Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale_Ilic

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Može u èetvrtak ! Neka neko napiše u grupi CS da igramo u èetvrtak, ja ne mogu pošto nisam u grupi. Pa da vidimo ako ostali oæe u èetvrtak ...
    Da, puko mi je bio net, ali nema veze sto ste pikali bez mene!
    Treba malo bolje da se organizujemo i da picimo jedno sat dva najmanje!
    Mozemo da se organizujemo za cetvrtak u toku dana ili uvece, posto veceras niko nece a sutra je tekma u pioniru tako da je cetvrtak najzgodniji?
    brate evo sad sam doso uzeo sam karte i smrzo se ko picka

    evo vidim sad kod tebe da ti ostavio ip
    igracemo drugi put cetvrtak petak...
    91.150.72.226:27024

    Ko igra cs moze da svrati na ovom serveru , tamo sam ja admin , novajlija
    ajde vracaj se u grupu,i jel ti odgovara sutra u 19h da igramo?
    alo beli kako koca moze da smori...?! jeste kupio neke fazon sa belim djonom ali su neki noviji model... super su gilje a ja se smrzo u onim mrtvim maxericama :(
    Koje to atribute :D E da mogli smo zamoliti Acu npr kad se svi skupimo da igramo da nam otvori da ostavimo oglas i nek zakljuc opet :D
    Videæemo kako admini odluèe, možda kasnije ali sa nekom ozbiljnošæu! Temu smo usrali naèisto i Aca je u pravu 100%, ljudi su tamo prièali o svemu i svaèemu, a trebalo je samo da se ugovara termin i nešto konkretno vezano za CS! Od sada æemo u grupi se dogovarati dok ne odluèe i ako odluèe da nam opet otkljuèaju! JBG sami smo krivi!
    Nigdje ja nisam spominjao ko je koliki Grobar,samo me uvredilo ono postaæeš Maler...

    :ziveli
    преживео сам само је требало времена да се мало опоравим...
    dosta sam siguran meni je obecano da za sutra imamo server tako bi i trebalo da bude ako bude nekih promena mada cisto sumnjam bicete svi na vreme obavesteni...
    Polako igramo tek sutra, dobiæeš IP adress, a možeš i samonom u KGB pa odanden da igramo ?
    Ne mogu da ti garantujem.Doslo drustvo sa svih strana pa ne ulazim u kucu.Praticu temu da vidim kad igrate?Ako budem kuci upadam na server...
    Neznam brate, sutra idem za Srbiju tako da neznam dal cu biti kuci to vreme, ako budem igram sigurno :)
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top