Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Jimmy Floyd

  1. ABA-liga 2012/13

    Ako si u Srbiji imaš prenos na RTSu
  2. KK Partizan 2012/13

    Da malo demistifikujemo te brojke 46,2% poena kojie Musli iskreira sam su 3,3 poena u ABA ligi, tj manje od dva koša. S obzirom koliko se napad ranijih godina bazirao na višku koji naprave centri vidi se zašto nam je igra u napadu takva kakva jeste.
  3. KK Partizan 2012/13

    Ljudi, mi nakon odlaska Kecmana nemamo igrača koji može da pogodi u ključnim trenucima, iznudi faul, izmisli koš. Zato gubimo tolike utakmice u poslednjim sekundama, poslednje što nam je potrebno je još jedan defanzivac.
  4. KK Partizan 2012/13

    Ako ne uspemo da obezbedimo plasman u EL preko ABA, mislim da ćemo sasvim sigurno dobiti Wild Card za kvalifikacije za Evroligu...naravno da li je to dovoljno da se i nadjemo u EL videćemo.
  5. KK Partizan 2012/13

    Pravimo sjajan tim za budućnost, ali je veliki problem što se sve raspada ako ne izborimo EL sledeće sezone što je i Dule pričao u nekoliko navrata. Prvo što zbog smanjenja budžeta nećemo moći da ih plaćamo, a zatim što je većina stranaca i boljih igrača došlo da bi igralo EL i imaju klauzule u...
  6. KK Partizan 2012/13

    Što se Milutinova tiče mogu samo da podsetim na ono što sam pisao sredinom septembra: http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=615357&postcount=3626 Umem da procenim igrača kao niko :buhaha
  7. FK Partizan 2012/13

    Prvo treba da znate da Mihajlljevićevo pozivanje naših klinaca može samo da nam naškodi i mislim da to on radi namerno. Svaka reklama pre potpisivanja prvog profesionalnog ugovora samo nam oteža pregovore - setite se da smo Jovetića uspeli svojevremeno da potpišemo na samo 2 godine, a i to smo...
  8. FK Partizan 2012/13

    Bez brige, neće ga prodati, ali isključivo zato što nema ko da ga kupi. Grejao je on klupu Šćepakabri i dok je Stanoje bio trener, retko loša investicija.
  9. JSL 2012/13

    Stanojeva čekalica se savršeno uklapala sa ciganskim besomučnim davljenjem smorene lopte. Stanoje je izuzetan stručnjak koji je transformaciju doveo do perfekcije, svi naši napadi su se razvijali ultra brzo dok je on bio trener. Ono što je velika mana čekalice i brzih transformacija je da...
  10. ABA-liga 2012/13

    Ljudi nema razloga da se nerviramo, para vrti pa tako i cigani imaju daleko bolje crnce nego mi, Tomas i Gordon su za dve klase slabiji od Amerikanaca kakve smo ranije imali u Partizanu, jedva da mogu da pokrpe i svoje minute a kamoli budu nosioci igre. Država nas je pustila niz vodu...
  11. JSL 2012/13

    Jako je teško naterati igrače da trče i da se trude kad imaju 2:0 - to je jednostavno deo našeg mentaliteta. A možda i nije pametno da se igrači forsiraju kad imamo bodove u džepu. Dok nisu poveli mogu samo da kažem da sam bio oduševljen igrom i zalaganjem, odnosno agresivnošću kad nemamo...
  12. Evroliga 2012/13

    Tori je jako limitiran igrač - ne samo što je nizak već on i baca loptu na koš iz stomaka, i kad šutira za 3 i kad ide na ulaz. Naravno da takav ne može da ima dobar % za dva poena, niti lagan skok šut za 3, što se direktno odražava i na njegovu organizaciju napada - protivnici mu lako brane...
  13. ABA-liga 2012/13

    Dominus et dues Ovaj link ne radi kako treba, bar ja ne mogu da ga otvorim
  14. KK Partizan 2012/13

    Fali spoljni igrač sa sigurnim poenima, ranijih sezona je to obično bio crnac plej, sada nemamo to.
  15. Liga Evrope 2012.

    Retko kad citiram celokupan nečiiji post ali sa ovim tvojim se slažem od slova do slova. Da je Vermez vrhunski trener ne bi mogli da ga dovedemo u Partizan, mislim da je čak i kvalitetniji od tima koji ima na raspolaganju. Jokan je npr. sa duplo boljim timom imao još bezidejniju igru. Najcrnje...
Top