Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Ilke

  1. Ilke

    Liga Evropa 2017/18

    Ipak 6 ekipa treba da ispadne da bi mi bili nosioci jer nije "ubacen" Salcburg koji ima veci koeficijent od nas.
  2. Ilke

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dva dana smo cekali vest o tezini povrede, nadali se najboljem, ali... Mnogo mi je zao Lea, uzasna povreda, ali mi smo svi uz njega tako da verujem da ce mu oporavak makrar malo biti laksi... izdrzi majstore i vrati nam se jaci i bolji nego sto si bio! Ne shvatam neke koji pisu da iz ovoga...
  3. Ilke

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kinsey nije izasao na zagrevanje! Da li neko mozda zna sta je u pitanju? Povreda ili?
  4. Ilke

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Sinoc sam pricao sa Petkovicem, pitam ga kada je promocija danas, on mi kaze, ma daleko smo od dogovora! Ja ga pitam kako daleko, pa svi objavili, pa cak i zvanicni nas sajt, a on samo odmahnuo, kaze pisu sta oni hoce. Rekao sam drugu odmah, videces kada zavrsi kod ciganije...
  5. Ilke

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Marko Petkovicu, dobrodosao medju crno-bele! Momka kao i Dovla, znam licno. Dobar momak, na mestu, fin, kulturan... :) jeste da vuce na onu stranu brda, ali ce da gine za nas maksimalno, to se ne dovodi u pitanje. Verujem da smo sada resili pitanje desnog spoljnjeg na duzi period, pod duzim...
  6. Ilke

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Nisam bio u prilici da gledam mec u Nisu, ali me je drugar obavestavao sta se desavalo... elem, na stranu sto smo bili jadni i bedni, nista novo. Sada sam video startove onog mesara Zivkovica, covek je kasapio i kasapio a celavi gmad nista... satro, crveni pred kraj... jebem vas sve u usta i...
  7. Ilke

    Liga Evrope 2013/14

    Do pre par godina nestrpljivo smo cekali utakmice u Evropi, verovali da mozemo u LS i preko jednog Njukastla, Fenerbahcea, Anderlehta... i igrali smo fudbal protiv njih, u odnosu sta u ovom trenutku igramo, i ko sve igra za nas, bili smo licno Barsa za danasnji Partizan... jadno, bedno i...
  8. Ilke

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Surovo saopstenje, svaka cast ko ga je napisao, a po stilu pisanja, neko s foruma... :) Ali deo, tacno je, imali smo svoju filijalu, a to je fkcz... sjajno!
  9. Ilke

    ПАОК

    Braco, svaka cast! Boskovicu, govnaru jedan, jeb'o te onaj ko ti je dao mikrofon u ruke!
  10. Ilke

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Vecna slava, LEGENDO... pocivaj u miru... Zoranik, suze su mi isle dok sam citao tvoj tekst...
  11. Ilke

    FK ĐurGarden 2011/12

    Pa, to je i dosta navijaca na utakmici protiv Srema reklo! Krstajic-Frimpong, tandem za sezonu 2011/12... bolji od bilo koje druge stoperske kombinacije... :)
  12. Ilke

    FK ĐurGarden 2011/12

    @ PAKY Jos se ja cudim dok sam pisao post kako nema tebe. Izgleda da si isao peske kuci... :) Sve u svemu, nas par koji smo bili na utakmici a koji su na forimu, isto smo videli. I ja verujem da Manja potpisuje, bez obzira sto NakaR kaze da ne zurimo sa prognozama, vidi se da momak ima...
  13. Ilke

    FK ĐurGarden 2011/12

    Upravo stigoh sa utakmice i moje vidjenje utakmice je slicno kao sto je napisao Dovla par postova pre. Prvo pol. osim gola, samo jedna polusansa Scepovica i nista vise. Igra lelemudanje, ali bilo je veoma ocigledno da se "cuvaju" noge i da se nije ulazilo u duele punom snagom. Jako dobro se...
  14. Ilke

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Kleo danas postigao gol iz penala u pobedi Guangzua od 2:1. Bravo majstore... Inace, prvi su na tabeli sa 5 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranog...
  15. Ilke

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Apsolutno tacno! Ovoga se i najvise pribojavam. A alternative za nih dvojicu i nemamo. Dobro, tu je Stankovic, ali iskreno, to nije dovoljno. Ne svidja mi se ovaj prelazni rok iz razloga sto mi se cini da "gomilamo" igrace, pa od njih 10 valjda ce 3-4 biti pojacanja.
Top