Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
I da je istina siguran sam da ti anonimusi ne bi prvi saznali, mada ko zna.

edit: Uletio mi je Viper sa postom, tako da ovo što sam napisao ne važi.
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Sinoc sam pricao sa Petkovicem, pitam ga kada je promocija danas, on mi kaze, ma daleko smo od dogovora! Ja ga pitam kako daleko, pa svi objavili, pa cak i zvanicni nas sajt, a on samo odmahnuo, kaze pisu sta oni hoce. Rekao sam drugu odmah, videces kada zavrsi kod ciganije...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
E vala stvarno ako se ovo desi neka ide sve lepo u kurac!!!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Jbt Zvanicni sajt je objavio ja ne verujem.

Amaterski smo klub.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mozda je tako i bolje.. Neka propadne tamo u ciganskoj prljavoj rupi ko ga jebe ! A sta reci o nasem sajtu,objavili ljudi da su ga vec potpisali.. Vidim meni cudno ,potpis na 4 god :)
P.s. iako nije tema uvek se zapitam odakle cergi toliko novaca ? Sve pare od nas poreznih obveznika su uvukli u propali drzavni klub.. Fuj
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
E, vala, neka je zvanični pogrešio samo što dalje od nas.... pu, pu, pu.... Vojo od mene ti je sve prosto samo da ciganče ode u mahalu!

Juuupiiiii!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zar mi posle 15 000 000 evra od prodaje igraca ove sezone ne mozemo da ponudimo vece obestecenje i platu od kluba koji nikoga ne moze da proda ?
PS: i koga ga jebe daj da dovedemo ovog Larteya decko jede odbranu ,odlicno se posatvlja ,pravovremeno reaguje,smireno i tacno ,ako se uzme u obzir da je crnja znaci moze da trci ceo dan i nek dovedu vise tog Djurdjevica ne znam sta cekaju prelazni rok ne traje do januara.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čim je onaj mongoloid izjavio da se još uvek radi na dovođenju Lartija - sve nam je jasno.

Nađa nabiti na kolac!
Boli me kurac za Petkovića, ali dozvoliti da ti cigani odvedu igrača za kog si objavio na ZVANIČNOM SAJTU je za smrtnu kaznu!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ja ne verujem...sad ce nam dovesti nekog iz Javora ili Sevojna na tu poziciju...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Još kad i Stojke ode, a Đurđević ne dođe.

Nije bitan Petković, nego što je ovo pišanje po Partizanu.

Ugasite svetlo.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Brate, ovo je najveci blam od kada postoji klub!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Zvanicni sajt Partizana je bolje da ne postoji. Kakav izvor BLAMA. Zbog ovoga otpustiti Budja i odgovornog za clanak.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Реално људи кога боли она ствар за тог играча, али видите ли шта ради Мутави? Немојте после овај или онај је крив, зна се ко аминује довођење играча, зна се ко је рекао господину Воји (који опет није ни за шта крив) да вест окачи, и тако све нас направи не знам чиме, а у ствари и сам знајући да договор није приведен крају. Реално још једном кажем ма ко да је у питању ништа драстично се неће променити, али дозволити да нама цигани узимају играче пред носем, е то је већ брука и срамота.

И опет његове смицалице, и даље се преговара са Ганцем, па чекај бре мутава сподобо, докле мислиш овако? Па зар и даље мислиш да неко гута твоје просипање лажних обећања!

И на крају извињавам се свима, али Ђурићу јебо би ти матер због овога што радиш са Партизаном! Дабог да ти се лоза затрла!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Koja neozbiljnost! Au jbte! Rasovicu neka ti je Bog u pomoci ali da sam na tvom mestu ja bih podneo ostavku i otvorio dusu zbog svih desavanja na nekoj konferenciji za stampu!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
A ja se vec u sebi oprostio od Aksentijevicevih carolija...Petkovic bi nam lego samo tako...jebem im mater smrdljivu...
sve mi se cini da sve zavisi od utakmice sa Thunom...
i Djurdjevic, i Petkovic...a mozda i Pantic...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Jedini problem u celoj prici je sto je na sajtu objavljena poluinformacija. KOME VERUJETE NA REC, mongoloidi jedni? Prepodobnom terzicu? Ko nas jebe kad nam je ova bagra u upravi i treba da pisaju po nama.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Koja neozbiljnost! Au jbte! Rasovicu neka ti je Bog u pomoci ali da sam na tvom mestu ja bih podneo ostavku i otvorio dusu zbog svih desavanja na nekoj konferenciji za stampu!

Урадио је то већ један ГОСПОДИН, па на крају не да смо отишли на боље него десет пута горе, ем су ствари кренуле низбрдо, ем смо остали без великог тренера, и човека. А тада смо били у иоле бољој ситуацији. Сада, у овом тренутку, када би се то десило, ја не знам ко би нас тек онда ишчупао из гована!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Alberte, dabogda hranu kad budes kupovao bio isto ovako uspesan, pa da crknes od gladi.

Jebem vam svima u upravi majku nesposobnu dokle da nas brukate
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top