Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Trotter

  1. Dres Partizana - nekada i sada

    jeste off al ajde... :) meni je taj oki dres u jako lepom secanju...prvi dres koji sam dobio,i pozadi Tomiceva cetvorka :)
  2. Ne mogu,pun sam nekih glupih obaveza jbg...bice jos gostovanja,ici cemo :) sa kim ces ti ?

    Ne mogu,pun sam nekih glupih obaveza jbg...bice jos gostovanja,ici cemo :) sa kim ces ti ?
  3. ŽKK Partizan

    Sad idem iz Sumica...sudije su nas lepo pokrale,i kad se na to doda da mi nismo mogli da se povezemo i da celu utakmicu nismo imali resenja za njihov presing,tako da smo izgubili 20-ak razlike...i treca u Vrscu ce verovatno biti samo formalnost...
  4. ŽKK Partizan

    Nemamo kvalitet za borbu protiv Hemofarma...prilicno sam upoznat sa stanjem u zkk jer mi je sestra tamo igrala do ove sezone,i moram priznati da je veliko iznenadjenje sto su stigle do finala,jer se svih prethodnih sezona igralo za trece mesto...zvuci glupo ali to im je bio neki cilj do sada...
  5. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Imas odgovor samo par postova iznad tvog...citate li vi uopste forum...???
  6. Partizan i mediji

    Inace,bas lepo sto ih ima na svim kablovskim operaterima... :roll:
  7. Partizan i mediji

    Gledao sam i ja jutros tu emisiju,i nije to receno ;)
  8. Partizan i mediji

    Lupetas sto se tice Novosti...uvek se korektno pise o FK Partizan,a pritom je direktor Novosti bio clan naseg UO...:wink:
  9. Partizan i mediji

    Srao je komentator veceras samo tako no ajde...on je sad najmanji problem...
  10. Dule Vujošević

    E Dule,sad ce o tebi pisati u strucnim literaturama...
  11. Novi stadion

    Izgradnju stadiona koci pre svega gradska administracija...jos neki ljudi su umesani u sve to,jer im izgradnja stadiona ne ide u korist i ako se radi o velikoj investiji...dovoljno je reci srpska posla....
  12. Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    Sta reci za ovo danas...Juca je jednostavno legenda...ljudi koji rade u klubu su za svaku pohvalu...odvojili su dosta vremena za nas bez ikakvih problema...
  13. Partizan i mediji

    Taj Petrovic se uvek dodvorao i lako prodavao...pratio Obilic zbog Cece,onda Ofk zbog Terzica...A zasluge za titulu su podjednake-I Djukine i Jokanove...
  14. Dule Vujošević

    Tema je Dule Vujosevic,a ne najopasniji rezultat...
  15. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Eno su ti klupe bre ispod istoka :)
Top