Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

vladokv - најновије активности

  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    03.03.2024 stare boljke.. - zona nam je previse pasivna, rigidna. - predaleko smo od igraca ( dozvoljavamo previse vremena igracu na...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    krece se lopta fino kada nema privatnika
  • vladokv
    vladokv reacted to Oplenac's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    U ovom slucaju cu iskoristiti svoje pravo da pametno odcutim na Aleksinu izjavu... O izjavi cu po zavrsetku sezone. Pamtim!
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    ne treba brate znam ih sve odlicno :) samo sam hteo da istaknem da je Bazdara u kadetima trenirao Jesic ( a ako pratis znas kako je ta...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    @Humska ucinilo mi se da si spomenuo da pratis u kontinuitetu te mladje selekcije, pa reko da te pitam jel se mozda secas ko mu je bio...
  • vladokv
    vladokv reacted to Direktor_Grobar's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Za ovo boldovano nemoj, ljubi brat. Možda ne gledamo isti fudbal. Radnik Surdulica, Lučani, Železničar pa sad Voždovac težak kriminal...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nisam siguran kako se danas tumace pravila koja su na snazi, ali po mom misljenju ni onaj nas ( koji je daleko vise sporan i negde na...
  • vladokv
    A ti si stvarno zreo za ban, ako nista drugo za ovo vredjanje igraca s obzirom da si ih ovim nazvao bezmudim. Moderacijo dokle da ovo...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    jel znate koja je razlika izmedju nasih kosarkasica i nasih kosarkasa ? kosarkasice imaju muda.
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    da, kada smo krenuli da popravljamo igru onda sam prestao da kritikujem. kao sto sam i ove sezone prestao da kritikujem i dalje, kada...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    vreme najbolje pokaze neke stvari.. trebalo je otprilike 2 meseca ( pricam o kosarkaskoj temi ) da maltene svi pocnu da primecuju...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    stare boljke.. - zona nam je previse pasivna, rigidna. - predaleko smo od igraca ( dozvoljavamo previse vremena igracu na lopti ) -...
  • vladokv
    vladokv reacted to Goran Tomić's post in the thread ŽKK Partizan with Like Like.
    Bravo devojke! :clap:ziveli:shal
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми ŽKK Partizan.
    ne bi bilo na odmet da Zeljko povede svoj tim da malo pruze podrsku i ovim devojkama da vide kako se one bore za nas dres. macke...
  • vladokv
    vladokv је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    jel stvarno mislite da ce nama da dozvole da dobijemo tu licencu, a da ogavnim cigansturama nece istovremeno ? jel stvarno mislite da...
Top