta uradimo.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Rekao bih i ja mnogo toga veceras igracima, prvo domacim pa stranim, ali nema potrebe. Glava me boli od izgubljenih lopti, promasenih slobodnih, njihovog sramnog sutiranja trojki besomucno i one ulaze li ulaze. 40p su nam dali iz suta za 3p. Ali nema veze u glavi mi samo zvoni:

I SVE NA KURAC PARTIZAN JE SAMPION


:napred Partizan
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Oki@
Neće ih voditi nigdje, ni njega, ni Majstorovića, još uvijek ih čekamo... čekamo ... čekamo... i odosmo u tri lijepe čekajući ih.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Jedno je kritikovati posle poraza, a drugo je vredjati.
Poeni.
 
Последња измена од уредника:

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
Играли смо без Хечера, Маринковића, Гордона, и Копривице, плус Миха и Луки играли болесни. Тотално нереално је било очекивати било шта осим убедљивог пораза кад играш против било које екипе ЕЛ/ЕК квалитета (по старом формату такмичења 24+36). А и поред тога момци су изгинули на терену и да смо или бар мало боље шутирали слободна бацања, или да су они промашили бар једну од оних силних тројки са почетка ове, или финиша прошле утакмице, ладно би прошли даље овако осакаћени вирусима.

Штета што се толики труд није вратио. Штета и због финансијске стране јер ем би добили неку лову за пролаз даље, ем би опет био крцат Пионир против Тенерифа. Штета због много чега али ко зна, кад се рањеници врате у строј и кад Џиле поново построји трупе, ови тесни порази и исказано јунаштво може много тога да донесе на психолошком плану у финишу регионалне, и после у домаћој лиги.

И још нешто. Нестварно је са колико енергије, а и учинка, играју Луковић и Андрић с обзиром на то да су практично до јуче били на инфузији, и да су у претходних 6 дана одиграли већ четврту утакмицу без обзира на болест. Или трећу ако не рачунамо Дунав. Браво јунаци!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ja bre ne znam sta ste vi neki sad silno razoracani?! Pazi majku mu!
Ajde bre kako cas nije sramota!

Fala bogu isladosmo iz ovog kupa hanke paldum.. pa mi u klubu nenamo pare za pristojan smestaj u nišu gde neće da nam potruju igrače, a kamo li za avion do Tenerifa.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ajde za Majstorovića i da shvatim, on je ovakav nikakav od početka u Partizanu, a do sada se ni mala naznaka nije pojavila da će se bilo šta promjeniti u skorijoj ili daljoj budućnosti.
Ali šta je se jebeno dogodilo sa Ratkovicom, čovjek ima izgubljenu loptu čim priđe stolici za izmjenu. On je barem na početku pokazivao da igra glavom i da nije neki srljator, a sada je sve kontra onoga što je bio na početku, ne shvatljivo mi je u potpunosti.
Svaka čast Novici, Andriću i malom Potu, koji je junački odmijenio Hečera, i večeras a i na kupu.

Edit: Kolega Winter me podsjeti i za brata Lukovića, ali o njemu je suvišno bilo šta pričati. Momak je jedna velika BRATINA, i u to sve staje. Srce na terenu u svakom dijeliću sekunde koju je proveo na terenu, i to je tako od dolaska do danas. :respect:respect:respect
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Slazem se. Vecini bravo za borbu u datim okolnostima a Birca malo neka se zapita sta radi..
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.696
Локација
Uroš Luković, čovek igrao večeras uprkos zdravstvenom stanju i smrtnom slučaju u porodici. :respect:respect:respect

Miha Andrić, bolestan već par dana, izginuo danas, odličnu odbranu igrao na Mekfedenu u drugom poluvremenu. :respect:respect:respect

Novica Veličković, jednostavno - :respect:respect:respect

Robinson se bori, skače po lopte, stalo mu je, respekt za to sve, ali...

Stefan Pot korisniji igrač od Ratkovice trenutno, jednog od njih dvojicu potpisati za sledeću sezonu za bek ap pleja, Pot bliži tome za sada, odličnu građu ima, snažan je, plus dosta mlađi od Ratkovice. Danas više puta aktivan u skoku.

Birčević u kontra ritmu tokom cele utakmice, uplašen da šutne trojku i zicer pred kraj utakmice. Jedino dobro ono kucanje uz faul.

Majstorović, ne znam. Totalno drugi igrač od onog iz Metalca. Psiha ga ubi.

Vrabac standardno, aktivan u skoku i odbrani, napad promenljiv. Da se pitam, njega bih potpisao na 3 godine, posle 2 prodao. Ima potencijala, ima fiziku, kao i Marinković. S tim da Vanja ima mnogo bolji šut od njega, dok Adin bolji ball handling od Vanje. Ali za sada, oni su nam budućnost, mogu nam donesti prihod, treba im dati višegodišnje ugovore ukoliko ih nemaju.

Ajmo da osvojimo tu Aba ligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top