Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Bodovanje u LS i LE od sledece sezone:

Od 2018/19
UEFA Liga Sampiona bodovanje
Ulazak u grupnu fazu – 4 poena
Grupna faza pobeda – 2 poena
Grupna faza remi – 1 poen
1/8 finala – 4 poena
Klubovi su nagradjeni jednim bonus poenom ako udju u 1/8, 1/4, polufinale i finae.
PS. Klubovi nisu nagradjeni bodovima u kvalifikacijama za LS ili PO za LS zato sto ce biti bodovani u LE.

UEFA Liga Evrope bodovanje:
Preliminarna runda ispadanje – 0.5 poena
Prvo kolo ispadanje – 1 poen
Drugo kolo ispadanje – 1.5 poena
Trece kolo ispadanje – 2 poena
Plej of ispadanje – 2.5 poena
Grupna faza pobeda – 2 poena
Grupna faza remi – 1 poen
Klubovi imaju garantovana 3 boda ako se kvalifikuju u grupe LE i nagradjeni su jednim bonus poenom ukoliko se kvalifiku u 1/4, polufinale ili finale.

Dakle za razliku od dosadasnjeg bodovanja gde je grupna faza LE garantovala 2 boda, ubuduce ce biti 3. Ono najbolje je da vise nece morati da se ostvari pobeda ili dva remija da bi se odbranili bodovi dobijeni za ulazak u LE, nego ce se direktno dodavati poeni za svaku pobedu ili remi.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije valjda da se nadas da ce stadion biti dosta vise ispunjen?

u vrh glave 16-17.000...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Što kaže jedan moj drugar, kad je hladno, svi nose debele jaše, pa izgleda punije...tako da 15 hiljada izgleda kao da nas je 20 hiljada.

Što se mene tiče, znam sa sebe da ću doći, i još nekoliko mojih drugara. Koliko će još doći, tačno me zabole dupe...nek nas bude i 150, samo da dobijemo.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
slazem se, i samnom idu jos trojica ali kazem generalno nekako nemam osecaj da je interesovanje veliko, makar ne kod onih "evro" navijaca.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
A nemam ni ja takav utisak, nego sam odavno prestao da se sekiram oko toga. Svako treba da pođe od sebe, porazgovara sa najbližim društvom da li bi išli i to je to. Ne razmišljam o tome koliko će nas biti...neka dođe kome se dolazi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Bolje su ove utakmice bas zbog toga sto dolaze samo oni koji navijaju za Partizan a ne oni sto dolaze da gledaju Real, Arsenal i ostale. Bice nas sigurno a glavno je da mi sto budemo budemo pravi.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kao ciganšture, ako neko ne može da dođe, nije Partizanovac. Mobilizacija.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.151
Локација
vaginamandibularia
S obzirom da verujem da ce nas suspendovati na par godina posle ove utakmice, necu ni da idem da ucestvujem u dogadjajima tog tipa.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ajde, danas je poslednji dan oktobra, da vidimo ko ce biti banovan!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Moramo kao urednici da ispunimo kvotu prekrsaja :)
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sveti sinodi progresivnih, a i kojih naprednih navijaca smo odlucili, da, u slucaju, ne daj boze, da Partizan, ne pobedi, anti antifasisticka i anti islamska revolucija i revolt, sledi citavom regionu. Zlatna zora, pobediti mora, iovako i onako.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Stojkovic na golu, a nije iznenadjenje i ako ne bude, mozda je nabo transfer negde na zimu..
Celava je keva ako se ponovo ne promesa u odbrani pa zaigraju Ostojic i Mitrovic kao DC, LB( tacnije pokusaj) i RB su naravno zna se..
DMC dace BOG samo Everton strasni, levo neko ko ne igra levo, jer koga god stavi tako je, Suma (preporod), Tosic, Tawamba kao razvodnik i “ono” kao svodnik koji uz Sumin gol, daje 2 kom sipcima na dve Sumine asistencije za 3:1 (jer gol sigurno primamo).
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Poštovani posetioci foruma partizan.net ili kako nas neki nazivaju glodari.net,

Nakon neprestanih napada iz rupe i ciganskih medija koji pokušavaju na sve načine da poremete kakvu takvu atmosferu u klubu, dužnost nam je da vam se obratimo pred ovaj naredan težak period našeg tima. Vreme je da bar trenutno dok je velika promaja u Srbiji stanemo rame uz rame i odbranimo naš klub, jer njima je i u cilju da smo mi nezadovoljni i da se pravi razdor izmedju navijaca Partizana kako bi oni mogli da ispune svoje ciljeve. Krenuli su od igraca, navijača, stadiona a verujte da se ne bi zaustavili ako im mi to dozvolimo.

Pozivamo vas sve iskrene navijače Partizana da dođete na naredne utakmice i podržite ovaj tim i usmerite svoju pažnju na ono sto je bitno a to je uspeh i podrska ovim izabranicima koji su na terenu. To je sve što mi možemo da uradimo u ovom trenutku. Mi igrače u sledećim mečevima ne možemo promeniti, ali im možemo biti vetar u leđa i nadati se da će oni dati svoj maksimum. Budimo 12ti igrač sad kad je najpotrebnije.

Jako je bitno da utakmica protiv albanaca protekne u fer i korektnoj atmosferi jer bi bilo kakav incident doveo do stanja da budemo odstranjeni iz evrope na duže vreme. Ujedinimo se i pošaljimo pozitivnu poruku i bodrimo Partizan.

Za druge se navija, Partizan se voli.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Sveti sinodi progresivnih, a i kojih naprednih navijaca smo odlucili, da, u slucaju, ne daj boze, da Partizan, ne pobedi, anti antifasisticka i anti islamska revolucija i revolt, sledi citavom regionu. Zlatna zora, pobediti mora, iovako i onako.
Kuku, LJubinka sine, ide tata u rat :)
Zajebi ti to ludilo, izbaci ce nas iz evrope zbog takvih sranja, kom se brani Kosovo, nek uzme pusku i pravac na Kosovo, a na stadionu se gleda fudbal.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Koliko je vazno, zlikovcima, da naprave, da je Partizan klub, neprijatelj covecanstva. Ti trolovi iz uprave su samo zato instruisani.
Pir vukodlaka je.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top