Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Nemoj Tribale i Albance, Tribali ipak ne znaju igrati moderan fudbal :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Није нам баш нарочито ишло задњих иксиксикс годиница, али ако Трибали победе Келте у гостима, одосмо на Мондијал, али то је више за тему Сорабски футбал...

...али пошто смо на теми Лига Европе, рећићу само, да без обзира не дебате о томе ко је ког подријетла, и којим је језиком Александар Македонски изговарао (и јео) гравче на тавче, и који је народ најстарији од најстаријег - цела Европа по хумкама, гробовима, сахрањивањима и спаљивањима предака говори о томе да је Гробара и Хулигана овде одувек било!
Гробари са'рањују, Хулигани спаљују, али то му дође на то (исто) - само је смрт сигуран посао...

:pop:pfc::ziveli:pfc: :prekrsti
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
@fkloznica

Zavisi kako ides i odakle letis. Ako ides avionom najjeftinija varijanta ti je WizzAirov Nis-Bazel-Nis (oko 100 Eura) pa posle toga Tuzla-Bazel-Tuzla (tebi bliza cenim oko 150 Eura). Posle vozom Bazel-Bern-Bazel (voz je 41 Svajcarski franak znaci oko 35 Eura u jednom pravcu). Plus imas da platis voznju sa aerodroma do zeleznicke oko 5 franka u jednom pravcu. Varijanta bus umesto aviona cenim da ne bi bila puno jeftinija. Bukvalno sam jednom u zivotu isao u tom pravcu busom i karta od Nisa do Ciriha bila je 8000 dinara u jednom pravcu (ne znam da li su cene pale od tada).

EDIT: avionske karte BGD-Cirih-BGD nisu ispod 170 eura povratne, realno i puno skuplje

Moze li link za tu kombinaciju iz Nisa do Bazela avionom?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
https://www.skyscanner.net

Ovo vam je braco najjaci sajt za pretragu avio letova, obuhvata sve kompanije i low cost i ove regularne. Ja sam nasao od Tivta let za 66e jer obuhvata i neke sajtove koji imaju dodatne popuste kod odredjenih kompanija, recimo direktno na Air Srbija je karta bila oko 10000 din a na montenegro airlines 83e.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Naravno vodite računa da pretraga ne ide sa istog naloga i ip adrese, pošto se cene povećavaju od učestalih pretrga iste zbog algoritama nekih ;)
Takođe pretraga utorkom je jeftinija...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jang bojsi za drugo mesto?
Nama su konkurenti za drugo mesto svi :) ... grupa je takva, vrlo ujednacena, gde mi mozemo biti prvi a mozemo i poslednji. Deluje da su na papiru Ukrajinci najjaci, a u stvari mislim da su Svajcarci za nijansu jaci od njih, sto su i pokazali izbacivsi ih u dvomecu, iz kvalifikacija za LS.

Ja opet kazem, ne zanosim se prolaskom grupe, nadam se tome ali smatram da to ipak nije realno. Mnogo smo poleteli i sad odmah upisujemo vec 2 pobede kuci protiv Jang Bojsa i Skenderbega, i trazimo gde cemo jos da iscupamo jos 3,4.
Bicu zadovoljan ako zavrsimo takmicenje sa 5,6 bodova... samo da prebacimo 3, i dodamo jos neki poen koeficijentu.

Dinamo je bolji od nas i Jang Bosja za dva koplja bez da preterujem. Iako im je otišao najbolji igrač u Dortmund. Jang Bojs je od nas u prednosti na svom terenu jer igra na veštačkoj travi, a ima bolji raspored. Jer posle nas idu u Albaniju. Nama posle njih dolazi Dinamo pred praznim tribinama, gde će sigurno UEFA dozvoliti 100 fašista iz Kijeva, da navijaju. Pa onda idemo u Albaniju.
Mnogo zajebano... Mislim takođe da je Jang Bojs u ovom trenutku bolja ekipa od nas ne toliko mnogo kao Dinamo, ali su za nijansu bolji. Pogotovo su favoriti kući. Ali ima ima i toga da smo se mi pojačali, pa ćemo da vidimo na šta to liči već idući četvrtak. Da imamo bolji raspored bio bih mnogo veči optimista.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Niš — Bazel je najpovoljniji a brza varijanta ali je skupa u varijanti odlazak utorak—povratak petak,jeftinije je odlazak utorak—povratak utorak,samo se onda mora obezbedediti noćenja za tih 6 noći,najbolje ko ima nekog gore.Dan posle žreba povratna karta je mogla da se kupi za 70e.Ja sam je kupio nekoliko dana kasnije za 105e.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Dinamo je bolji od nas i Jang Bosja za dva koplja bez da preterujem. Iako im je otišao najbolji igrač u Dortmund. Jang Bojs je od nas u prednosti na svom terenu jer igra na veštačkoj travi, a ima bolji raspored. Jer posle nas idu u Albaniju. Nama posle njih dolazi Dinamo pred praznim tribinama, gde će sigurno UEFA dozvoliti 100 fašista iz Kijeva, da navijaju. Pa onda idemo u Albaniju.
Mnogo zajebano... Mislim takođe da je Jang Bojs u ovom trenutku bolja ekipa od nas ne toliko mnogo kao Dinamo, ali su za nijansu bolji. Pogotovo su favoriti kući. Ali ima ima i toga da smo se mi pojačali, pa ćemo da vidimo na šta to liči već idući četvrtak. Da imamo bolji raspored bio bih mnogo veči optimista.
Ne znam, meni se nas raspored svidja, dve za reddom igramo sa Albancima, bolje nego sa recimo Dinamom, jedino gostovanje gde mi imamo objektivne sanse za pobedu je Skenderbeg, tako da to nije bas lose. Dinamo Kiev jeste dobar, ali od rata tamo, nisu to iste ekipe i ista liga, bolji su od nas, ali ne bas za dve klase. Nisu bolji od Olimpijakosa, po mom misljenju, jos im je Jarmolenko u najmanju ruku ono sto je nama bio Leonardo. Jang bojs je potcenjen onoliko koliko je i Dinamo precenje, to su dve slicne ekipe po kvalitetu, kod kuce mozemo da se nadamoda necemu, a u gostima moramo da prevazidjemo sebe, ako se poajacanja uklope i pokazu kvalitet, verujem u prolaz.
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
I ja mislim da imamo dobar raspored, lepo smo igrali na kontru protiv Videotona. Jang bojs ce morati da napadne tu prvu utakmicu.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Vidim da nasi masovno kupuju C sektor, tako da ce biti otprilike pola stadiona nasih navijaca. Idel neko sa foruma na utakmicu? Mozemo popit neko pice :)


Idem i ja na utakmicu i nabavili smo karte za sektor B12 gde su planirani navijači iz Srbije ( B12,B13,B14,B15 ).

Dobio sam info da je na naš stadion stiglo 1800 karata .

Navijači Partizana iz dijaspore su planirani za sektore iza gola B4,B6,B8,B10.

Jel zna neko koliko navijača bi imali ako bi napunili sve ove B sektore ?

Još ako popunjavamo i sektore C biće to lepa podrška !!

Avio karta povratna BG-Cirih 155 € bila prošle nedelje sa polaskom u četvrtak ujutro i povratkom u petak ujutro.

Čuo sam za neku kombinaciju dobru Tuzla - Fridrishafen manje od 50€ povratna karta ( 260km od Berna ) preko Wizz-a .
Ali ovo su ljudi vadili 2 dana posle žreba dal ima još slobodnih karata ne znam.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Koliko god da nas bude, sigurno je da ce nadglasati donace navijace :D bice nas sigurno oko 5.000.

Ajde da se javi taj admin sto me banovao i dolazi, ako ponese Stojketovu majicu oprosticu mu ruznu proslost :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
kao #52 zabiberi dva komada, bice ludnica gastosa sa sve pivom u rukama :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Idel neko sa foruma na utakmicu? Mozemo popit neko pice :)

Ide dosta ljudi sa Foruma, sto aktivnih, sto manje aktivnih clanova... Ja nesto nisam presrecan zbog vaskolike dijaspore jer tu onda moze svasta da se desi, ali bilo bi sramota da nasih navijaca bude manje nego albanaca kad im bude gostovao Skenderbeg.

Sto se tice nasih sansi protiv YB, one su minimalne, ali da vidimo...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja sam tražio poene za Jeftovića i Vuličevića, ali ok, brojevi ne mora da se znaju :D

Da vidimo sad u subotu kako ćemo izgledati, ali 100% sam siguran da nećemo izgubiti tamo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top