Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
steta, dosta glupih poteza u kljucnim momentima a ljudi nam se nude gotovo celi mec.. Vanja u kontraritmu cim popije jednu blokadu :(

mada generalno kako je bilo prosle sezone ovo je banja :) teraj dalje
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.912
Reaction score
21.613
Dobra stvar je sto smo bili dobri u skoku i sto se Nikolic konacno oslobadja u napadu, pa dobijamo kompletnog igraca a ne samo defanzivca kako je izgledao u pripremnom periodu.
Lose moze da se nabraja, ali sve su to sitne i glupe greske, koje mogu da se isprave, ali mogu i da se pokriju malo boljim procentom suta, sto danas nismo imali.
Uz manje glupih gresaka i uz bolji sut verujem da ovakve ekipe mogu da padnu i kod kuce i u gostima.
Da je neko srecnije vreme, Vanja bi sad imao kondicioni oko 6:30
Protiv Krke mora da se pobedi ako hocemo da pricamo nesto vise o ovoj sezoni
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
valensija nas je rutinski odradila, igrali su koliko im treba...

mislim da smo im se i priblizili i ugrozili tesko da bi ovo dobili, oni bi stisli gas i rutinirali nas, naravno to neopravdava neke nase decije gluposti
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
npr. Dilejnija da dovedemo, jos uvek je slobodan igrac, samo pre toga moramo da se zahvalimo preCedniku Vucicu da bi nam dao pare za njega ;) salu na stranu, da smo imali para sigurno bi doveli boljeg igraca, mene je veceras kod pedjza najvise iznervirala odsutnost u kljucnim momentima, covek baca loptu gagicu i daje im onako laganu kontru, da ga streljas, to vec nema veze ni sa fizikalijama ni sa tehnikom..... kod duleta bi on prangijao od 5 ujutro pa bi sledecu pokidao!
E to je mene iznerviralo!
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Edit: Vanja je lost cause. Ako cemo njega da forsiramo na ustrb nekog jeftinijeg amera sa poenima u rukama, onda Ostoja uzalud pravis mobilne aplikacije. Bolje nadji nekog savetnika ako ovi na kamari ne umeju.

Ajmo onda da vratimo Milera umesto Vanje, eto ga jeftin stranac sa poenima u rukama.

Genijalan post. :icon-rolleyes:
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Podseti me ovo večeras, na onaj meč protiv Barse 2013, tada izgubismo 7 razlike, a beše i slična solo akcija Gagića, kao večeras Gavrilovića. Sa fintom uručenja. Treba istaći i da je ova Valensija rešila Asvel sa +22, koji nam dolazi u utorak. Sad svim snagama na Krku!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne vredi ništa diskutovati ovu utakmicu s'obzirom da Zagorac i Sy nisu igrali. Prvi pokreće napad i krpi odbranu, a drugi vezuje i lepi celu odbranu.

Krka mora da se dobije!!! Za tu tekmu ne sme da bude nikakvih opravdanja pa makar i ne igrali neki igrači. Ajmo dalje Partizanštino!:ziveli
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ajmo onda da vratimo Milera umesto Vanje, eto ga jeftin stranac sa poenima u rukama.

Vanja da ima 5% Milerovog talenta, verovatno ne bi igrao kod nas vec tri godine. Ja nemam problem da neko uzme 20 suteva na utakmici, ali da siluje i gadja drugi obruc sa korakom unazad svaki drugi put, bez ikakve nade da ce takav sut pogoditi, to je stvarno redak talenat.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Mornar i Valensija su porazi koji ne bole. Boleće ako izgubimo ijednu od naredne tri.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Vanja je igrac sa apsolutno najvecim brojem uzetih glupih i isilovanih suteva...on nikako da shvati da nije cisti suter i igrac 1na1. To kako on oce da igra i sutira to od belaca rade BB, Sved i sl igraci...a vala ni treneri da shvate pa da ga ogranice, zabrane.


ako je Loncar zaduzen za strance onda ima vrlo los niz istih...Amida uzas, Von uzas, Si je ok ali on je Evropljanin, Pejdz i Dzok odlicni koledz igraci, talenat napadacki odredjen, ali fizicki i odbrambeno ekipa previse trpi, po mom misljenju takve strance ne treba dovoditi, tj treba kad ih vezes visegodisnjim ugovorom a imas na njihovim pozicijama glavne igrace
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
Fali ovoj ekipi jedan kvalitetan suter i neki centar ili 4/5 igrač, da bi mogli da očekujemo neki veći rezultat ove sezone, ovako ćemo biti sporedni klub, što je zna se kome i cilj... Nezadovoljan sam odbranom cele ekipe, Vanja ne može da dozvoli sebi da ima ovako loš procenat suta, pogotovu što je masio neke otvorene trojke...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Potpisujem napisano. Treba nam 2 i jedan visoki igrač.
Oni u drugom izvršili presing na Pejdža, on se jadan pogubio. Timski gledano mnogo nerezonski izgubljenih lopti, loš procenat šuta i izostanak Zagora i Sija a i još nedovoljno dobrog Novice = nismo ni mogli očekivati više.
Podrška momcima.
Zna se šta bi trebalo da slijedi. Dule je vrlo dobro objasnio principe košarkaške alhemije.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Vanja je igrac sa apsolutno najvecim brojem uzetih glupih i isilovanih suteva...on nikako da shvati da nije cisti suter i igrac 1na1. To kako on oce da igra i sutira to od belaca rade BB, Sved i sl igraci...a vala ni treneri da shvate pa da ga ogranice, zabrane.


ako je Loncar zaduzen za strance onda ima vrlo los niz istih...Amida uzas, Von uzas, Si je ok ali on je Evropljanin, Pejdz i Dzok odlicni koledz igraci, talenat napadacki odredjen, ali fizicki i odbrambeno ekipa previse trpi, po mom misljenju takve strance ne treba dovoditi, tj treba kad ih vezes visegodisnjim ugovorom a imas na njihovim pozicijama glavne igrace
Pa nije on dovodio Amidu Brajmu, niti Sija. On je u klubu tek od ovog leta
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.435
Reaction score
40.856
Локација
Žrnov
Nisam neki košarkaški stručnjak, ali iz moje perspektive sinoć smo izgubili ne zato što nismo imali igru, već što nismo imali dovoljno kvalitetne pojedince. Mnogo smo čistih situacija omašili.

E sad, jeste na treneru da napravi igru prema igračima koje ima, ali kad i ovako ne jakoj ekipi ne igra najbolji pojedinac, tanke su šanse da se dobije.

Iskreno, kad sam videla da Zagorac i Si ne igraju, mislila sam da ćemo izgubiti sa većom razlikom...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija
Hteo sam da pisem neku analizu ali vidim da ste vec sve napisali. Jako losh Vanja, a bogami i Pejdz. Da je Vanja pogodio bar neki sut bila bi ovo utakmica na jednu loptu. Pravili smo sitne greske, koje su celo vreme drzali Valensiju na taj neki plus, ali smo pokazali da mozemo da igramo i da nam stvarno malo fali, da budemo ono sto svi hocemo. Iskren da budem dobro je izgledala odbrana sa gagicem na 5 na Dzokom na 4. Verujem da ce sve to lepse izgledati kada vec jednom bude potpisao Jankovic.

I da ako bude doso, treba dati Novici do NG slobodno, da smrsa malo i dovede svoje telo u red. Jeste on iskusan i znaci ekipi, ali na terenu je igrac manje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.760
Reaction score
55.341
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
. Iskren da budem dobro je izgledala odbrana sa gagicem na 5 na Dzokom na 4. Verujem da ce sve to lepse izgledati kada vec jednom bude potpisao Jankovic.

I da ako bude doso, treba dati Novici do NG slobodno, da smrsa malo i dovede svoje telo u red. Jeste on iskusan i znaci ekipi, ali na terenu je igrac manje.
Izgledala je dobro odbrana sa Gagićem je tačna rečenica. U prevodu uspeo je da zamaskira krater koji ostavlja Lendejl. Mrtva trka ko je veći problem Pejdž ili Lendejl, obojica će s vremenom doneti neki učinak u napadu. U odbrani izgledaju kao Miljenović i Đekić.

Novicu ne bih pljuvao, ali je skandalozno da igra sa stomačinom za svoj Partizan. Ako ga voliš na terenu voli ga i van. Ima čovek teretanu, izgleda kao amater.

Da se razumemo ističem trenutno loše stvari. Ima i jako puno dobrih, zapravo sve ostalo manje više.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija
U toj rotaciji Lendejl nije previse ispadao, to jest bekovi su vrsili prevelik pritisak i rezultiralo je sa par dobrih odbrana i ukradenih lopti. Pazi ne kazem ja da je on dobar odbranbeno, vec samo da smo imali lepu sekvencu u odbrani sa njim. Druga stvar je sto smo praivli glupe greske u napadu i sto nismo uspeli da materijalizujemo tu dobru odbranu. Bas sam jutros napisao u grupi, ma koliko ne voleo Gagica, nasa igra bez njega na terenu izgleda ko srednjoskolski tim. Sto je najgore, ima veoma dobra resenja u napadu i koristan je na obe strane. Juce mu je skroz neopravdano svirana druga licna greska i rano je izbacen iz ritma. Jako je znacajan za ovaj tim Partizana.

Pejdz, njega ne gotivim uopste. U prepiski jos na pocetku sezone sam bas rekao Boksi, ili ce ovaj napadacki da isporuci po 20+ ili Novembra meseca dobija otkaz. Odbrana ne moze da pokrpi sva njegova ispadanja, a moram da kazem da bas fino rotiramo i imamo dobru ispomoc, ali ne moze to svaki napad da se stigne.

I da pohvalim jos jednom Canka, jako dobro vuce poteze sa igracima koje ima. Nalazi dobra resenja i mogu da se vide te neke akcije koje postavlja i zadaje. Igra nam se raspala kada su igraci solirali, prvenstveno mislim na Vanju. Dok su se drzali plana bilo je sve to ok. I da vidim da je i Cane shvatio da mora da smiri Vanju. Bice to sve bolje..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma kako nisu ispadali? Svaki drugi napad njivoh centar sam, igrač ne može da stigne da pokrije. Ovaj Tobey ni kriv ni dužan nam dade 15 poena, baš me zanima kada će sledeći put to da ponovi.
Nzm čemu ovoliko loženje, i pljuvanje, oni su bre ozbiljna ekipa za nas. Previše. Jeste tačno da je ovaj na -6 bacio loptu njima u ruke, i da je tu utakmica mogla da ode na -3, ali ponovo ja ne verujem da bi imali šanse. I onako smo se zadnjih nekoliko minuta držali jer nam je Dornekamp poklonio 4 bacanja, i Dubljević 2.
Vide se te neke stvari koje su loše, koje ste ovde već više puta pomenuli.
Gavrilović kojeg uvek pominjem da nije za nas je odigrao baš dobro, dečko je imao dobru želju i uspeo da uradi neke koristne stvari.

Kad smo već znali da ćemo da izgubimo nzm što nismo pustili Pecarskog da igra.

Da li se zna zašto Zagor nije igrao? Koliko je ozbiljna povreda Sy-a?

Ja se nadam da ako nas krene sad možemo da povežemo sve pobede do cigana. Naravno tu će najveći problem da bude Asvel, realno on nam je i glavni konkurent za treće mesto u grupi. Dobro bi bilo da Zenit i Valensija biju sve na dalje, pa da naši konkurenti ne dobijaju tu bodove, i da onda odlučuje samo domaći teren.

Aleksej sve bolji, dečko je imao u Broseu koliko 4 poena u proseku? Vidi se da napreduje i da se oslobađa u napadu, samo nek nastavi tako. Jedino još ga jebu ove kontre, što kad se trči 3 na 2, ili 3 na 3 ponekad nepotrebno zakoči i zaustavi igru, a mislim da bi moglo to da se navežba.

U svakom slučaju ne vidim razlog za ovolikim pljuvanjem. I da smo izgubili 20 ne bi ga bilo. Oni bre Realu iz zajebancije isporučuju 90 poena.
Samo da budemo svi zdravi, Novica da se baci na dijetu i kod Krldzajića u ruke da ga dovede malo u red. Pa da nam dođe kad budu bile bitne.
To tad ćemo nekako da se nosimo...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija
Sa jednog drugog foruma,

Šest utakmica ove sezone:
Vanja na parketu -40 za 186 minuta, Vanja na klupi +33 za 54 minuta
Nikolic na parketu +23 za 140 minuta, Nikolic na klupi -30 za 100 minuta
Prosek na 40 minuta
Vanja -9 na parketu / +24 na klupi
Nikolic +7 na parketu / -12 na klupi

Usage % - procenat napada Partizana koje zavrsava odredjeni igrac* (sutem iz igre/bacanjima/izgubljenom loptom)
1. Gagic 31%
2. Velickovic 25%
3. Pejdz 25%
4. Marinkovic 24%
5. Zagorac 21%
6. Lendejl 19%
7. Aranitovic 16%
8. Nikolic 14%
9. Pecarski 13%
10. Si 13%
11. Gegic 10%
12. Gavrilovic 10%
* Racunajuci samo vreme koje igrac provede na parketu - prosek je 20% (igrac u proseku zavrsava svaki peti napad)
Izvor: Clan Jana
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top