Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Iskreno se nadam da je Djukić svestan da mora da napravi ekipu koja može da daje više golova nego što golmani mogu da prime...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ako dodje Suma cini mi se da bi sve ovako trebalo da izgleda:

...........Evropa: 4-2-3-1.................................................Prvenstvo: 4-4-2 romb

1604871_FK_Partizan_Beograd.jpg
1604872_FK_Partizan_Beograd.jpg


Imam osecaj da cemo u prvenstvu da bacamo petarde bar svako drugo kolo, a u Evropi ocekujem da prvi put udjemo u LS bez drame :)

Ovde Kosović dečko ne može sam sa Evertonom. Moguće samo Radin, Marjanović ili Jevetović. Previše je mekan on, a biće ultra ofazivni Partizan sa Sumom. Tako da se od njega očekuje previše defanzivnih zadataka, a on je tu stvarno loš.

Drugo Mihajlović out - Đuričković in, i Đuričković i Suma menjaju strane.

Nego da dođe Suma pa će mo lako.

:pfc::pfc::pfc::pfc::pfc:
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Nisam taj sastav i formacije pravio prema sopstvenim zeljama vec na osnovu toga sta (verovatno) mozemo da ocekujemo od Djukica na osnovu onoga sto je vidjeno tokom priprema.... Ja mislim da Djukic preferira i Kosovica i Mihajlovica pre nekih ostalih igraca sto se vidi evo upravo dok pisem ovo protiv Urala
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Nadam se da Cirkovic nije ni u planovima Djukica, jer kad bude servirao nekom loptu na 10m, ili kad ga preleti lopta usled pogresne procene, ili kad ga pretrci kornjaca najsmesnijim poludriblingom, bice, ma idemo na duplu krunu, mi i nismo za evropu, samo nam ometa prvenstvene utakmice i sl.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Brate odakle ti potreba da napises ovakav post? Koji kurac...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Nadam se da Cirkovic nije ni u planovima Djukica, jer kad bude servirao nekom loptu na 10m, ili kad ga preleti lopta usled pogresne procene, ili kad ga pretrci kornjaca najsmesnijim poludriblingom, bice, ma idemo na duplu krunu, mi i nismo za evropu, samo nam ometa prvenstvene utakmice i sl.
A ja se nadam da si ti u uzim planovima svih moderatora ovog foruma :D
Daj neku situaciju gde Cirkovic ispada kao amater.....onomad protiv Totenhema npr...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Ja ću da ti dam situaciju gde ne znam da li Ćirković ispada amater, ali je zato samo jedan nemi posmatrač sva tri Zvezdina gola...
Izvol'te, visoki momak, broj 13 na dresu...nadam se da je i Đukić odgledao isti snimak...

https://www.youtube.com/watch?v=J3fD11MGZLg

Naravno, Ćirku, nama i Partizanu želim sve najbolje, imao je i jedan Taribo West lošu utakmicu (i to baš protiv Zvezde), što ne znači da je bio loš štoper i da nam nije pomogao da uđemo u LŠ, ali jebiga loš dan je loš dan, loša reakcija loša reakcija, a poraz u bitnoj utakmici (posebno derbiju!!!) mnogo boli...ali eto...stvar je u tome da se kod fudbalera dobro ponavlja a da se loše (ako je ikako moguće) što više izbegne...
Dakle nadam se da Đukić kao nekad vrlo kvalitetan štoper (iako, jebeš ga imao je i on baš teških poraza u karijeri) zna šta radi sa Ćirkom te da očekujemo mnogo boljeg Ćirka u 2017.-oj, nego što je to bio u 2015.-oj...

Najbolje od svega je to što je neki ,,novinar,, Mozzartsporta koji je popljuvao Fabrisija kao lošeg stranca štopera i igrača za primer uzeo baš ovu utakmicu - na kojoj Fabrisio nije ni igrao... :buhaha :buhaha :buhaha

Pa, 'ajde, verujte novinarima... :roll:
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Нисам знао у коју тему да ставим, а пошто смо овде пре неки дан писали баш о овоме, прочитајте одличан Ацин текст о сезонским картама.

Zašto je dobro imati sezonsku ulaznicu?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cirokovic nije stoper za Partizan. Njegov razvoj nije otisao u zeljenom pravcu iz mnogo razloga. Za neke je on kriv a drugi su splet okolnosti u klubu i strucnom stabu. On je ok momak i solidan igrac za JSL a to nije dovoljno za ono sto nas ocekuje u kvalifikacijama.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Cirkovic jeste igrac za Partizan, Partizan nikada nije imao u zadnjih ko zna koliko godina savrseni stoperski par,tako ce i ovaj biti sa manama,ali opet izguracemo, a Cirkovic ce biti dosta dobar ove sezone.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Kakvo je to pravdanje, nikad nije imao savrsen stoperski par?! Pa da tako nasatvimo, Cirkovic u timu.

Na strasne gluposti smo ispadali u proslim kvalifikacijama. Te greske odlaze samo godinama i kontinuitetom u igri. Bolje igre ce pruziti Miletic uz motivaciju kakva je LS nego Cirkovic koji ne moze.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Ovde Kosović dečko ne može sam sa Evertonom. Moguće samo Radin, Marjanović ili Jevetović. Previše je mekan on, a biće ultra ofazivni Partizan sa Sumom. Tako da se od njega očekuje previše defanzivnih zadataka, a on je tu stvarno loš.

Drugo Mihajlović out - Đuričković in, i Đuričković i Suma menjaju strane.

Nego da dođe Suma pa će mo lako.

:pfc::pfc::pfc::pfc::pfc:
..

Ne pamtim da smo igrali u evropi sa dva napadaca. Ako stavimo i jednog bice dobro a dva da ne spominjem.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
@Ilyasova

Pa da,tako cemo nastaviti kao i do sada,Partizan je to,ne znam kako do sada nisi naucio,uvek se nesto krpi i negde skripi.

Druga stvar ja stvarno mislim da ce Cirkovic biti dobar ove sezone, i da nam najvise zavisi od sredine kakva ce odbrana biti,ako je samo Everton bude igrao ne pise nam se dobro,makar imali Ramosa i Bonucija pozadi.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ako Boze zdravlja prodjemo Buducnost u Q2, potencijalni rivali u Q3 pa i Q4 su nam upravo ovi:

Apoel
F91

Zalgiris
Ludogorec

Karabah
Samtredia

Hibernians Malta
Salcburg

Bate Borisov
Alshert

Zilina
Kopenhagen

Zrinjski
Maribor

Linfild
Celtic

IFK
Legia

Olimpijakos

Mogao bi neki skauting da se napise o ovih 19 ekipa, kako su npr ovi iz Q1 igrali, koga su doveli, koga ostali dovode, itd.
Ja sam optimista kakav nisam bio od 2003. Jos ako stvarno dodje Suma, to je to, ulazimo u grupe LS, stavljam potpis.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Maribor i Krabah bi bili poklon sa neba. Moze i ovaj Bate Borisov nisu ni oni neki bauk kao sto smo vidjeli. Salcburg je nezgodan, ali su izrazito domacinska ekipa. Definitivno nisu ekipa koja puno mari za odbranu i igraju na gol vise uvijek. APOEL nije kao sto bio prije dosta je slabija ekipa nego sto je bio proteklih godina. Mogli bi i sa njima igrati egal. Ostale ekipe su dosta jace od nas i stvarno bi trebalo cudo da ih prodjemo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
A da prvo mi prođemo ove cigane iz CG ? Ko god dođe posle mi nismo favoriti tako da samo polako
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ove iz Cg prolazimo kao kroz sir... A za sl kolo treba imati sreće...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Ja zelim Seltik od kad znam za sebe i pored svega sto smo proziveli i sto prozivljava spski fudbal vise mi je muka provlacenja protiv nekih azijskih klubova - red je da zeleno beli dodju na jna i da vidimo od cega smo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top