Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
YB bolji od Kijeva? Nema sanse. Izbacili su ih jer im je sudjen smijesan penal a posle jos golmanu lopta ispala. Kijev je bolja Ekipa od YB svakako. Obije ekipe su fizicki i tehnicki bolje od nas. Mnogi igraci pogotovo kod Kieva godinama igraju zajedno itd. Nase je samo da priprepimo taktiku i da odigramo najbolje sto mozemo u datom trenutku. Ako bude dovoljno za bodova dobro i jeste ako ne bude onda nikom nista. Sto se tice Skenderbega ajde da zanemarimo nacionalnu netrpeljivost i politiku. Oni su objektivno slabija ekipa od nas ali ne treba se zalijetati sa upisivanjem bodova. Oni definitivno ne gode kako nama tako ni Kijevu i YB. Nekome ce se zanedati, propustit ce par sansi i otece neke bodove sigurno. Treba pripaziti da to ne budemo mi.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Mi da bi imali povoljne rezultate i bodove u grupi moramo imati voljni momenat kao protiv olimpiakosa i realizaciju kao protiv videotona.

U suprotnom, gledacemo utakmice kao sto su bile protiv cigana i buducnosti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
5 bodova je neki naši max u ovoj grupi.. da je raspored utakmica bio bolji možda bi navukli i 8,9 bodova. Nisam optimista.

Hmmm, a ja mislim suprotno. Ova grupa je previse sarena za takve prognoze. Mi smo po tradiciji bolji na strani nego kuci a imamo mnogo bolji tim nego prije 3 sedmice. Jos nesto, grupu je lakse igrati nego kvalifikacije biti ne biti pritisak ne vezuje noge. Kao npr kuci protiv madjara...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mi da bi imali povoljne rezultate i bodove u grupi moramo imati voljni momenat kao protiv olimpiakosa i realizaciju kao protiv videotona.

U suprotnom, gledacemo utakmice kao sto su bile protiv cigana i buducnosti.

Ma bice igra na mnogo visem nivou.
Uhvaticemo ritam, idu nam utakmice u prvenstvu sa malo laksim protivnicima, i od naredne 4 igramo 3 kuci. Izmedju su Jang bojs i Dinamo opet kuci... kao i jedna kup utakmica... Mada, nesto su tumbali to zbog one odlozene sa Napretkom.
Kljucni deo grupne faze za nas su utakmice u 4. i 5. kolu, kada cekamo skendergerg i Svajcarce, a do tada cemo podici formu i uklopice se vec sva pojacanja.

EDIT:
u terminu kupa, 20. septembra se igra odlozena utakmica 6.kola protiv Napretka. Dakle jos jedna vise na svom terenu!
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Raspored nam baš i ne ide na ruku.
Švajcarska , kući Dinamo , pa gostovanje u Albaniji u periodu kada ekipa nije uigrana , jer iskreno sastav koji je počeo kvalifikacije i onaj koji će istrčati u Bernu imaće 4-5 a možda i 6 izmena .

Kljajić-Stojković
Ćirković-Miletić ili Mitrović
Miletić- Antonov
Djurdjević-Solomon ili Ožegović
Leonardo-Tošić

Uz to da će možda Tošić desno a Janković levo..

Opet na sve očekujem borbu za plasman dalje a onda Ivice u decembru realizuje nagazne bombe..
Za koga- videćemo..
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Sve osim dve pobede nad Albancima smatram vecom brukom od Fljarmurtarija koji je kolo kasnije pobedio Barselonu (pa ispao u revansu). Albanci ne znaju da igraju fudbal, zalutali su u njega na svim nivoima a to sto mi imamo odnose sa tom drzavom i narodom kakve imamo smesno je mesati u fudbal. Sto se ostalih utakmica tice osim verovatnog poraza u Kievu (takodje iz ne samo fudbalskih razloga) mislim da je sve moguce.
Ja sam recimo da me nije mrzelo sve sto imam bio spreman da dam da cemo mi onaj Thun da zgromimo tamo jer ja u Beogradu goru ekipu video nisam, kad ono medjutim
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Vidim da nasi masovno kupuju C sektor, tako da ce biti otprilike pola stadiona nasih navijaca. Idel neko sa foruma na utakmicu? Mozemo popit neko pice :)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Bila je u Viber grupi poruka i objašnjenje da se koeficijent računa tek onda nakon što osvojimo 6 bodova. Dakle i sa dve pobede mi smo i dalje na istom koeficijentu.
Ne znam zašto je ta poruka obrisana i ne mogu da vam kopiram, ne znam da li je to pravilo tačno? Nisam tražio ali posle toga što sam pročitao zainteresovalo me jer nisam do sad to znao.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne znam kako se racuna koeficijent tek posle 6 bodova, mislim da mi imamo 2 boda garantovano, nereseno je 1 bod, a pobeda 2 boda, npr jedna pobeda i jedna neresena bi nam doneli 3 boda za koeficijent. Tako sam bar ja shvatio. Mozda su i obrisali zato sto su lupili. Ulaskom u grupe imamo 2 boda garant, ali se ta 2 boda ne sabiraju sa osvojenim bodovima u grupi. Dok liga sampiona donosi 4+ sve sto osvojis u grupi.
 

pfcPrijedor

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2008
Порука
411
Reaction score
7
Локација
Prijedor, Zapadna Srbija
Nije tacno. Dobili smo 2 boda za ulazak u grupe i u grupi prva 2 koeficijent boda se ne racunaju (1pobjeda ili 2 remija) sve preko toga se racuna.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zna li neko koliko grubo može da izadje u novcu odlazak iz Srbije na taj meč i onda povratak sutradan za Srbiju ? Znam da je off ali ako nije mnogo..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Sa ulaskom dobili smo 2 boda e sada kao sto je rekao kolega iznad pobeda nosi 2 nereseno 1 bod. Znaci treba nam pobeda ili 2 neresene da izjednacimo ta 2 boda sve sto osvoimo nakon toga nosi nam plus poene za koeficijent
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@fkloznica

Zavisi kako ides i odakle letis. Ako ides avionom najjeftinija varijanta ti je WizzAirov Nis-Bazel-Nis (oko 100 Eura) pa posle toga Tuzla-Bazel-Tuzla (tebi bliza cenim oko 150 Eura). Posle vozom Bazel-Bern-Bazel (voz je 41 Svajcarski franak znaci oko 35 Eura u jednom pravcu). Plus imas da platis voznju sa aerodroma do zeleznicke oko 5 franka u jednom pravcu. Varijanta bus umesto aviona cenim da ne bi bila puno jeftinija. Bukvalno sam jednom u zivotu isao u tom pravcu busom i karta od Nisa do Ciriha bila je 8000 dinara u jednom pravcu (ne znam da li su cene pale od tada).

EDIT: avionske karte BGD-Cirih-BGD nisu ispod 170 eura povratne, realno i puno skuplje
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
@Maestro

Koji tacno? Vise njih me banovalo :D

@Fkloznica
Karte za Grobare iz CH su 25franaka, a preko fk ne znam koliko su. Naravno rec je o sektoru za gostujuce navijace, cene za ostale sektore se penju do 450franaka po osobi.

Za decu do 6 godina ulaznica nije potrebna.

E sad vidi avionske karte i smestaj jednu noc. Prevoz od Ciriha do Berna vozom ne bi trebao da bude vise od 30-40 franaka...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja idem na utakmicu,inače odlazak i odma povratak je moguć za normalne pare samo preko Grobara (80e bus) ili kolima više ljudi da dele troškove puta(oko 600e)
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@Tomic11 samo ako imas Halbabo karticu kojom imas popust na sve voznje u Svajcarskoj (mahom imaju svi rezidenti Svajcarske ovu karticu koja kosta 180 CHF godisnje). BEz nje je 56 franaka...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.785
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
...
...Albanci ne znaju da igraju fudbal, zalutali su u njega na svim nivoima a to sto mi imamo odnose sa tom drzavom i narodom kakve imamo smesno je mesati u fudbal.
...
Albanci ne znaju da igraju fudbal?! :eek:
Pa ko su onda oni momci albanskih imena, prezimena, crta lica i porekla koji sasvim solidno igraju za razne evropske timove i nekoliko reprezentacija?
Tribali, Skiti, Dačani, Tračani, Kelti, Iliri? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top