Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од LeGeNd

  1. KK Partizan - sezona 2013/14

    I hoce li biti prodaje pojedinacnih karata online, na eventim.rs?
  2. Liga šampiona 2012/13

    Sutra sa sve Kipranima neće biti ispod 25.000, u to sam prilično siguran. Jug preko kapaciteta, sever verujem popunjen... Istok i zapad do Juga i centralni delovi popunjeni... Podrška neće izostati, na igračima je da daju svoj maksimum! Očekujem prilično lagan prolaz, vreme je i da nas sreća...
  3. Liga šampiona 2012/13

    Anorthozis: Champions League 2008–09 group stages APOEL: Champions League 2009–10 group stages APOEL: Champions League 2011–12 quarter-finals AEL: ? Pogledajte šta radi kiparski šampion prethodne tri godine... nadajmo se da niz neće biti nastavljen i 4. godinu za redom. Protivnik je definitivno...
  4. KK Partizan 2011/12

    Dule izgleda neće više imati ničiju podršku, jedni mu zameraju Pariz, drugi jer nije pučista... svi glume neke uvredjene mlade... Šta je trebao da podrži ovog Bogićevića, da nam žuti unište klub kao u komšiluku, neka hvala! Duletu želim srećan povratak i da nastavi onde gde je stao... UZMI DULE...
  5. Sale Stanojević

    Crkli dabogda oni koji oteraše našeg Stanoja! Žrtvovao je trenersko mesto voljenog kluba zarad viših ciljeva, sujete i pohlepe jahača koji su jahali Partizan preko 20 godina i nije im dosta. Izmanipulisan i upleten u nešto u što ni jedan trener na svetu ne treba da se meša. Srećno ti bilo!
  6. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Odbrana korektna? Kada se to može reći da je odbrana slaba, posle 5 komada u mreži možda?
  7. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ovo je vama dobar rezultat, bože me sačuvaj! Babović idiot, ne bi mi prismrdeo više Zemunelu, mrš, ne samo zbog crvenog već i zbog igre do tada! Vukić solidno odigrao, jedino mu zameram to što nije šutirao na gol iako je imao jednu ili dve lepe poizicije. Za Šćepovića ne znam šta bih rekao, dati...
  8. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Biće zaista teško, jbg nismo imali sreće. Koliko znam i nemamo baš sjajan odnos sa Belgijancima, sa izuzetkom Anderlehta koji nas je baš potcenio, Standard i Briž su nam očitali lekcije u LE. Ne bih ja dirao sada ništa u veznom redu, jedino ako može da se registruje i Raća ukoliko slučajno ne...
  9. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Nijanse odlučuju protiv ovakvih protivnika. Najbolji primer je APOEL gde smo igrali sa dva štopera prosečnog kvaliteta zbog Krstajićeve povrede.Iako smo bili nadmoćniji u obe utakmice koštao nas je taj jedan gol u gostima kojeg sigurno ne bi primili da je on igrao. Isti je slučaj i sada ako se...
  10. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Svaka čast našim fudbalerima na pobedi! Frenetična borbenost, trčanje, kratki pasovi, sve podseća na tim iz 2003. Izbeći Genk i Slovan i da bez problema osiguramo LE. Sada jedno pojačanje pa posle 3. pretkola još jedno i to je to, imamo tim!
  11. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ma kakav falsifikat, ljudi pronjuškali i došli do trofeja. Memorandumi se po običaju naštancuju ranije pa se telo dokumenta doštampava kasnije pa je zbog toga zaglavlje nakrivljenije. Neko je napravio veliki propust.
  12. Kvalifikacije za LE 2011/12

    E braćo Grobari kakvih crnih 10-15 hiljada, biće nas možda malo više nego u Temišvaru, sasvim dovoljno da se šipcima zaledi krv.
  13. FK ĐurGarden 2011/12

    @ptica Evo imaš ovde sos stream, Balkan sport 6. http://www.balkansport.info/channel-6/995584-balkansport-6-a.html
  14. Dres Partizana - nekada i sada

    Gde Krstaja nađe ovako dobru košu, ko da je gledao naše predloge o izgledu dresa... kragna, pruge... :) http://www.partizan.rs/wp-content/uploads/2011/06/tomke_2.jpg
  15. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Nije to taj... kod cigana ide slabiji Pacheko :) http://www.mondo.rs/s209513/Sport/Paseko_Pardon_Eduardo_dolazi_u_Partizan.html
Top