Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Petrović igra protiv Genka, pa odlazi!?

S. I. | 22. jul 2011. 20:45 | Komentara: 1
Postoje nove ozbiljne ponude za Raću, videćemo kad će se realizovati i da li će to uticati na njegovo igranje protiv Belgijanaca - kaže trener Partizana Aleksandar Stanojević


Radosav Petrović

RADOSAV Petrović se vratio u takmičarski pogon Partizana, ali je isto tako postalo izvesno da je ponovo na pragu odlaska.
- Tačno je da postoje nove ozbiljne ponude za Raću, videćemo kad će se realizovati i da li će to uticati na njegovo igranje protiv Belgijanaca - ne krije Stanojević.
novosti.rs

Вероватно је то разлог што га нема на списку за утакмицу у Белгији (ако није на исправљеном).
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
bio na utakmici. Prvo poluvreme blagi uzas,ne znam sta je stanoje zeleo da vidi ali su svi uzas bili,pogotovo tomic i scepovic. Jovancic je jak ko zemlja.
Ovaj novi crnac skroz dobar,ima snagu,centarsut.

Drugi poluvreme susta suprotnost,prosto je milina gledati te klince kako igraju. Ja bi sad bio spreman,da mi neko kaze igraju ta deca naredne tri godinr,da pristanem makar bili deseti...

Sve u svemu jako lose od igraca sto ce igrati protiv genka
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Colovicu zaboravi na to ,nasem Saletu je Murinjo idol ,a ne Wenger ...Samo sto i murinjo sutne nesposobnog Gutija(Vukica) ,a da sansu Ozilu(Ninkovicu) ...Jer ipak kolko god da si iskusan ,ako te neko jede brzinom ,kvalitetom ,preciznoscu normalno je da ga izduvas ...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Upravo stigoh sa utakmice i moje vidjenje utakmice je slicno kao sto je napisao Dovla par postova pre. Prvo pol. osim gola, samo jedna polusansa Scepovica i nista vise. Igra lelemudanje, ali bilo je veoma ocigledno da se "cuvaju" noge i da se nije ulazilo u duele punom snagom. Jako dobro se videlo koliko ovom timu nedostaje Sasa Ilic. Niko od veznjaka nije dao upotrebljivu loptu, pokusavao je malo Babovic nesto da uradi, ali sve je to slabo...
E, onda dolazi 30min. izmena Babovica, a ulazi Magna ( ili Manja, kako ga je najavio spiker ). Svi se cudom gledamo ko li je sada ovaj... Momak je ostavio veoma dobar utisak, prilicno je brz, ne komplikuje, mislim da bi doneo osvezenje u vezni red. Gol je dao posle odlicnog solo prodora. U svakom slucaju, bolji je od NT7... sigurno...
Mali Frimpong je sve prijatno iznenadio! Jebes mi, pa on meni bolje deluje od Ivanova, sigurniji je sa loptom, a zna da je "iznese" u polje, dobro se postavlja... ipak, mislim da fizicki jos ne moze da parira ozbiljnijim napadacima. Ne znam da li je momak prijavljen za Genk, ako nije, veliki smo propust napravili.

Posto Andersona verovatno nece biti u utorak i ako stoperski tandem bude Ivanov-Stankovic, nece biti dobro... Obojica mi deluju nesigurno, Stankovic pogotovo, tako da... uf... samo da pregrmimo Genk sa povoljnim rezultatom, pa da se cepamo u Hramu za prolaz.

I da, mali Lazar Markovic je klasa od igraca! Mali treba da dobije sansu u Genku.

Posle danasnje utakmice sve sam sigurniji da pocinjemo u formaciji 4-5-1...
A ипак си био бржи од мене са извештајем...:D
У суштини се слажем са тобом и осталима који су гледали утакмицу
Само, што се тиче првог полувремена у коме нико од вас није желео неког посебно да издваја, ја ћу ипак издвојити Станковића и Камару
Дечко би поштено морао да се избори за шансу и у Срему, а о озбиљнијем суперлигашком клубу да не причам
Имао је неколико озбиљних пропуста против очајних нападача Срема, Срема који уопштен није нападао
Е из тог разлога сам ја ценио Марка Јовановића који је у сваком тренутку могао да одмени неког од првих штопера уколико се повреди и да свој посао одради сасвим коректно
Када је Медо у питању, био је најбољи у првом полувремену

Што се тиче Мање, добили смо правог расног црнца:D
Ако овај не прође пробу, е онда стварно
А кад је у питању Фримпонг, наговестио је он већ на припремама у Словенији да има квалитет, сада је то само потврдио и по мени је био можда и најбољи данас, перфектан

И да, само да похвалим Лазара Марковића.
Дечко много трчи, игра за екипу што би рекао Станоје, враћа се назад, учествује у одбрамбеним задацима...
Само нека настави озбиљно да ради
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ма то је јасно, нико овде њега не диже у звезде, али се потенцирају неке његове способности које нам недостају у везном реду, јак шут са дистанце и изузетна брзина
 

nikran

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
48
Reaction score
3
Mogao bi Krle da se iskupi za to sto nije nasao stopera na vreme, i da se samoprijavi do ponedeljka u 24h
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Да је знао да ће имати оволико проблема око штопера, верујем да би одиграо бар још једну полу сезону...
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
@ PAKY

Jos se ja cudim dok sam pisao post kako nema tebe. Izgleda da si isao peske kuci... :)

Sve u svemu, nas par koji smo bili na utakmici a koji su na forimu, isto smo videli.
I ja verujem da Manja potpisuje, bez obzira sto NakaR kaze da ne zurimo sa prognozama, vidi se da momak ima kvalitet, ima "nesto"...
Verujem da Stanoje nece moci da spava kada pomisli kako da sastavi odbranu. Ne znam sta je gore, Rankovic-Ivanov, Stankovic ili Aksentijevic-Ivanov, Rankovic. Volkov je sasvim ok, tako da me on uopste ne brine...

@ NakaR

Sasa Markovic je vise bio orjentisan na defanzivu, korektno je odigrao, ali se nije nesto posebno isticao...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
@ PAKY

Jos se ja cudim dok sam pisao post kako nema tebe. Izgleda da si isao peske kuci... :)
Ма то ја чекао прво тебе да напишеш своје импресије па да препишем...:D

Него, што се тиче одбране, по мени би Фримпонг одмах могао да се прекомандује у први тим
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
au brate, pa BAS ZATO sto smo Partizan ovo je nedopustivo. I to sto su prelazni rokovi u poslednjih 20 godina uzas (na primer 18 od 20 ili 19 od 20), to je isto tragedija. Treba mi djukic da mi prica sta je Partizan?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Статус
Затворена за писање одговора.
Top