Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pa ne bi vujosevic primio ovakvu stoku da mu remeti atmosferu u ekipi.
ovo cigani lupaju misle da mogu da nas poremete, a u stvari cemo poremetiti mi njih
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma nema nista od ovoga siguran sam , sace jos fmp da ga dovede pa ce biti preoteli nam opet igraca :lol:
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ovo bi bio najveci udarac u istoriji naseg sporta , zakleti cigan koji se slikao na severu koga oni prizivaju vec godinama dodje kod nas ,Cokiju bi pritisak otisao u tri lepe . Sto se tice igracki realno je zivotinja i mislim da bi izdominirao i u EL.
Таква говна код Дулета не пролазе... Бар се надам.

Nemoj tako decko je mozda u glavi balvan ,ali pod govnetom se podrazumeva los covek ? A neko ko da 100 000 evra za neko dete da se operise ne moze se nazvati tim recima. :wink:
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Свака њему част за то, мислио сам наравно на клупско опредељење и статус легенде севера. Човић плаче за таквима.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.112
Reaction score
15.929
Локација
Храм фудбала
Pa ne bi menjao Gagica i Muslija za hiljadu i jednog Darka Milicica!!!
Ono sto ja mislim da je u pitanju da su se cigani dogovorili sa njim, i sada je pustena ova vijest, da bi posle ispalo kako je se predomislio i da je se ipak odlucio za zvezdu.
Pokusavaju jadni na bilo koji nacin da ostvare neki poen nad nama, nije im proslo za Lucica,Milosavljevica,Salica, pa vele ajde na ovu caku.
Jebite se cigani i vi i govedo Milicic.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Поред 4 класична центра у екипи и једног крилног центра који може и на петицу, доводити Миличића у везу са Партизаном нема ни мало смисла.

Притом дотични не би играо за бурек и јогурт.А ми и ако имамо још нешто пара за појачања, потрошићемо их на затварање неких рупа које су настале повредом Бертанса.

А његово циганисање и неки други испади су само шлаг на торти.

Али добро, о чему би медији ако не о "бомбама".
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Zar stvarno verujete da ce Dule nakon dovodjenja Salica dovesti ovako dominantnog centra. Mi imamo Gagica,Muslija,Milutinova i Salica i sad kao da dovedemo i 5. centra ?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nije on mentalni sklop za Partizan, igracki bi i posle godine pauze u Evropi bio odlican, ali on je u glavi dete od 15 godina i dalje. Sto rece gore, govno od coveka podrazumeva da si los covek, on to nije, ali samo je dete i neizivljen komad budale :D

Kontam da su sanse za ovo 1 % , ni toliko, ali eto, da se lafo ogradim :D Realnije je sto PAOK napisa, da ce u FMP, pa ga satro preoteli...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ovo bi bio najveci udarac u istoriji naseg sporta , zakleti cigan koji se slikao na severu koga oni prizivaju vec godinama dodje kod nas ,Cokiju bi pritisak otisao u tri lepe . Sto se tice igracki realno je zivotinja i mislim da bi izdominirao i u EL.

Da me jebete, ja ovo ne mogu da razumem. Mi bi njima zadali udarac time što bi kupili Miličića??? Čoveka koji je visio na severu, spominjao majke i ćerke sudijama. Jel mi stvarno to želimo? Jel stvarno tako razmišljamo? Ajde Klea sam i preživeo, ali od Stojkovića meni ovakve stvari nisu jasne.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Sigurno ga je neko od novinara pitao gde nastavlja karijeru, a on je rekao da pregovara sa jednim klubom iz Srbije. Spanci su napisali da pregovara sa Partizanom, jer jednostavno niko ne zna za drugi klub iz Srbije. Najjace bi bilo da u Spaniji znaju za limenke.

Mene je jedan decko iz Grcke, navijac Olimpijakosa pitao da li zvezda ima i kosarkaski klub. Ja rek'o imala je do skoro. Kad njihova "braca" nisu culi za KK crvena zvezda, pa cak ni pre gasenja, ko ce u svetu da zna za KK FMP DIVA ZVEZDA COKI TELEKOM.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Amin Nikola.

Inace, Milicic se uklapa u Duletov prototip igraca i licnosti, cak je i reper kako jedan buduci kosarkas Partizana treba da se ponasa.
Posto ne mogu Cvarkova da nadjem, moze i ovaj klip da posluzi.
http://www.youtube.com/watch?v=5LDsm0-Sj4Q
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Hajde da sada stavimo stvari u realnost , on bi nam dobro dosao bez obzira na sve , cak i da gledam kroz oci navijaca reprezentacije Srbije , posle Duleta niti jedan igrac nije vise onaj stari , vec ozbiljniji i korisniji.

Ali ipak , mislim da prvi problem novac,drugi problem njegova proslost ( iako za spas karijere to nista ne znaci ) i konacno nas pun roster centara ne otvara mogucnost za ovaj potpis.

Mislim ,postavio sam ovo jer je zanimljiva vijest ali vjerujem da za taj transfer mi nemamo ni 5% sanse.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.790
Reaction score
55.705
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ово је глупост века. Не знам зашто се уопште ова вест и коментарише, нереално на толико нивоа.
Можда сам загризао у параноју, али само ми једна кухиња пада на памет као извор вести ( без обзира што се вест прво појавила у Шпанији).
Једино што је могуће је да ово значи да потписује за фмп.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jebu i oni cigane. Vidis da je ekipa u spaniji.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Da su napisali na kraju da će Miličić morati da pristane da bude bek-ap Musliju vest bi bila mnogo realnija...

Večeras sa Realom, mnogo nam znači ova i ovakve utakmice na pripremama, pa makar pukli i 20...
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Даће Бог да дође! Људске квалитете има (уплаћивао је паре многима у хуманитарне сврхе), знање итекако има, можда је решио да се доведе у ред. Још ако се тренер и управа сложе са тим, то је то.

Мука ми је од вас који пљујете по њему јер је ишао на север. Кад се водила прича о томе за поједине капитене наших спортских друштава, бранили сте га. Ето сад, дозволите и њему да проба да исправи прошлост, лицемери!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.112
Reaction score
15.929
Локација
Храм фудбала
Nek osvane gdje hoće samo što dalje od Partizana.
Nije meni problem što je on cigo i sve to do sada, ali mi se on nikako ne uklapa u ovakav Partizan.Mozda bi se uklapao u onaj kad je igrao Mačvan i Raduljica, ali ovaj Partizan je nešto drugo ovo je prava jedna PORODICA i mislim da za njega tu nema mjesta.

EDIT: Ens, a manjak igrača na poziciji 5 :)))
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top