Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Primetio sam da je svaki drugi post vezan za kurvara i lažnog politicara Pantića cigana.. da li bi moderacija mogla da otvori posebnu temu za dotičnog ovde na forumu ?

Ne. Lik je toliko nebitan da ne znam zašto vas tangira svaka njegova izjava, klasično glasilo uprave bez uticaja na djelovanje kluba. I ova jedna rečenica je previše napisano o njemu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Slažem se sa tobom , ali svaki 2gi post na ovoj temi je o njemu .. ja bih lično uveo ban na svako pominjanje imena tog ciganskog SNS skota.ali šta je tu je
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Dobro, neko atakuje na govedo Pantica, ja recimo to neprestano radim i ne mislim stati, na Ivicu neznalicu Ilieva. Ravnomjerno smo to rasporedli :buhaha
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Sve je dobro dok neko ne pocne da atakuje na debelog profesora. Mislim, nece se on braniti :D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da je pre početka grupe neko ponudio ovakav epilog posle 3. kola, prihvatio bih.
Jer je realan i jer imamo šanse da idemo dalje a 2/3 naredne utakmice su na našem stadionu i bukvalno je sve u našim rukama.
Ako dobijemo obe, to je to, ali pod uslovon da YB ne dobije Dinamo :D
Nije to uopšte loše, strašno, ovaj rezultatski učinak Partizana, koliko je strašna bezidejna igra, neborbeni Partizan, netačni pasovi i loše izvedeni korneri... mada, kao što kažu "na sve te stvari mi smo davno navikli"...
Ja se nadam da će Đukić da nas iznenadi, i evo konačno ima kompletnu ekipu (tek sad!) gde nisu povređeni ključni igrači, ima Sumu i Tošića u isto vreme :) ...
Ali, kako prolazi vreme, ovaj Partizan igra sve lošije i lošije, a Partizan deluje kao što sam ja delovao na časovima prirode i društva, totalno nezainteresovano.
To je problem, ali to se nikad ne bi desilo kod Stanoja ili Marka, jer su drugačiji od Đukića. Da li će Đukić to rešiti, da li on to zna i da li hoće? ... Voleo bih, kao i svi mi, ali kako prolaze utakmice sve više i više mislim da su u pravu ljudi koji su odmah negodovali njegov dolazak i govorili da je čista "prevara" od trenera... Ništa konkretno u igri Partizana...
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Nemam riječi za izdanje protiv jednako smiješne ekipe. Za mene nisu najgori bili Miletići koji su griješili nego: Suma, Tošić i Janković koji nikakvu prednost nisu stvorili. Ni sebičnost Tošićeva kod idealne šanse me nije iznervirala koliko infantilan potez kad je počeo koškanje sa Šiptarima i bukvalno zaustavio naše nalete.
Šansa Sume, prečka, napadi, protivnik u panici... i on umjesto da brzo izvede faul...počinje frku i tu završava svaka naša nada.
Ponavljam ono što je konstatovala većina ljudi ovde. Sale Kapiten je u pet minuta objasnio šta je virtuoz!!! I pokazao ovima što se dočepaju dresa sa brojem 10, naprave ino-karijeru ili dođu za milionske iznose ko su i šta su...
Uz gorostasa ILIĆA još bih pohvalio Stojketa i Evertona. Očekivano, vrhunsko izdanje.

I još jedna stvar mi nikako nije jasna... Neprestano nešto kombinujemo kako bismo kod kuće igrali odlučujuće utakmice. A, već 20 godina KOD KUĆE GUBIMO SVE TE ODLUČUJUĆE UTAKMICE! SVE!
Pa, napadni u gostima jbt!!!

I što Tomić napisa, sjećam se bruke protiv Fljamurtarija. To je tad bilo strašno da iz kuće nisam smio izaći...
A sad kad pogledam snimak tog meča, kvalitet igre, zalaganje, broj šansi... pitam se, Bože ima li šanse da više ikad zaigramo kao protiv tog Fljamurtarija?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Djukić nije zaslužio prelaznu ocenu,jer igra nam je bez utiska,ukusa i mirisa..
Dal je Djukić samo za to kriv nisam siguran ali snosi odgovornost uz Ilieva najviše jer kontam oni su sastavljali tim..
Uz to ima baš dosta faktora koji utiču da nam igra izleda kao mlitav balon..
Dal je trener kriv što su prodati najbolji igrači iz prošle sezone ?
Jel tražio ovog štopera Mitrovića početkom jula ,jeste..jel za Ćirkovića rekao da bi on bolje odigrao da se sad skine..jeste..
Kljajić..zatečeno stanje..
Stojke prioritet inostranstvo,ako ne bude ništa doću na kraju..
Tako bi i spasi nas ulaska u LE..
Mitrović je stigao kraj avgusta i tek sad posle 45 dana od dolaska odigrao prvu dobru utakmicu,što je i normalno jer treba vremena za uklapanje,Antonov kad će odigrati prvu dobru ne znam..novembar verovatno..

Mislim da je tu veća krivica sportskog direktora i samog igrača jer svi oni hoće preko hleba pogaču i da prodju bolje..
Neverujem da su Djukićeve želje ni Solomon ni #51 već prinudna rešenja 2 dana pred kraj prelaznog roka..

Djukiću zameram najviše svlačionicu i atmosferu u timu koja je očajna.
Da je Jankovića za kurcobolju i par njih još oterao u Teleoptik na 10 dana hladjenja kao Stanoje svojevremeno Šćepovića i Tomića ,možda bi sve bolje bilo..
Za to je debelo kriv i ispustio je to a bez toga nema ništa..

Sumu gledamo kroz trostruke naočare i naravno da nije pruzio ono sto je od njega očekivalo ali isto tako nije on najlošiji na terenu.
Krivicu za njegovo kasno dovodjenje snosi sportski direktor i uprava jer su od tog posla napravili špansku seriju i podigli cenu sami sebi za 500.000€. Nista ne znaju da urade u tajnosti vec od svega prave senzaciju.

Kako podići atmosferu u ekipi ?
Po meni uvesti “Vujoševićevsku disciplinu” i kažnjavati za greške i neposlušnost.
Sumu kazniti od plate,ugovora što je došao nespreman..
Tošića isto..
Ilieva i Djukića takodje jer su oni to sve aminovali..

Trening ujutro u 6h pa da se uozbiljimo ili razilazimo..
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Nesto opasno ne stima u svlacionici...
Na stranu trener i uprava...njih 11 na terenu igraju sami za sebe. Niko tu ne zarezuje nikoga ni za suvu sljivu. Zasto ? E, to je pitanje.
Nema ohrabrenja saigraca i kad je los pas. Stalno se nesto gledaju posle gresaka ili jednostavno odustanu od trcanja-borbe, spuste glavu i u fazonu : na boli me bre...

Jednostavno, njih 11 na terenu nisu tim.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jos ce na kraju ispast da Djukic pravi tim na osnovu onog ko sa kime prica pa zato stalno rotira ekipu.

Interesantno je da nismo izgubili na 6 evropskih gostovanja i da u gostima u JSL nismo izgubili....samo smo na cmarkani igrali remi.

To treba analizirati o igri pojedinaca je do sada 100x sve receno.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Pa vec je Pantic analizirao tu pojavu.Krivi su navijaci na istocnoj tribini :D
Kad vec nema zlog Leonarda da se na njega svali krivica zbog loseg odnosa medju igracima,ili sebicnog Djurdjevica...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Auu pa mi onda nebi mogli preci centar na JNA da je posjeta na stadionu visoka :D
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Jel isao neko sa godišnjom da uzme pakete? Načuo sam da ne može da se uzme karta za istok za M i N ulaze, neke narukvice, kurci palci....
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Према информацији са благајне, УЕФА је блокирала продају карата за M и N улазе. Објашњење ниђе везе... Наводно од бочног истока ка југу остало је јако мало, како девојка рече и L је распродат. Оно што је нас пар купило и што се сада продаје је R улаз. За централне делове истока и запада дају неке наруквице које ће бити обавезне да се носе на стадиону...

Ако неко има детаљније информације због чега се не продају M и N и која је ова зајебанција око продаје и организације, био бих захвалан да подели овде.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Koliko su meni rekli te narukvice ce dobiti tek na utakmici. Ja nisam dobio nista a niti je iko sto je bio juce u doba kad sam kupovao. Uglavnom, mora licno jer upisuju na samu kartu ime i prezime toga na koga se karta vodi i morace poneti i licnu i dobice valjda i tu narukvicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
А јесу ли наруквице масонске или сатанистичке?
Да неће можда и да нас жигошу као стоку, за сваки случај?

УЕФА нек једе говна, а ови из Партизана да не серу превише - купио сам сезонску и хоћу право прече куповине, хоћу да ме моје место (или бар мој сектор) чека све до означеног датума, па тек ако до тада господин моја маленкост не дође по то своје место, тек онда могу да га дају другом...

Ал џабе ја пишем, на сиротињу и зец курац шиљи, а некмоли неће УЕФА и локални дрмосери...

Па што би давали јефтиније (бочне) улазе кад су централни скупљи...тако више може да се заради...
Чуј њих, 3000 дин. карта за ,,седење,, па јесте ли нормални?
Па овде бре људи раде за 25-30 000 цео месец...да, да, има и јефтиније ,,стајање,, које је сад исто ,,седење,,...
Хмммм... :roll:
Не поштују власнике сезонских, не поштују никога, осим онога коме вире из буље, јебе им се за сиротињу, нашли па зашли...и после, што звиждите и негодујете на утакмици...
Па зато што не могу да сусретнем неког коме бих радије звиждао или негодовао, ал тај ми је далеко да га ,,домашим,,...

Чуј, комплет карата...а овамо две европске утакмице већ било без публике (НЕ МОЈОМ КРИВИЦОМ!) - ко ће мени да надокнади новчану и моралну и емотивну штету што са сезонском коју сваке године плаћам, такође СВАКЕ године не могу да уђем на стадион (на један одређени број утакмица) због идиота са трибина и идиота из управе?!

Да узмем ,,комплет,, (за мене и сина) па да ми буде јефтиније...а шта ако ја тренутно немам пара за цео ,,комплет,, ... а шта ако дивљи Трибали против крвожедних Илира направе пичвајз и срање па се други део ,,комплета,, буде играо БЕЗ публике...?
Или БЕЗ Партизана који ће на ,,одслужење,, казне од једно 3-5 година ван УЕФЕ...
Таман док Гаспромњефт чергарима удели повећану апанажу/спонзорство, па да им не сметамо док направе европску звезду...

Узмите се у памет! И око Партизана, и око свега! Све је више лудака који пролазе кроз црвено светло...
https://www.youtube.com/watch?v=OeR1ADchViQ
Окречите Београд!
https://www.youtube.com/watch?v=E9i0ChlZmhA

СМРТ ФАШИЗМУ - СЛОБОДА НАРОДУ!!!
:napred Partizan

 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Po svemu sudeći, u pitanju je obračun sa ljudima sa istoka, koji su svoj život proveli na stadionu, koji su tu i kad zakažu grobari lepo vreme i grobari tv prenos, ali koji se ponekad drznu da kažu da je car go i da je vučić peder, da babovića napuše kad pokaže kurac tim istim ljudima, da viknu uprava napolje kad zasluže, a često zasluže.... I koji su teški mazohisti, i verovatno će i pored sveg nepoštovanja i dalje dolaziti na ulaz M i N, makar protiv bačke i ostalih velikana, kad već nisu podobni za evropske gigante skenderbega i mlade momke.

Generalno mi se ježi kosa, kad ljudi ovde svaki post iskoriste da nekome jebu mater, ispsuju sve živo i mrtvo, ali eto, u ovom trenutku jednog u nizu poniženja nas budala kojima je utakmica protiv njivaligaša najvažnija porodična obaveza, iskoristio bih priliku da poželim našim vlastelinima iz lože i sa atletske staze da se nama agresivnima sa istoka napuše kurca grobarskog.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
evo nam tawamba porucuje kako nezadovoljni navijaci nece smeniti djukica....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top