Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ZORO - најновије активности

  • ZORO
    ZORO reacted to Čik's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Uf, malo, ali samo malo se ohladila glava nakon onog juče. Mislio sam da nakon Maja Vujovića i Glođovića neće biti toliko ogoljenog...
  • ZORO
    ZORO reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Braćo i sestre, 6 kola je ostalo do kraja regularnog dela. Kurva sve manje prostora ima da nas namesti, a MORA da nas namesti, inače se...
  • ZORO
    ZORO reacted to Mister MVP's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Momci su heroji. A tebe i tebi slične treba da bude sramota. Vi ste jedan od glavnih razloga što je JSD Partizan tamo gde jeste u ovoj...
  • ZORO
    ZORO reacted to Oplenac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ahhh...koliko ja njih mrzim, i jos jednom se uverim koliko sam u pravu. A mlogo volem kad sam u pravu. Svako od nas, ko nije video kako...
  • ZORO
    ZORO reacted to Мали џин's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Odgledao sam ne znam koliko utakmica, ovakvo suđenje u životu video nisam. Da sudija kaže našem igraču "shut the fuck up" i daje žuti...
  • ZORO
    ZORO reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja da sam bio trener Partizana danas, onaj slobodnjak gde je živi zid bio na 11 metara ne bi izveli, pa makar mi poslednja bila u...
  • ZORO
    ZORO reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    A evo meni je utisak glavni to sto su nas nekaznjeno prebili, sto je sudija postavio živi zid na 12m umesto na 9m, sto je Severina dobio...
  • ZORO
    ZORO reacted to ivanra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ovo što mi zovemo fudbalom u svakoj normalnoj zemlji zove se cirkus. O namerama sudije večeras sve mi je bilo jasno kod izmišljenog...
  • ZORO
    ZORO reacted to kuki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Protiv smrdljive ciganske napredne drzave, protiv vucica-umri pseto, protiv drzavne kucke, protiv slugi svih rezima, protiv svih. Bravo...
  • ZORO
    ZORO reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    E sram te bilo bas! Ovaj Spajic je slina jedna slinava. Umri Oskare! Bravo momci!!!
  • ZORO
    ZORO reacted to Илић-Капитен's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svako ko može posle ovoga da kritikuje igru nek porazmisli o sopstvenom stanju svesti
  • ZORO
    ZORO reacted to Oplenac's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Ko nije voleo ovaj klub, kao da nije ni ziveo. Ko nije voleo ovaj klub, nije spoznao rolerkoster emocija. Ko nije voleo ovaj klub, ne...
  • ZORO
    ZORO reacted to amansio's post in the thread Saša Ilić, večiti kapiten Partizana with Like Like.
    Besmisleno je tražiti od Saleta da se javno bori protiv zle uprave dok većina navijača koja to traže od njega nema jajca da tajno glasa...
  • ZORO
    ZORO reacted to Nemanja-950's post in the thread Saša Ilić, večiti kapiten Partizana with Like Like.
    Saša Ilić nit sklanja nit postavlja upravu već to čini narod Srbije koji glasa za srpsku naprednu stranku. Grobari/Partizanovci kao deo...
  • ZORO
    ZORO reacted to Nemanja-950's post in the thread Saša Ilić, večiti kapiten Partizana with Like Like.
    Bio bi satanizovan, potrošen i ispljuvan kao najgora budala. Najpametniju moguću odluku je doneo i čekamo ga jednog dana, nadam se.
Top