Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

PFC_D

Guest
nemoj tako. malo mi je i zao, ipak je to 6 godina, mnogo smo toga zajedno prosli ;)

nisam ni ja odusevljen njihovim dresovima, ali sto rece aca, bar su nam svake godine pravili po 3-4 novih garnitura, pa ako nista drugo, nisu bili dosadni...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Али нису се баш показали у поштовању уговора, количинама и терминима испоруке опреме...
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
A jos smo i zimus igrali u kratkim rukavima zato sto nam nisu pravili one sa dugim rukavima...kakvi debili,samo se nadam da ce adidas biti sponzor odmah bi kupio dres bez premisljanja...i jos nesto-nadam se da ce nam opet vratiti bordo-plave dresove jer nam je to ipak prva klupska boja,a i meni licno drag dres...
 

PFC_D

Guest
slazem se. crno bela, bordo plava, i potpuno bela su kombinacije koje bih ja izabrao. eventualno skroz crna za neke pripremne ili revijalne utakmice. bordo plava je ne samo prva boja vec i nesto sto je neophodno. jer sta bi bilo da igramo sa juventusom ili sad recimo sa cukom. ne bi mogli da koristimo ni crno belu ni belu ni crnu kombinaciju.inace ne podnosim zajebavanje sa opremom tipa narandzasta zvezda ili zeleni mancester junajted. oni su pored standardne crvene u zadnjih 20 godina kroz rezervni dres promenili ja mislim sve boje koje postoje na svetu. od zuto zelene preko plave, bele, crne, zute. blagi uzas...jedva cekam da vidim ko ce biti sponzor... !
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
@Ensvaled jel su to oni na kojima je pisalo OKI? To su prvi Partizanovi dresovi koje sam ja video. Samim tim jedni od najlepsih iz nase istorije, ima nesto kod njih.

Sto se tice ovih novijih cena je bezobrazna, a dizajn je ok ja nisam nesto impresioniran

izvinjavam se za mali off, mozda par poslednjih postova moglo u temu dresovi Partizana kroz istoriju...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.151
Локација
vaginamandibularia
Naravno, u pitanju su OKI dresovi... Mada mi zbog jebenog zagreba nisu ostali u najlepšim uspomenama...
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
jeste off al ajde... :)

meni je taj oki dres u jako lepom secanju...prvi dres koji sam dobio,i pozadi Tomiceva cetvorka :)
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
meni je onaj iz 1998 najjaci,kad nam je verano motors postao generalni sponzor!
 

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Slažem se za dresove iz 1998. to je bilo stvarno nešto drugačije, prelepo zaista, ja se ipak nekako najradije secam onih "GOMA" dresova iz 1996, pa evo šaljem par slika istih. Takođe pitao bih da li neko ima slike sa derbija iz aprila 2000. kada su oni dobili 2:1, a Kežman dao gol za nas, mislim da nam je bila kompletno crna oprema i bas taj tip dresa nisam više viđao.


 

PFC_D

Guest
brate, i bolje sto ga nisi vidjao...

prvo sto je odvratan, drugo sto je naai a trece doneo nam je nesrecu na tom vrlo bitnom derbiju...
 

Прилози

  • Derbi.jpg
    Derbi.jpg
    7,6 KB · Прегледа: 113

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Mislim da nismo izgubili titulu na njemu. Kezmanov gol nas je ostavio na prvom mestu zbog boljeg medjusobnog susreta, a mi smo odmah u sledecem kolu kiksirali protiv, mislim, Zeleznika na JNA.

Okej mi je taj dres...Nema veze sto je NAAI
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
ibxk4x.jpg
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дај мало већу слику, слабо се види. :roll:
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
Budimo realni ovaj donji dres sa reklamom "peugeot" je najljepsi koji smo ikada imali
 

PFC_D

Guest
ovaj rapid/slavija dres ?

ne mogu da kazem da je ruzan, ali najlepsi...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Апсолутно исти распоред шара као и Најк дрес из 1996-1998 (ОКИ), очигледно је "домаћа радиност" била у питању а онда само пришивен знак Најк или Пума. Иначе, мени се свиђа, класична Партизанова пругаста варијанта.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Dres pored OKI-a,Peugeot je prvi koji sam imao i on je se najvise svidja.Volio bi kad ove ove godine imali dresove sa vise pruga,ali ne vjerujem da je to moguce :?
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Ja imam neki navijacki dres, broj 9, Hristov. Nema partizanov grb nego grb grobara, buldog. A najlepsi dresovi su mi bili oni iz Lige Sampiona...
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Морам да поставим нешто...

Синоћ сам копао по старим сликама, и наишао на разред из основне школе :D
4. разред, 99. године:

1955775.jpg


По мени, најбољи дресови које смо имали, и дан данас га носим.
 
Последња измена:
Top