Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од markovic

  1. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ne bih potencirao toliko ovaj poraz, mislim da i nismo odigrali maksimalno, gostovanje, Rusija, termin, šanse za prolaz minimalne, sve se skupilo... Mnogo nam znači Bertansova partija, usudio bih se da kažem da je posle Bogdana on najbitniji naš igrač, velika razlika u igri sa njim na...
  2. markovic

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Na sajtu piše u 15:00 po našem vremenu, ako sam dobro video
  3. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Pavlović ako ne prihvati da igra besplatno, minimum do kraja sezone i to 40 min po utakmici ko ga jebe, on nije vojnik Partizana, naci cemo boljeg
  4. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ajde sad da napušimo dečka sa nba karijerom što neće na keca da prihvati da dođe ovde da igra za džabe...
  5. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jebiga, što se onda objavljuje ime toliko pre nego što bude potpisan? Ako neko ima info, lepo ga najavi 2-3 dana pre potpisivanja a ne ovako... Šta očekuješ od ljudi kad im baciš ime tipa Pavlović, Kinzi, Vujačić :)
  6. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Klipersi potpisuju Vujacica na 10 dana, mada nisam skontao je l se zajebavate oko njega ili je stvarno bilo nesto
  7. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Poraz itekako nadoknadiv, brine minutaža. Nedovoljno oporavljeni Vesterman igrao 30 min, Lovernj 36, a za 2 dana opet težak meč, ne verujem da Bezbradica ne može da odmori Žoa bar 5 minuta. Za Šalića :clap Ako bi šta?
  8. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ovo je bilo sjajno, ništa drugo ne mogu da kažem
  9. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Interesantna sličica. Visine Partizanovih igrača po pozicijama u odnosu na prosečnu visinu igrača u EL
  10. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ništa katastrofalno, poleteli smo mnogo, ko što reče par vas bolje sad da se vidi šta ne štima, na početku... Mislim da je igrač 3/4 preko potreban, verujem da će doći neko uskoro. Bravo za Muslija i Žoa, idemo dalje
  11. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Životinja imena Terens prezimena Kinsi :respect Ono što se vidi iz priprema je da ćemo posle dužeg vremena (možda od Vujanića, Boa ne računam jer nije imao toliki napadački spektar) imati beka sa 15+ poena u rukama, svi znate ko je...
  12. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Bezbradica 16 poena dao :eek: video sam da je imao par koseva posle skoka i 2 dvojke (cini mi se) al kad nakupi ovoliko :respect
  13. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dobro ovo izgleda, uprkos porazu... Dalo pokazao da može bez problema da bude drugi plej, klasičan igrač za Duleta, možda ga zavoli više nego Vestermana :D Bezbradica može da krpi četvorku uz Gagića eventualno, problem je bek ap trojka, Kinsi, bar zasad, ne može da igra više od 15-20 minuta na...
  14. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da su napisali na kraju da će Miličić morati da pristane da bude bek-ap Musliju vest bi bila mnogo realnija... Večeras sa Realom, mnogo nam znači ova i ovakve utakmice na pripremama, pa makar pukli i 20...
  15. markovic

    KK Partizan - sezona 2013/14

    http://www.diariosur.es/ imate ovde, samo kliknite na "ver directo"
Top