Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Nadam se da ce danas da se nastavi ono pozitivno ludilo od prosle sezone i medju navijacima, a posebno medju igracima. Djukic mora da shvati da je on bitan dio toga, i ne samo na treninzima i utakmici, nego i na konferencijama. Sve mi isto vrti i sve je fino. Nisam gledao cijelu protiv Buducnosti tamo pa zato nisam nista ni pisao, ali velika je steta a i bruka sto smo ono dopustili.

Od danas moramo da se nalozimo i jedni i drugi, i navijaci i igraci, a trener da to kanalise jer ne smijemo samo kvalitetom igraca ici na ove dole.

Macvu nisam imao prilike da gledam, ali protiv njih uraditi ono sto je trebalo jos protiv Buducnosti, dakle, makar sa tri gola razlike pa tek onda dopustam neke sebicnosti ili opustanja.

Ajmo crno-beli!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mnogo vazna utakmica danas, prosle godine smo u prva 4 kola pustili cigane da se odlijepe. Ako krenemo dobro nemaju sta da traze..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Trebalo bi da se desi ogromno iznenadjenje pa da Partizan ne dobije ovu utakmicu. Iako mi je draga, Macva je jedan od glavnih kandidata za ispadanje, sponzora jakog nemaju osim grada, a Sabac je valjda jedina opozicija u Srbiji, ne mozete ni zamisliti sa kakvim se opstrukcijama susrecu. Para nema niodakle, duguje se igrackom kadru koji nije nesto pojacan u odnosu na drugu ligu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Leo nije ni na klupi ? Zanimljivo

12 Kljajić Filip
26 Miletić Nemanja
73 Miletić Nemanja
23 Ostojić Bojan
6 Ćirković Lazar
21 Jevtović Marko
27 Kosović Nebojša
10 Janković Marko
55 Pantić Danilo
32 Đurđević Uroš
3 Tavamba
KLUPA
61 Jovičić Marko
4 Vulićević Miroslav
7 Mihajlović Nemanja
20 Suma Sejduba
22 Ilić Saša
25 Everton
99 Jovanović Đorđe
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Interesantan spisak igraca koji su usli u protokol za vecerasnju utakmicu. Leo nema ni na klupi, takodje nema ni Djurickovica, sta znaci da ce i on poceti mec protiv grka.

Sa druge strane Pantic u prvih jedanaest, kao i Miletic na desnom beku.

Srecno momci!!!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Slušao sam Voju kada je pričao o istoriji Partizana i kako je Partizan uvek u istoriji( bivša Juga) gubio od malih timova, pa zato nije ni osvojio više titula. Ali ono što mi je bilo interesantno je to da je rekao da smo izgubili prvu utakmicu baš protiv Mačve kada je ona ušla u prvu ligu.
Mislim da to danas neće biti slučaj.
3-0 za nas, i da vidimo Sumu i Leonardov osmeh i Đukin gol
Danas se kreće u odbranu Titule, doduše protiv države i njenog sistema, ali kada smo mogli jednom možemo ponovo.
I idemo onu
:pfc: Uzalud trud ,džaba vam sve i vlast vas gura ,al opet ne ide Doš'o je kraj moj cigane ništa od titule ni ove godine Umire nada gotov je san Šampion je opet PARTIZAN
:D:
:partizan_fan:

P.s videh da nema Lea, jebiga idemo dalje...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Negde pročitah da Leo,Djuričko i Vule odmaraju danas.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Jedna od retkih utakmica koju cu nazalost morati da propustim zbog zdravstvenih razloga, ali se nadam dobroj poseti, finoj igri i ubedljivoj pobedi. Da se zagrejemo za cigani kako treba.

Zasto nema Lea u protokolu? Je l' uprava kriva za to ili?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.913
Reaction score
7.819
Djukic svakodnevno potvrdjuje nemanje pojma.
Sta ovaj sastav testira kao napredak na standardni tim za mec sa pirejskim ciganima?

Makar nek odmore prvotimci za mec sa olimpiakosom. Bodovi danas ocigledno u drugom planu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Meni samo nije jasno sto ne moze malo i Miletic da odmara,moze i krilo-bek Monir protiv Macve,ne verujem da imaju super-ubitacna krila mada mozda gresim. I mali Djole da se ubaci u vatru da se vidi kako reaguje,kada ako ne na ovakvim utakmicama??
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Umesto da ovu jednu utakmicu pre Ciganijakosa iskoristi da koliko toliko istestira najbolji tim na terenu on covek izvodi sastav koji ni na treningu nije igrao i to u prvom kolu.Leonardo ni na klupi? Videcemo na sta ce ovo da lici
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Djukic izjavio da Leo nije bio juce na treningu, pa samim tim nema ga ni u protokolu
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Sramna poseta, ne znam sta je sa navijacima Partizana? Leonardo moze otici jos veceras, sto se mene tice
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Ne kontam ovo tumbanje ekipe../

A leonarda treba pustiti... i razici se ljudski
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Dobro je, neka svi igraju. Imamo mi kvalitet u timu sa domace takmicenje i uz to da odmaramo najbolje igrace za najvaznije utakmice. Ja imam poverenje u Djuku da vidi na treninzima ko i sta najbolje moze i ume.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Naravno, jedini ja ne mogu da gledam tekmu. Tu gde smo trenutno, je toliko spor internet, da pola sata traje da uđem na forum, a gledanje streama, je misaona imenica. Kako izgledamo?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Sto bi rekao komentator, nekako bez Leonarda i lopta ide brze :D
A ne da je prosto u pitanju ocajna ekipa Macve.
Sve sam sigurniji da cemo do kraja prelaznog dobiti lijevog beka, izludit ce Djukic sa Mileticem :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Cirkovic jednostavno nije igrac za Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top