Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.723
Локација
Beograd
partizan.rs/173602-tv-partizan-partizanov-vesnik-12/

Slagali se u svemu ili ne sa Pantićem, ja mislim da je poučno odgledati/odslušati Partizanov Vesnik, epizodu 113...
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
partizan.rs/173602-tv-partizan-partizanov-vesnik-12/

Slagali se u svemu ili ne sa Pantićem, ja mislim da je poučno odgledati/odslušati Partizanov Vesnik, epizodu 113...

Slazem se, samo ne znam kako ce da rese problem da ne mogu ljudi koji su uzeli kartu za M naprimer udju na P ili O. Ako to rese, nece biti vise guzve na prolazima. Ja sam protiv Olimpijakosa bio na prolazu jer nisam mogao ni blizu da pridjem mom mestu.
 

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
To se lako da resiti. Koliko me secanje sluzi, kada sam 2002. bio prvi put na derbiju, na istoku je na svakom ulazu stajao redar kojem se morala pokazati karta, pa se tek onda ulazilo ukoliko je odgovarala tom ulazu. Ako ne, uljudno moze da uputi na odgovarajuci ulaz. Ako je moglo pre 15 godina ne vidim razlog zasto ne moze i sada.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.940
Reaction score
26.904
Mediji i Partizan...
Pa, prvo...Treba pronaci Partizan u medijima, a kad ga pronadjete, treba pronaci tekst gde se ne pljuje po nasim klubovima i navijacima, pa pronaci afirmativan tekst...Znam, to je kao traziti skelet tiranosaurusa na Zlatiboru...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.039
Локација
Београд
RTSNSrbija.

Uopšte me ne čudi, kao što se svi političari priklanjaju sns bolesnicima, tako se svako ko želi da napreduje priklanja bolesnoj crvenoj zvezdi.

Naš ulazak u LE ili LŠ je par naslova u novinama i onda laganica prenosi i laganica utakmice, čak kad bijemo holandjane i nemce u gostima. Njihov ulazak u LE nakon 10 godina je najveći uspeh bilo kog fudbalskog kluba sa Balkana. Slave tri nedelje, milion naslova, ona kamenjarka sa arene plače(?!), nebo se otvorilo, čitava Srbija se divi ogromnom uspehu..

Ponekad tako pustim gol kange protiv Krasnodara da čujem svršavanje komentatora i posle toga pustim gol Abubakara protiv Atletika u Španiji, čisto da se setim kako stvari stoje.

Mislim da ćemo uskoro i čitati naslove novinara poput ''zvezda je život a vi ostali pušite nam kurac'', jer me ništa više ne čudi u snsrbiji. Pozdrav za braću, čovića, vulina, slinu, malog, marića, karića, mihajlovićevu, rističevića onog ciganskog debelog mutanta đukanovića, mišu vacića i ostatak sns bagre.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Daj, bre, nek se neko iz kluba potrudi da se nikad više ne prenosi Partizan na RTS-u, da niko iz kluba ne daje izjave za RTS, i da nikada više ni reprezentacija ne igra na JNA!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.283
Reaction score
18.387
Локација
Kej Republika
rts-u treba zabraniti prilaz stadionu. Al ko ce to u nasoj upravi da uradi? vucela? Nema od toga nista.

Sladje ovako, iz drugog plana. Da mi plodimo jangere pa da gledam i reprizu na rts3.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Očigledno je u pitanju principijelnost rts-a, da se prenosi utakmica sa domaćeg terena. Jedva čekam da vidim kako ce da prenose nas protiv siptara u Beogradu, kad cergari budu gostovali u Londonu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nas će rts prenositi samo kući protiv Dinama.

Ja bi im bas za tu utakmicu uskratio pravo prenosa.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Slazem se sa, tobom, samo mislim da je najvise u pitanju neangazovanost drzave za resavanje problema sa kriminalom i nedostakom zelje da se uvede red i sankcionisu neke stvari, a naravno donekle i kluba. Samo sto klub ima vezane ruke, jbg sud sprovodi pravdu. Klub mora da pomogne u tome, ali ne moze da ima presudan uticaj. Rekao bih i ja da nas prosto zbog tog UEFA mlati samo tako, jer nece niko drugi, a njima ne trebaju takvi.

Bas zbog toga sto pravosudje i drzava ne preduzima nikakve korake protiv tih mamlaza (stavise, mislim da bi vecinska drzava nam napredna jedva docekala da nas izbace na tri, po mogucstvu pet godinica), uprava bi MORALA da na svoju inicijativu, internim merama regulise situaciju i zastiti klub, jer na kraju krajeva klub jeidni i ispasta. Znam da ne mogu nista da rade po pitanju zabrane ulaska na stadion, ali problem pirotehnike bi mogli da rese vrlo lako, da hoce i da imaju muda. Mislim da je i problem politickih parola takodje relativno lako resiv. Problem ubacivanja predmeta u teren je jos lakse resiv nego pirotehnika (a ide u isti paket kontrolnih mera sa njom, plus tocenje pica iskljucivo u plasticne case koje nisu za jednokratnu upotrebu, a na koje se placa kaucija), a ima jos i alternativu metodu - kad se vide takve budale, slomiti ih ko fikus, pa kad osvane vise puta u medijima naslov "Zavrsili na urgentnom zbog bacanja predmeta u teren", sledeci put bi se zamislili da li ce da opet da probaju da se sakriju iza mase, ili ce, pak, da ga masa opet oplavi.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Skandiranje je jedini problem koji klub ne moze legalno da resi. Jedino da platimo batinase, tesko da UEFA prema nama moze da ima iste arsine, kad pogledas da Bogdanov degenerik prolazi bez sankcija. Posle Djenove eto ga opet na stadionu da pravi nove incidente. Mreze ne bi bile lose resenje, ne verujem da je postavljanje mreza preskupo, nista ne bi palo na teren. Parole mogu uci na stadion samo ako ih niko ne iakontrolise, jos jedan razlog da UEFA nema milosti prema klubu. Politici nije mesto na stadionu, treba da se odlucimo, da li zelimo da igramo evropska takmicenja ili da se borimo za prava Ratka Mladica, Pavla Djurisica.... Ko zeli dada ispravlja nepravde moze uvek na ulici, ali stadion.... samo ako ne zelimo evro utakmice, ako nam nije stalo do njih.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pa nismo mi valjda toliki Indijanci da nam treba mreža oko stadiona? To su izolovani slučajevi, a ne bih zakleo da neko on njih nije ciganski agent, poslat da napravi sranje. Moje mišljenje. To se lako rešava, ako klub hoće. Jednostavno tužiš onoga za naknadnu štete, koji je prouzrokovao. Jednostavno. Instaliraj dobar video nazor, ne znam koliko košta, i svakog prestupnika pred sud. Ovoga koji je bacio topovski udar tužiš za 50 hiljada€, onoga degenerika koji je gađao igrače Ciganijakosa za 50 hiljada€. E onda ima da budu mirni kao male mace. Kad zna da mu stan ide na doboš, jer je naneo štetu klubu.
A to da ljudi stoje na ulazu ili na prolazu, da se zauzimaju mesta koja ti ne pripadaju, je sramota kluba. Tu je klub kriv. A to mu je već ko zna koji prestup. Samo u Srbiji ima da platiš skuplje mesto a moraš da sediš na prolazu!
 
Последња измена:

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
kakav ljudi video nadzor i ostali bakraci.....taj koji je je poslat da ro uradi moze i licnu kartu da ostavi,taj je zasticen od lopova iz vlasti i kraj.....znaci samo je pitanje da li ce nas namestiti ili nece ovaj majmun odozgo....to mi da sprecimo ne mozemo kako god....
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Jesu to izolovani slucajevi, al uvek neko napravi takvu glupost, posle svi ispastamo. Ne daj boze da ceo stadion baca topovske udare, niko ziv ne bi izasao sa terena. Bolje mreza, makar na kriticnim mestima. Nego da nas izbace. Uvek ce neko da se napravi pametan i da se sakrije iza mase, dzabe nam kao klubu i da dobijamo takve parnice i dobijemo taj novac za kazne, a iskreno mislim da ni jedan sud ne bi zbog toga nekog kaznio sa 50k eur. Nama je mnogo veca steta ako nas izbace iz evrope, prvo mi koji volimo Partizan, ne mozemo da ga gledamo, a i nagradni fond je za LE 2.6 M eur, sama kazna je smesna naspram toga.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Vidi, napravi sranje u nekom tržnom centru, pa da vidiš koliko će sud da te cepne. A na kraju nije ni bitno hoće li da ga kazni 2, 3, 4, 5, 10 ili 15k evra. Bitno je da klub takve kao što je on sankcioniše, tuži pa makar kazna bila i 500E, i da mu zabrani doživotan ulaz na stadion. I nema više izgrednika. Kakve bre mrže? Pa nismo mi u zološkom vrtu. Pa onaj ko hoće da napravi sranje, kupice kartu za drugi sektor gde nema mreže i ponovo će napraviti sranje. Evropa ukida i to malo ograda, još su nam naložili da skratimo ograde na istoku i zapadu, a sada da stavljamo mreže od 10-15 metera na delovima stadiona. ALi zamisli našta bi ličila tvoja ideja? Jedan sektor je pod mrežom, tri nisu, onda je još jedan pod mrežom, pa četiri nisu, onda dva pod mrežom :buhaha:buhaha:buhaha:buhaha
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kako su mi odvratni ovi sto sve znaju, a na utakmice idu jednom godisnje, ili redje od toga.
Bitno je da su puni ideja kako se svi problemi mogu resiti.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ti znas koliko neko ide na utakmice, i tebi je neko odvratan. Koliko neki ljudi daju sebi za pravo, to je neverovatno. Najbolje bi bilo da pises samo ti, koji nista ne znas i koji nemas nikakve ideje. I da nisakim ne razmenis misljenje, samo da lajkujes. Kazem sta mislim, a ti se javljas da vredjas i da kazes nekome da je odvratan.

Vidi, napravi sranje u nekom tržnom centru, pa da vidiš koliko će sud da te cepne. A na kraju nije ni bitno hoće li da ga kazni 2, 3, 4, 5, 10 ili 15k evra. Bitno je da klub takve kao što je on sankcioniše, tuži pa makar kazna bila i 500E, i da mu zabrani doživotan ulaz na stadion. I nema više izgrednika. Kakve bre mrže? Pa nismo mi u zološkom vrtu. Pa onaj ko hoće da napravi sranje, kupice kartu za drugi sektor gde nema mreže i ponovo će napraviti sranje. Evropa ukida i to malo ograda, još su nam naložili da skratimo ograde na istoku i zapadu, a sada da stavljamo mreže od 10-15 metera na delovima stadiona. ALi zamisli našta bi ličila tvoja ideja? Jedan sektor je pod mrežom, tri nisu, onda je još jedan pod mrežom, pa četiri nisu, onda dva pod mrežom :buhaha:buhaha:buhaha:buhaha

Nisam uopste napisao da dva sektora idu pod mrezu a dva ne, moze i ceo stadion, a moze i npr jug, sever i deo kod tunela gde izlaze igraci, ti nadji gde sam napisao da postave tako mreze, tako se nepostaje pametniji kad nekome izvrnes reci. Imamo mi vec zakon koji se ne primenjuje, da se primenjuje vec bi ljudi bili odstranjeni sa stadiona i bez privatnih tuzbi. Problem je sto kod nas, niko ne odgovara nizasta a ne zakon sam po sebi.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top