Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
A jel se pod pogrdnim skandiranjem racuna i skandiranje protiv izdajnika na celu kluba, ukljucujuci i debelog krmka?

Jug je nekada bio tribina, sada je sramota za svakog Partizanovca.

Sto se tice uprave, ne verujem da ce se Uefa oglasiti ako ih navijaci vredjaju. S druge strane, razna udruzenja za zastitu zivotinja se mozda pobune
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Nadam se da je vest za Sumu tacna i da nece igrati, sto se verujem da znaci da cemo igrati sa dva igraca u spicu. Ona cekalica iz meca u Albaniji znaci da ne bi dali gol do subote.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.495
Локација
Kej Republika
Suma i čuvena povreda primicača. Lagana alibi priča da se žongler skloni malo u stranu i polako pakuje ka izlaznim vratima. Što će reći Pantić 'nate ipak nije prošao pripreme, pa povreda jedna, povreda druga, 'nate.

Protiv Arnauta očekujem klasičnu JSL utakmicu. Nadam se pobedi bar od 2:1.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Evo, ja dajem neku svoju crkavicu sa Limunda da skupimo pare za Sumu i posaljemo ga nazad u cirkus. Ubedjen sam da je Asen Nikolov za ovog bio Pirlo.

Djukicu, uzmi se u pamet, formiraj ekipu od 13-15 igraca i prestani da ih menjas kao na traci. Kad malo bolje razmislim, i nema neke dileme ko bi usao u tih 15, a ko bi mogao da se posveti drustvenim mrezama.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Slazem se da je Jug, tuzan odavno.. ali kako vas nije sramota da na jednu stranu besnite zbog eventualnih ispada navijaca koji ce nas izbaciti iz evrope, a kad ovi “obecaju” govnjivoj upravi da nece, onda opet besnite sto su se “dogoorili”
Ja stvarno ne razumem???

Ja licno nisam na Jugu od 2009te, od tada sam na “starom jugu”, i oduzeli su mi pravo da budem tamo sutra! Govnjava uprava! a ne Jug!
Govnjava uprava nije izdebilisala flasicu i upaljace po pederima iz pireja, nego neko bas tu iz mog “sektora”, to mi ne daje pravo da blatim ceo sektor!
Citam neke kako spijuju ovde da je krivica pojedinca ako je sa istoka, a krivica tribine ako je sa juga??? Gde vam je obraz?? OK ni ja nisam ns jugu, ali svojom voljom! Sta bi vi sad hteli??? Da Jug skandira “ubij ubij siptara” pa da nas izbace, ili da ne dozvoli tako nesto???

Sta cemo ako neko do vas krene da vice to isto?? Hocete da ga napadnete ili zelite da nam izbace klub??

Da ima muda, bila bi velika pa bi skocilo 200 ljudi na ove sto su samarali zbog babovica ili vucica!! ali muda nije bilo!

Ja ne zelim da mi izbace klub, jer drugi nemam!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Moze li mi neko objasniti sta ovaj zvezda-beograd-srbija radi i dalje na ovom forumu?

Vidi beozbrazluka, idiot proziva ljude sto se nisu fizicki obracunali sa agentima koji rade u ime aleksandra picketine vucica, sto znaci da im je sve dozvoljeno i neki vid otpora bi vodio ka krivicnoj prijavi
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nekad sam pred svaku utakmicu gledao konferenciju za stampu,izvestaje,vesti na portalima pred utakmicu nije bitno da li je prvenstvena ili kup ili LE,medjutim od Videotona na ovamo ja sam prestao da pratim sve to,odgledam utakmicu i to je to.Kad se setim da sam na prolece jedva cekao da odgledam Partizanov vesnik koji je po meni tad uradio dobru funkciju u borbi protiv cigana i sada kada je jasno da je Vesnik zapravo Informer ove uprave a Pantic je Dragan Vucicevic iste.Ubijaju mi draz tih LE utakmica kojima sam se uvek radovao iako sam znao da nas cesto ceka siguran poraz,ali ovo je sad poseban slucaj.Ne ubacuje Djukic Ilica da igra i Tosica ne vodi na svaku konferenciju za stampu zato sto ih voli i veruje u njih nego da podeli odgovornost sa sebe na one koji kod navijaca imaju kredit.Skoro pa sam se obradovao sto Suma ne igra samo se nadam da mu zamena nije Djurickovic.Setite se npr kakvu je funkciju imao Djurickovic kod Nikolica i kako je odgovorno pristupao utakmicama a sad kad je pocinjao kod Djukica ponasa se kao na pijani milioner,tu se vidi da fali cvrsta ruka trenera.Ako smo ono ste se nadam da i dalje jesmo ubacicemo im 4 komada lagano a ako ne 1:1 ili 0:0 pa da se pozdravimo sa Djukicem i da potrazimo srecu sa novim trenerom.Voleo bih uskoro da vidim Partizan u formaciji 3-5-2 kao Juventus,mislim da bi mi to dobro izneli.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Citam neke kako spijuju ovde da je krivica pojedinca ako je sa istoka, a krivica tribine ako je sa juga???

Nema tu nikakav spin, jer...

- Istok nije organizovan dok Jug JESTE!
- Istok nije pod ničijom kontrolom, Jug jeste.
- Na Istoku niko ne naplaćuje klubu za lojalnost, sa Juga se naplaćuje.
- Na Istoku nemaš preletača sa ciganskog Severa, OK možda ima poneko nebitan, dok na Jugu je to postala moda!

Odavno Jug nije ono što je nekada bio a rušenje pravog Juga je počelo kada je Južni Front, inače grupa koja se od osnivanja borila protiv korupcije na tribini, prišla tom Jugu i postala deo svega onoga protiv čega se na početku borila. Posle smo videli Mutavog, Janičare i drugu gamad kako preletaju na nekada "verni Jug" a sada ... ... da ne idem dalje!

Sada će neko reći... pa uvek je tamo bilo kriminalaca i ko zna kakvih sve nije! JESTE, ja sam lično poznavao neke od njih, ali postoji jedna velika razlika... kakvi god da su bili, bili su i veliki GROBARI! Ovi danas, em što su svakakvi, najmanje su GROBARI!
 
Последња измена:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.801
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
PARTIZAN: "Jedan ružan povik - NAPOLJE"!


http://mondo.rs/a1053283/Sport/Fudbal/Partizan-Skenderbeg-Liga-Evrope-pravila-za-navijace.html

...................................................

- Tunel koji vodi iz svlačionica ka terenu (i obrnuto) dodatno je produžen, kako bi se izbeglo eventualno neko neodgovorno ponašanje i gađanje protivnika ili sudija nekim tvrdim predmetima.
...................................................

a propo ovoga iznad, je l' se seća neko onog tunela pored gol-aut linije prema korner zastavici između Juga i Istoka koji je imao "kućicu" iznad tunela i u koji se silazilo stepenicama?
šta se desilo sa tim, što se ne koristi?

ako postoji, taj ulaz je mnogo dalji od tribina, ima zaštitu odozgo, stepenice mogu da se dodatno oblože nekim od modernih materijala da se igrači ne klizaju na kopačkama dok silaze i rešen problem bez mreža i ostalih komplikacija.. :confused
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nazovi jugu nikad necu oprostiti batinanje na kosarkaskoj utakmici. Za to ce odgovarati kad tad, mater im cigansku i placenicku. Izvinjavam se za psovke.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Uvek su uprava kluba i Jug "sarađivali",na ovaj ili onaj način,nije to od danas ili juče,posebno od kad je počelo to organizovano navijanje i uvek će biti...kao i sa policijom,svaka tribina mora da sarađuje sa murijom i državom ili je nema...Sutra je najbitnije da ne bude nekog incidenta,a nadam se da neće,i pobeda naravno!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Razapinjite me na krst, ali misljenja sam da ga treba jos istrpjeti. Nesto sam siguran da mora i on proraditi, nece on tek tako zavrsiti odiseju u Partizanu
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pretjerujete.
Ne može ni JUG da kontroliše sve na tribini.
Svjež primjer je i neki od prethodnih derbija u rupi sa paljenjem stolica. I pored brzih reakcija "šipke" opet se palilo, a i sad može da se desi slična situacija i 20 sekundi nepažnje, tj. "nepažnje". Upališ baklju i baciš put tunela i eto ti dovoljno povoda UEFI da te i izbaci.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
E jebiga sad, ako je neko toliko lud da to sa Juga uradi onda jbga. Zna da ga ni majka posle toga ne bi prepoznala..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sutra pamet u glavu i isključivo podrška igračima, bez vređanja protivnika.

Imajte strplenja za igrače, nemojte da ih psujete i zviždite dok imamo aktivan rezultat.

Moguće da će sutra na JNA biti ubačenih elemenata, kao što ih je bilo protiv ciganijakosa. Sami znaju kako su se proveli, tako da ti isti sigurno neće ponovo dolaziti u Hram.

NAPRED PARTIZAN!!!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
DRON PAO: Albanci planirali incidente na utakmici

Ko spomenu da ovde ne rukujemo hidrogenskom bombom, već organizujemo navijanje, kao da nije svestan ni protiv kakvih poganih provokatora igramo, ni koliko smo mi nepromišljeni kao narod.

Dron je sprečen danas preko Preševa, prošvercovaće ga preko Crne Gore sutra. Ako ga i ne bude očekujem od njihovih igrača najgore moguće divljanje, oštre startove, tučnjavu na terenu i figurativnu i bukvalnu - da bi nas isprovocirali da skandiramo ono što ne smemo. Valjda nismo toliko glupi da nasednemo dva puta na istu foru.

A ko hoće da vrati Kosovo puška u ruke, pravac Priština - e tad si pravi junak, a ne kad vičeš na stadionu i gadjaš igrače sa tribina.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ponasanje publike ce kreirati rezultat I desavanja na terenu. mislim da nece biti nikakvih sranja pred I u prvom delu utakmice. posle, vrag ce ga znati. isuvise je scenarija koji bi mogli da se dese na travi, a koji bi iritirali publiku.
rezultat? mozemo dobiti samo golom razlike 1:0 ili 2:1.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Sutra je poslednji ispit za strucnjaka. Ako ne dobije tesko da ostane na klupi vise. Moje neko vidjenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top